Odwiedź nasze stoisko w Katowicach

Data: 03.20.2018
Kategorie: wydarzenia

Już niedługo rozpoczną się katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. To ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajdziemy wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Na miejscu będzie również można dopytać producentów o właściwości i sposoby stosowania ich produktów. Nie zabraknie też kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

Najnowsza edycja targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” potrwa trzy dni. Tematyką, która spaja całe wydarzenie, jest tym razem zdrowe odżywianie i alternatywne metody na wszelkie dolegliwości zdrowotne. Uczestnicy spotkań będą mieli możliwość zakupu prezentowanych produktów, a także wysłuchania wykładów, z których dowiedzą się m. in. o niekonwencjonalnych metodach zwalczania bólu oraz dbania o zdrowie całego organizmu.

Termin: 20 – 22 kwietnia 2018
Miejsce: gmach Miasta Ogrodów

Tradycyjnie szczególnie zachęcam do odwiedzenia stoisk wydawnictwa Studio Astropsychologii i Vital, gdzie nasz zespół będzie służył radą i szerokim asortymentem rewelacyjnych książek w korzystnych cenach.

ZAPISZ SIĘ