Refleksologia w praktyce

Przez stopy do zdrowia

  • ISBN: 978-83-8272-517-9;
  • Cena katalogowa: 74.70 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Czy kiedykolwiek myślałeś, że receptory na stopach mają moc uzdrawiającą?

Co byś powiedział na możliwość cofnięcia objawów dowolnej choroby bądź nawet zapobiegnięcia jej wystąpieniu? Co sądzisz o zastąpieniu starzenia się młodszą i zdrowszą wersją siebie? Jak się zapatrujesz na utrzymanie optymalnego zdrowia przez cały czas trwania twojego życia? A co, jeśli sekret witalności i długowieczności leży na twoich… stopach? Jeśli nadal szukasz odpowiedzi na te pytania, powinieneś zainteresować się refleksologią. Ta tradycyjna terapia naturalna oparta jest na masażu stóp, a także dłoni i twarzy. Dlatego w tej oto książce znajdziesz sprawdzone metody, jak masować punkty refleksologiczne. Nauczysz się zapobiegać chorobom przed ich wystąpieniem. Dowiesz się, czym jest refleksologia i jej wpływ ma na twoje zdrowie. Sprawisz, że poczujesz się młodszy, silniejszy i szczęśliwszy. Zachowasz zdrowie na długie lata, aby dłużej cieszyć się życiem bez konieczności wizyt u lekarza. Otwórz się na świat refleksologii i naucz się wykorzystywać receptory na stopach w praktyce.

Jak nauczyć się refleksologii – tradycyjnej chińskiej medycyny opartej na masowaniu receptorów na stopach

Refleksologia jest znaną od tysięcy lat metodą leczenia. Miłośnicy medycyny naturalnej z pewnością ją dobrze znają. To pradawna sztuka leczniczego masażu, która pozwala usprawnić przepływ leczniczej energii. Ta naturalna metoda przywraca ciało do stanu idealnej równowagi. Refleksjologia przede wszystkim oparta jest na leczeniu przez dotyk. Istotną rolę odgrywa tutaj twój umysł. Refleksologia zakłada, że uzdrowienie ciała zaczyna się w umyśle człowieka. Dlatego twoja wiara, że zasługujesz na zdrowie i witalność jest kluczowa w tej terapii. Autorka książki jest cenionym specjalistą z zakresu refleksologii i terapii holistycznych. W tej oto publikacji dzieli się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dowiesz się, jak nauczyć się refleksologii i wykorzystywać moc uzdrawiającej energii dla przywrócenia równowagi, harmonii i zdrowia. Nauczysz się wykonywać leczniczy masaż samodzielnie w domu. Zrozumiesz, że przy pomocy prostych masaży możesz odzyskać zdrowie.

Naucz się lokalizować punkty refleksologiczne

Aby móc efektywnie korzystać z dobrodziejstw refleksologii, musisz nauczyć się lokalizować receptory na stopach. Są one nazywane refleksami. Powiązane są z konkretnymi narządami oraz częściami ciała. Chcesz odzyskać równowagę organizmu? Uciskaj punkty wątroby i nadnerczy. Z kolei uciskanie punku splotu słonecznego, śledziony i żołądka odżywi twoje ciało. Dzięki tej wiedzy poprawisz mobilność swojego ciała i usuniesz ból w organizmie. W publikacji znajdziesz ilustracje, które pomogą ci zlokalizować u siebie konkretne punkty. Zaufaj medycynie naturalnej i uwolnij się od bólu.

Receptory na stopach w praktyce – leczenie przez dotyk to kompleksowa terapia oczyszczająca organizm z toksyn

Wielu z nas przez złe nawyki żywieniowe i styl życia ma problem z zanieczyszczeniem organizmu. W Wielu z nas przez złe nawyki żywieniowe i styl życia ma problem z zanieczyszczeniem organizmu. To jeden z głównych powodów, przez które chorujemy. Refleksjologia pobudza do oczyszczania z toksyn, które przez lata twój organizm magazynował w narządach. Praktykowanie łagodnej formy refleksologii pomoże ci usunąć toksyny w tempie, które twoje ciało może przetworzyć. Pamiętaj, że w wyniku oczyszczania organizmu możesz przez krótki czas odczuwać ból głowy, zmęczenie lub rozdrażnienie. To całkowicie naturalne objawy, które trwają dzień lub dwa. Zadbaj o swoje zdrowie dzięki tradycyjnej chińskiej medycynie.

Refleksologia to twoja droga do odzyskania równowagi

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ