Zapraszamy na 48 edycję targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”

Data: 09.24.2018
Kategorie: wydarzenia

Katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajduje się wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Obecność jest świetną okazją do rozmowy z producentami o właściwościach i sposobach stosowania ich produktów. Nie zabraknie również kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

W dniach 26-28 października 2018 r. w instytucji Katowice Miasto Ogrodów, przy ul. Sejmu Śl. 2, odbędzie się 48 edycja targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Jeśli interesujesz się zdrową żywnością, ziołami, kosmetykami naturalnymi i alternatywnymi sposobami leczenia, to targi idealne dla Ciebie. Spotkasz tam setki wystawców, będziesz mógł wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach, z których dowiesz się m. in. o niekonwencjonalnych metodach zwalczania bólu oraz dbania o zdrowie całego organizmu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających na stoisko Wydawnictwa Vital, jak co roku będzie nam bardzo miło móc spotkać się i wymienić uwagi z naszymi czytelnikami. Jesteście dla nas inspiracją!

ZAPISZ SIĘ