Dziękujemy za obecność na 49 edycji targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”

Data: 03.25.2019
Kategorie: wydarzenia
49 targi Bliżej zdrowia bliżej natury

Katowickie targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to ważne wydarzenie dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie własne i swojej rodziny, interesują się zdrowym odżywianiem oraz naturalnymi metodami leczenia chorób. Na targach znajduje się wiele stoisk z prozdrowotnymi produktami. Obecność jest świetną okazją do rozmowy z producentami o właściwościach i sposobach stosowania ich produktów. Nie zabrakło również kosmetyków wytwarzanych z naturalnych olejków, a co najważniejsze – wspaniałych książek.

W dniach 22-24 marca 2019 r. w instytucji Katowice Miasto Ogrodów, przy ul. Sejmu Śl. 2, odbyła się 49 edycja targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Są to największe targi medycyny naturalnej w Europie, w których udział bierze niemal 200 wystawców oraz blisko 10 000 zwiedzających.  To impreza  przeznaczona dla pasjonatów zdrowej żywności, ziół, kosmetyków naturalnych i alternatywnych sposobów leczenia. Jak co roku obecność wystawców dopisała, dodatkowo można było wziąć udział w ciekawych warsztatach i wykładach m. in. o niekonwencjonalnych metodach zwalczania bólu oraz dbania o zdrowie całego organizmu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko Wydawnictwa Vital, jak co roku było nam bardzo miło móc spotkać się i wymienić uwagi z naszymi czytelnikami. Jesteście dla nas inspiracją!

ZAPISZ SIĘ