Kolagen – białko młodości LIVE z Tomaszem Woźniakiem

Data: 10.25.2022
Kategorie: Bez kategorii
Tomasz Woźniak

Czym jest kolagen i jakie funkcje pełni w twoim organizmie? Jakie są skutki jego niedoboru? Czy warto go suplementować i w jakich produktach jest go najwięcej? Na te i inne pytania odpowie Tomasz Woźniak w środowym LIVIE z Akademią Forever.

Jest nam niezwykle miło zaprosić was na wyjątkowy LIVE z Tomaszem Woźniakiem, autorem książek Terapia siarką i Nutraceutyki – czym są i jak je bezpiecznie przyjmować. Wywiad odbędzie się w środę 26.10.2022 o godzinie 20:00 na facebookowym profilu Akademia Forever.

Tomasz to specjalista w dziedzinie biologii molekularnej, biochemii i inżynierii genetycznej. Zawodowo wysokiej klasy specjalista z obszaru biochemii, suplementów diety, nutraceutyków i żywności funkcjonalnej. Wielki pasjonat i propagator medycyny ortomolekularnej, komplementarnej i alternatywnej.

Autor książek, artykułów popularnonaukowych z branży suplementacji i żywienia wspomagającego. Od lat zajmuje się zgłębianiem wiedzy na temat roli witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych, ziół oraz różnych innych naturalnych substancji, określanych jako kondycjonalnie niezbędne. To dało mu przekonanie, że obok konwencjonalnej medycyny alopatycznej, istnieją jeszcze inne, nie do końca poznane, aczkolwiek bardzo skuteczne, metody przywracające zdrowie człowiekowi, oparte głównie na wykorzystaniu przyrodolecznictwa i naturoterapii.

Podczas LIVE podzieli się z nami swoją bezcenną i ogromną wiedzą na temat kolagenu.

Poznaj książki Tomasza Woźniaka:

Terapia siarką MSM i inne naturalne środki eliminujące ból, stany zapalne i choroby przewlekłe Tomasz Woźniak
Nutraceutyki Tomasz Woźniak

ZAPISZ SIĘ