Seks tantryczny – przewodnik dla kobiet

Praktyczne ćwiczenia i medytacje, dzięki którym wzmocnisz kobiecą energię seksualną i osiągniesz stan głębokiego orgazmu

Tytuł oryginału: Tantric Orgasm for Women
 • ISBN: 978-83-8272-552-0;
 • Cena katalogowa: 59.50 zł;
 • Ilość stron: 256;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Tantra – droga do osiągnięcia pełnego potencjału każdego człowieka

Pochodzące z sanskrytu słowo tantra można rozumieć jako „zdolność do ekspansji” i „to, co się rozszerza”. Może także oznaczać kontinuum, sieć, kontekst i transformację. Tantra uczy akceptacji tego, kim jesteśmy jako całość. Począwszy od ciała fizycznego, a skończywszy na ciele subtelnym. Zajmuje się transformacją energii, wyzwoleniem umysłu i realizowaniem pełnego potencjału człowieka.

W tantrze połączenie dwóch przeciwieństw to sposób na wyzwolenie ciała i umysłu od niekończącego się cyklu nieświadomych inkarnacji. Już ponad pięć tysięcy lat temu tantra przekazywała to, co udowodniła współczesna nauka poprzez badania chromosomów: że kobieta jest w połowie mężczyzną, a mężczyzna w połowie kobietą. Dlatego zjednoczenie wewnętrznych przeciwieństw w seksie tantrycznym jest drogą do osiągnięcia pełnego potencjału. Odkryj czym jest seks tantryczny dla kobiet i w jaki sposób rozbudzić w sobie receptywną kobiecą energię seksualną!

Największy sekret tantry? Uświadom sobie to, co nieświadome

Tantra i seks tantryczny jest czymś więcej niż tylko techniką. To głęboka podróż, w której odkrywasz siebie i przechodzisz wewnętrzną przemianę – alchemiczny proces transformacji energii pierwotnych w wyższą ekspresję duchową. Możesz posłużyć się pewnymi technikami, ale największy sekret tantry leży w uświadomieniu sobie tego, co w nas nieświadome. Jak mówi Osho: „Tantra jest transformacją seksu w miłość poprzez świadomość”. Zatem nie chodzi o to, co robimy, ale jak to robimy.

I tu rodzi się pytanie: czy robisz to właściwie? Może wiesz, że nie i pragniesz wprowadzić nową jakość do swojego życia intymnego? A może po prostu interesujesz się tantrą i pragniesz zgłębić ten temat. Niezależnie jakie są twoje intencje, ta książka jest dla ciebie! Diana Richardson, instruktorka tantry, odkryje przed tobą rewolucyjne podejście do kobiecej seksualności!

Seks tantryczny z kobiecej perspektywy – poradnik nie tylko dla kobiet

Jak twierdzi autorka ze względu na nieznajomość własnego ciała i brak wiedzy na temat tego, jak pielęgnować swoją żeńską energię, kobiety często doświadczają seksu i miłości w bardzo ograniczony sposób. Dotyczy to również mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ kiedy kobieta funkcjonuje i kocha na swoim seksualnym minimum, jej partner również przejawia się na tym samym poziomie. Dlatego w tej książce odkrywa przed tobą tantrę dla kobiet. Dzięki niej poznasz nie tylko swoje ciało, ale również jego potrzeby. Na własnej skórze poczujesz, że relaks to klucz do osiągnięcia głębokich stanów orgazmu. Wykorzystasz do tego pozycje seksualne, które zostały przedstawione w tej książce. A także starożytne medytacje tantryczne, które nie tylko staną się doskonałym sposobem na stres, ale przede wszystkim pozwolą ci pogłębić świadomość i będą doskonałym wprowadzeniem do gry wstępnej.

Tantra i seks tantryczny dla kobiet
Seks tantryczny to nie tylko pozycje, ale przede wszystkim zrozumienie swojego ciała. Fot. Depositphotos

Masaż tantryczny i seks tantryczny przygotują twoje ciało do głębokiego orgazmu

Tak! Twoje ciało jest gotowe do przeżywania głębokiego i satysfakcjonującego orgazmu! Jak pokazuje Autorka, kluczem jest skierowanie uwagi do swojego wnętrza i obserwowanie fizycznych doznań bez żadnego oceniania. Skup się na sobie i zastanów jak się czujesz, kiedy uprawiasz seks ze swoim partnerem? Jak się czujesz, kiedy kochasz się ze sobą? Rejestruj reakcje swojego ciała. Co sprawia ci przyjemność? Co cię drażni? Wzbudza w tobie głębokie rozczarowanie? Pamiętaj, że uczucia zawsze są właściwie, jeśli tylko uczciwie się im przyjrzysz. Nie ma niewłaściwych uczuć. Ćwiczenia i porady zawarte w tej książce podpowiedzą ci, w jaki sposób odkrywać tantrę dla kobiet.  i czerpać z nich największą satysfakcję w relacji z partnerem i sobą.

Tantra dla kobiet, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o receptywnej kobiecej energii

Dowiedz się, czym jest seks tantryczny z kobiecej perspektywy i odkryj:

 • rolę receptywnej kobiecej energii w wywoływaniu stanów orgazmu,
 • wpływ zrozumienia swojego ciała na twoje doświadczenia seksualne,
 • klucz do osiągnięcia orgazmu, czyli rolę łechtaczki, piersi i pochwy,
 • różnicę między miękką, głęboką a długotrwałą penetracją,
 • sposoby na opóźnienie ejakulacji, a także sposoby na stres,
 • tajniki masażu tantrycznego, który doskonale rozbudzi wszystkie zmysły,
 • inspiracje do stworzenia odpowiedniej atmosfery w sypialni i grę wstępną,
 • tantrę dla par, czyli pozycje i praktyki na osiągnięcie rozkoszy,
 • starożytne medytacje tantryczne, które zwiększą twoją wrażliwość i świadomość.

Rozbudź swoje zmysły dzięki tantrze!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ