50 jubileuszowe targi medycyny naturalnej – BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

Data: 02.11.2020
Kategorie: wydarzenia
50 Targi Bliżej zdrowia, bliżej natury

Katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajduje się wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Obecność jest świetną okazją do rozmowy z producentami o właściwościach i sposobach stosowania ich produktów. Nie zabrakło również kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

W dniach 21-22 marca 2020 r. odbędzie się 50 jubileuszowa edycja Targów Bliżej zdrowia, bliżej natury. Są to największe targi medycyny naturalnej w Europie, w których udział bierze niemal 200 wystawców oraz blisko 10 000 zwiedzających.  To impreza  przeznaczona dla pasjonatów zdrowej żywności, ziół, kosmetyków naturalnych oraz alternatywnych sposobów leczenia.

Wśród tegorocznych zaproszonych gości znajdą się naukowcy z Polski i z zza granicy w tym z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku, etnografowie z Ałtaju, naukowcy z Instytutu Biolit z Tomska, lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy.

Ze względu na rosnące zainteresowanie imprezą, w tym roku 50 jubileuszowe targi odbędą się w nowym miejscu:

Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
40-004 Katowice ul.PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1 (wejście główne od ul. Olimpijskiej vis a vis NOSPR)

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających na stoisko Wydawnictwa Vital, będzie nam bardzo miło móc spotkać się i wymienić uwagi z naszymi czytelnikami.

Więcej na temat tegorocznej edycji targów można przeczytać na stronie internetowej Organizatora.

50 Targi Bliżej zdrowia, bliżej natury

 

ZAPISZ SIĘ