Dziękujemy za obecność na 48 edycji targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”

Data: 09.24.2018
Kategorie: wydarzenia
Wydawnictwo Vital Bliżej zdrowia, bliżej natury

Katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajduje się wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Obecność jest świetną okazją do rozmowy z producentami o właściwościach i sposobach stosowania ich produktów. Nie zabrakło również kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

W dniach 26-28 października 2018 r. w instytucji Katowice Miasto Ogrodów, przy ul. Sejmu Śl. 2, odbyła się 48 edycja targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Jest to impreza przeznaczona dla pasjonatów zdrowej żywności, ziół, kosmetyków naturalnych i alternatywnych sposobów leczenia. Jak co roku obecność wystawców dopisała, dodatkowo można było wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach m. in. o niekonwencjonalnych metodach zwalczania bólu oraz dbania o zdrowie całego organizmu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzający stoisko Wydawnictwa Vital, jak co roku było nam bardzo miło móc spotkać się i wymienić uwagi z naszymi czytelnikami. Jesteście dla nas inspiracją!

ZAPISZ SIĘ