Intuicyjny sposób na odżywianie

Jak zrozumieć potrzeby organizmu, odzyskać wymarzoną wagę i cieszyć się wolnością dietetyczną

  • ISBN: 978-83-8168-583-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 236;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak szybko schudnąć i osiągnąć idealną wagę?

Jak byś się czuł, gdybyś nie musiał już myśleć o swoim sposobie odżywiania, odchudzaniu się i wymarzonej figurze? Gdybyś całkiem swobodnie i bez wyrzutów sumienia mógł delektować się lodami z bitą śmietaną, osiągając i utrzymując przy tym wagę, z którą czujesz się dobrze? Wreszcie osiągnąłbyś pełnię szczęścia. Jeśli teraz pojawi się u ciebie myśl – To byłoby moim marzeniem – ale jak miałoby to wyglądać, to z pewnością ta książka jest dla ciebie. Dowiesz się, jak zdrowo się odżywiać bez poczucia presji i jak szybko schudnąć oraz jak osiągnąć idealną wagę. Będzie to waga, którą z łatwością utrzymasz na dłużej, bez stosowania specjalnych diet i innych metod odchudzania. W tej książce znajdziesz prostą ścieżkę, która poprowadzi cię przez zdrowe odżywianie do osiągnięcia idealnej wagi i pozbycia się zaburzeń emocjonalnych. Opisany w książce autorski program pomoże ci pokonać wiele chorób związanych z układem trawiennym, zakwaszeniem organizmu i zdradzi zasady intuicyjnego odżywiania się.

Czy twoje emocje mają wpływ na twoją wagę?

Główną przyczyną tego, że często sięgasz po jedzenie lub głodzisz się, są twoje emocje. Za brak szczęścia płacisz później napadami wilczego apetytu. Na początku, po lekturze tej książki, będzie ci ciężko słuchać głosu swojego ciała i rozpoznanie prawdziwego uczucia fizycznego głodu. Zacznij od ćwiczeń dotyczących akceptacji siebie i właściwego obchodzenia się z emocjami, opisanych w tej książce. Pomogą ci one w uwolnieniu się od jedzenia pod wpływem emocji i w nawiązaniu kontaktu z Twoimi własnymi uczuciami. Skończysz z kompulsywnym objadaniem się i okiełznasz swoje emocje. Zadbasz o swoje zdrowie psychiczne i pozbędziesz się chorób układu trawiennego.

Jak uniknąć jedzenia pod wpływem emocji – kompulsywne objadanie się

Waga, z którą będziesz czuł się dobrze, zawiera ważny element – twoje samopoczucie, czyli Twoje emocje i poczucie szczęścia. Oznacza to, że nie tylko układ trawienny, ale również i stan ducha, mają wpływ na twoją idealną wagę. To przekłada się na jedzenie pod wpływem emocji. Kompulsywne objadanie się napędza kolejne kilogramy, a one obniżają twoje poczucie szczęścia. Zatem, jak szybko schudnąć? Z tej książki nauczysz się szanować siebie i na nowo pokochasz swoje ciało. W końcu zawrzesz z nim pokój i zakończyć nieustanną walkę i ciągłe ograniczenia dietetyczne. Jest to warunek osiągnięcia Twojej właściwej wagi.

Dzięki opisanym w tym poradniku metodom intuicyjnego odżywiania się i treningu mentalnego możesz osiągnąć masę ciała optymalną dla twojego organizmu i odzyskać zdrowie. W przypadku takiej wagi masz do czynienia z właściwymi proporcjami tłuszczu, mięśni i wody, aby układ trawienny mógł prawidłowo funkcjonować. Badania pokazują, że ludzie odżywiający się w sposób intuicyjny, mają niższe BMI i czują się lepiej niż inni. Wreszcie zapomnisz o odchudzaniu, dietach i częstych chorobach.

Odżywiaj się intuicyjnie i ciesz się idealną sylwetką

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ