Joga oczu – recepta na życie bez okularów

Wyeliminuj krótkowzroczność, dalekowzroczność, zaćmę, jaskrę, zeza i inne powszechne dolegliwości wzroku

  • ISBN: 978-83-8168-324-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Na problemy ze wzrokiem – joga oczu

Komputery stanowią nieodzowne wyposażenie większości miejsc pracy i wiele osób spędza dziesięć i więcej godzin siedząc przed ekranem monitora. Jeśli nie zrobią nic z powstającą w ten sposób krótkowzrocznością, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami w postaci chorób oczu. Również telefony komórkowe stały się urządzeniami, od których nie odciągają wzroku starsi i młodsi. A już w młodości warto zadbać o zdrowie swoich oczu. Jak poprawić wzrok? Bez wątpienia okulary, soczewki kontaktowe, chirurgia laserowa czy ortokorekcja przynoszą natychmiastową poprawę wzroku, ale niekoniecznie idzie to w parze z poprawą widzenia mentalnego, czyli wzroku naszego mózgu. Widzenie co prawda jest lepsze, ale sprawia, że taka osoba bardziej się męczy. Dzięki tej książce dowiesz się, jak działa joga oczu. Zastosujesz proste ćwiczenia, które umożliwią poprawę twojego wzroku.

Metoda Nakagawy – sprawdzona joga oczu oparta na medycynie naturalnej

Autor opracował i opisał w tej książce niekonwencjonalną terapię poprawy wzroku i nazwał ją Metodą Nakagawy, która odnosi spektakularne sukcesy na całym świecie. Jest twórcą bestsellerów i autorytetem w dziedzinie okulistyki. Uczy swojej metody, opartej na medycynie naturalnej, od ponad 35 lat i pomógł 6 milionom ludzi pozbyć się powszechnych chorób oczu: krótkowzroczności i dalekowzroczności oraz astygmatyzmu bez użycia okularów, soczewek czy operacji.

Sztywny kark – duży problem dla oczu i zdrowia

U osób z osłabionym wzrokiem niezwykle często spotykamy się ze sztywnością karku i nadmiernie spiętą obręczą barkową. Kto nieprzerwanie przez wiele długich godzin siedzi przed komputerem, ten zmaga się z napięciem mięśni ramion odpowiedzialnych za utrzymanie wymuszonej takim siedzeniem pozycji. Takie nadwyrężanie mięśni szyi i karku może się stale utrzymywać, co utrudnia prawidłowy przepływ krwi do mózgu i do oczu. Dlatego istnieje bezpośredni związek między sztywnością karku i ramion a naszym wzrokiem. Stosując niekonwencjonalną terapię – jogę oczu wyeliminujesz również problemy sztywnego karku.

Wzrok a mózg – ćwiczenia oczu dla poprawy pracy mózgu

Oczy i mózg są dobrze zgraną drużyną. Kiedy mózg jest właściwie stymulowany, to i oczy lepiej widzą, a kiedy oczy lepiej widzą, wzmacniają mózg. Dzięki ćwiczeniom na lepszą koncentrację, pamięć i wyobraźnię wzrok w naturalny sposób poprawia się. W tej książce znajdziesz metodę korekcyjną, która nie wymaga przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów chirurgicznych czy przyjmowania leków. Nigdy nie jest za późno, aby dowiedzieć się, jak poprawić wzrok i zdrowie. Joga oczu sprawi, że odzyskasz pewność siebie i żadne zadania już nie sprawią Ci kłopotu.

W tej książce znajdziesz ćwiczenia na:

– poszerzanie pola widzenia,
– poprawę kontrastu,
– wzmocnienie oczu,
– wyeliminowanie chorób oczu: krótkowzroczności i dalekowzroczności, astygmatyzmu,
– pozbycie się zeza, zaćmy, nadwzroczności,
– lepszą ostrość widzenia gołym okiem,
– pokonanie migreny,
– poprawę wzroku mimo wielogodzinnej pracy przy komputerze,
– odzyskanie wzroku przez osoby słabowidzące,
– anti-aging dla oczu.

Ostry wzrok bez okularów

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ