Biorezonans i inne techniki terapeutyczne

Wykorzystanie i eliminowanie prawdziwych przyczyn chorób

  • ISBN: 978-83-8272-701-2;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 428;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Czy biorezonans jest najskuteczniejszą metodą diagnostyczną?

Liczba osób chronicznie chorych, mimo nieustannie prowadzonych badań medycznych, nieprzerwanie wzrasta. W szczególności w przypadku alergii, cukrzycy, chorób tarczycy, nadciśnienia, chorób serca i układu krążenia, depresji, demencji, otyłości, reumatyzmu, łuszczycy, migreny, chronicznych infekcji wirusowych, zakażeń szpitalnych czy raka w dalszym ciągu nie ma skutecznych rozwiązań medycznych. Dobra wiadomość jest taka: możemy temu zapobiec! Medycyna biofizykalna oferuje precyzyjne metody diagnostyczne i opcje leczenia. Biorezonans może ci pomóc w prawidłowej diagnostyce. Natomiast przyczyny dolegliwości eliminuje się za pomocą impulsów elektrycznych, praktycznie bez skutków ubocznych.

W tej książce Autor podpowiada, jakie możesz wybrać metody diagnostyczne i techniki terapeutyczne. Jest to poradnik o zdrowiu, który ułatwia poruszanie się w dżungli zaleceń i metod leczenia. Oferuje sprawdzone rozwiązania dla niebezpiecznych, przewlekłych, a nawet tak zwanych nieuleczalnych chorób. Książka ta ma na celu pomóc możliwie jak największej liczbie chorych w odzyskaniu zdrowia i utrzymaniu tego stanu możliwie jak najdłużej. Choroba nie jest nieodwracalnym zrządzeniem losu, lecz niemalże zawsze nieuniknionym skutkiem nieprawidłowego sposobu postępowania. Dlatego sprawdź, jak możesz poprawić swoje samopoczucie i jak biorezonans może ci w tym pomóc.

Prekursor i znawca metod biofizykalnych

Autor od 1987 roku jest praktykującym lekarzem, specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Zgłębił również wiedzę w zakresie medycyny alternatywnej, głównie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jest znawcą nowoczesnych metod biorezonansu i terapii częstotliwościowej, a swoją działalność przekierował na nową medycynę biofizykalną, którą praktykuje od 2005 roku. W ciągu kilku lat zebrał dużo cennego doświadczenia klinicznego, które zainspirowało go jako pioniera w tej dziedzinie, do dalszego rozwoju terapii biofizykalnej z zastosowaniem celowanej terapii częstotliwościowej TFT (targeted frequency therapy) i włączenia jej do nowoczesnej medycyny cyfrowej.

Co wpływa na to, że chorujemy?

Dlaczego ludzie chorują i co faktycznie skrywa się za ich chroniczną chorobą? Z badań Autora wynika, że wpływ na powstawanie chorób ma nieodpowiednie, ciężkostrawne lub zupełnie sztuczne jedzenie. Oniżać odporność mogą również substancje szkodliwe dla środowiska, metale, bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby. Szkodliwe jest również promienie, fale radiowe, smog elektromagnetyczny, nadmierne promieniowanie żył wodnych, radioaktywność i inne czynniki, które można zidentyfikować i odpowiednio zwalczyć tylko za pomocą biofizykalnych metod badawczych. Stosując diagnostykę biofizykalną Autorowi udało się wyleczyć lub w znacznym stopniu zniwelować wysokie stężenie lipidów i cholesterolu, cukrzycę, reumatyzm, czy astmę. Opisane w książce metody pomogą również przy chorobie Parkinsona, osłabieniu mięśnia sercowego, chorobach skórnych, chorobach układu immunologicznego oraz wiele innych chronicznych dolegliwościach.

Nowoczesne terapie diagnostyczne i lecznicze – biorezonans, terapia częstotliwościowa, celowana terapia molekularna

Zdrowe żywienie to coś więcej niż tylko liczenie kalorii, analizowanie i mierzenie zawartości witamin i mikroelementów. Składniki odżywcze, które oddziałują na twój metabolizm, ulegają stopniowej redukcji, jeśli do ich uprawy stosuje się pestycydy, magazynuje się je lub poddaje konserwacji. Autor podpowiada, jak rozpoznać najzdrowsze pożywienie. Jak je wybrać z tysięcy produktów? Dowiesz się również, jakie produkty mogą powodować dolegliwości.

Dzięki tej książce dowiesz się:

– czym są biofizykalne metody terapeutyczne, biorezonans, terapia częstotliwościowa, celowana terapia molekularna,
– jak skutecznie zwalczać choroby powodowane przez bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty,
– jakie skutki powoduje tłumienie potliwości,
– dlaczego niewłaściwy sposób odżywiania stanowi przyczynę wielu chorób,
– na czym polega zdrowy styl życia,
– jakie dolegliwości może powodować spożywanie mleka, pszenicy, jajek, dodatków do żywności,
– jak na nas działa smog elektromagnetyczny i w jaki sposób go unikać.

Praktyczne rozwiązania wielu problemów zdrowotnych

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ