Oczyszczanie organizmu w praktyce

Od detoksu wątroby po eliminację grzybów

  • ISBN: 978-83-65404-37-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Skąd pochodzą uboczne produkty przemiany materii?

W jaki sposób w ogóle dochodzi do tego, że w naszym ciele odkładają się niepotrzebne substancje? Skąd się one biorą i w jaki sposób można się ich pozbyć? Czy lewatywa to dobre rozwiązanie na oczyszczanie jelit? W jaki sposób zapobiegać chorobom układu pokarmowego? Oraz najważniejsze – jak tego dokonać bez konieczności głodzenia się oraz bez żadnych skutków ubocznych?

Oczyszczanie ma znaczenie

Autorka, określana mianem tłumaczki mowy ludzkiego ciała, omawia nie tylko metody oczyszczania, ale i kryjący się za nimi głębszy sens. Opiera się na swoim ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w eliminowaniu przewlekłych dolegliwości. Dla wszystkich czytelników ma przy tym podnoszące na duchu przesłanie: osiągnięcie bądź utrzymanie wymarzonej wagi, czy też zachowanie dobrego stanu zdrowia aż do późnej starości, wcale nie musi pozostawać jedynie w sferze marzeń. Dzięki tej publikacji każdy może to sobie samodzielnie zagwarantować.

Pozbądź się zanieczyszczeń naturalnie i bezpiecznie

Teraz i ty poznasz sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne metody oczyszczania jelit i pozbywania się grzybów, które są odpowiedzialne za wiele trudnych do wyleczenia schorzeń. Uświadomisz sobie, jak wielkie mogą być fizyczne i psychiczne skutki oczyszczania organizmu. Nauczysz się przywracać optymalne pH swojego ciała oraz poznasz właściwe sposoby oczyszczania organizmu dziecka. Autorka prezentuje również metody dokonywania odtrucia u osób z poważnymi chorobami, w tym nowotworami. Podaje także korzyści płynące z lewatywy i instrukcje jej bezpiecznego wykonania. Dowiesz się o tym, jak możesz uniknąć różnych chorób, w tym chorób układu pokarmowego. Całość uzupełnia świadectwami osób, którym jej porady uratowały zdrowie i życie.

Czas pozbyć się zbędnego balastu!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ