Aromaterapia praktyczna - Okładka książki

Aromaterapia praktyczna

  • ISBN: 978-83-8168-619-8;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Przekonaj się, że aromaterapia ma same zalety

Ile olejków, tyle sposobów ich używania. Inhalacje, kompresy, kąpiele lecznicze, masaże, a każdy jest tak samo dobry. Aromaterapia jest znana od wieków. Ale dopiero od niedawna zyskuje należne jej miejsce nie tylko w relaksie jako sposób na stres, ale także kosmetyce dla zdrowej skóry, pielęgnacji twarzy i ciała, ale również w medycynie naturalnej. Leczenie zapachem to jedna ze skutecznych terapii naturalnych. Dzięki olejkom eterycznym możesz poprawić samopoczucie i pozbyć się powszechnych chorób i dolegliwości, takich jak bóle, zmęczenie, bezsenność, stany zapalne, biegunka, zaparcia, otyłość, grzybica i wiele innych. To terapia prosta, łatwo dostępna, skuteczna i bezpieczna. Ponieważ korzysta jedynie z naturalnych, roślinnych składników. A te nie wywołują skutków ubocznych. Aromaterapia nie wymaga specjalnego sprzętu, ani nie jest kosztowna. Dowiedz się, jak stosować olejki eteryczne!

Aromaterapia – jak stosować olejki eteryczne, by poprawić swoje zdrowie?

Aby korzystać z dobrodziejstw aromaterapii wystarczy znajomość i przestrzeganie kilku prostych zasad. Opowie ci o nich Autorka. Krok po kroku poprowadzi cię przez fascynujący świat zapachów i ich dobroczynnych właściwości. Ta książka to aromaterapia w pigułce, przejrzysty przewodnik po 66 najpopularniejszych olejkach eterycznych. Od olejku anyżowego przez kamforowy po olejki sosnowy i różany. Autorka przygotowała dokładną charakterystykę każdego z nich: nazwę łacińską, surowiec roślinny, opis zapachu, działanie, ciekawostki na temat danego olejku oraz zdjęcie rośliny. Alfabetyczny układ wstępu, ilustracje, kolorowa oprawa graficzna oraz tabele z informacją jak stosować olejki eteryczne sprawiają, że z łatwością będziesz korzystać z tej książki. Dodatkowo Autorka pokrótce przedstawia historię, znaczenie, zastosowanie oraz korzyści, jakie daje stosowanie tej terapii naturalnej. Opisuje, na jakie choroby i dolegliwości mogą pomóc poszczególne olejki eteryczne. W jaki sposób się je pozyskuje, a także jak wielką funkcję pełni zapach, także w medycynie naturalnej.

Jak stosować olejki eteryczne – ten przewodnik pokaże ci ich niesamowitą moc

Czy wiesz, że olejki eteryczne są doskonałym sposobem ma stres? Ponieważ mają działanie przynoszące relaks i uspokojenie, ale nie tylko. Terapia olejkami daje również efekty przeciwbólowe, łagodzące stany zapalne, antyseptyczne czy rozkurczowe. Ty zdecyduj, jak będziesz korzystać z tej książki: czy chcesz dowiedzieć się, jakie działanie ma dany olejek, czy chcesz pozbyć się konkretnej dolegliwości lub zachować zdrową skórę. Wszystko znajdziesz w tym opracowaniu. Wykorzystasz zapachy olejków eterycznych nie tylko jako środek na dokuczliwe dolegliwości, ale również na wprowadzenie ulubionej woni kwiatów czy owoców do swojego domu. Pobudzisz tym samym swoje zmysły. Dodając olejek do kąpieli leczniczej, poprawisz nastrój oraz poczujesz przypływ pozytywnej energii, ogarnie cię błogi relaks. Nauczysz się wykorzystywać odpowiednie zapachy olejków jako afrodyzjaki, a także naturalny sposób na odstraszenie owadów. Dziś aromaterapia – oprócz pielęgnacji twarzy i ciała – to ważna dziedzina medycyny naturalnej.

Twoja aromatyczna recepta na pełnię zdrowia, bez skutków ubocznych

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ