Dziękujemy za obecność na targach „Bliżej zdrowia, bliżej natury”

Data: 03.20.2018
Kategorie: wydarzenia

Katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajduje się wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Obecność na targach jest świetną okazją do rozmowy z producentami o właściwościach i sposobach stosowania ich produktów. Na targach nie zabrakło również kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

Ostatnia edycja targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” trwała trzy dni. Tematyką spajającą całe wydarzenie, było zdrowe odżywianie i alternatywne metody na wszelkie dolegliwości zdrowotne. Uczestnicy spotkań mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzieli się m. in. o niekonwencjonalnych metodach zwalczania bólu oraz dbania o zdrowie całego organizmu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, jak co roku było nam bardzo miło móc spotkać i wymienić uwagi z naszymi czytelnikami. Jesteście dla nas inspiracją!

ZAPISZ SIĘ