Oczyszczanie organizmu w praktyce

Od detoksu wątroby po eliminację grzybów

  • ISBN: 978-83-65404-37-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Paweł Uklejski
0
1

Dlaczego w naszym ciele odkładają się szkodliwe substancje?

Współczesna dieta i styl życia w znaczący sposób wpływają na nasz stan zdrowia. Ciągły pośpiech, stres i niezdrowe jedzenie to główne powody powstawania chorób cywilizacyjnych. Często nie zdajemy sobie sprawy, że chorujemy przez toksyny, które mają katastrofalny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Choroby układu pokarmowego, zakwaszenie, a nawet nowotwory to skutki naszego zaniedbania i nieprawidłowego odżywiania. Co możemy zrobić, aby uchronić się przed poważnymi chorobami? Czy istnienie skuteczny sposób, aby oczyścić organizm z nadmiaru niepotrzebnych substancji?

Książka, dzięki której dowiesz się, jak oczyścić organizm i odzyskać zdrowie

Publikacja to świetny zbiór wiedzy na temat skutecznego oczyszczania organizmu. Autorka określa siebie mianem „tłumaczki mowy ludzkiego ciała”. Z zawodu lekarz weterynarii, która w trakcie własnej choroby na stałe związała się z medycyną naturalną. Z książki dowiesz się, jak oczyścić organizm, aby móc przez długie lata cieszyć się zdrowiem. Podkreśla, że w całym procesie oczyszczania ważną rolę odgrywa oczyszczanie wątroby. To jeden z naszych głównych narządów, który odpowiada za neutralizację toksyn. Poznasz sprawdzone sposoby na utrzymanie odpowiedniego pH, zwalczenie infekcji grzybicznych czy chorób układu pokarmowego. Dodatkowo bez trudu będziesz mógł skorzystać z prozdrowotnych właściwości lewatywy, która świetnie oczyszcza jelita.

Jak oczyścić organizm od wewnątrz?

Biegunki, ból głowy, niestrawności, nudności to tylko niektóre z sygnałów, które wysyła nam organizm. Niestety, ale często na najmniejsze dolegliwości od razu faszerujemy się lekami. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nadużywanie leków prowadzi do silnych skutków ubocznych. Jednym z nich jest okładanie toksycznych substancji w naszym ciele oraz zakwaszenie, które jest niezwykle niebezpieczne, jeśli utrzymuje się przez dłuższy czas. Dlatego Autorka książki radzi, jak skutecznie przeprowadzić proces oczyszczania. Jednym ze sposobów są zabiegi zasadowe. Przyczyniają się one do wyrównania pH. Kwaśny odczyn pH występuje zazwyczaj w miejscach, w których czujemy ból i obserwujemy opuchliznę. Zazwyczaj zakwaszenie związane jest ze złą dietą. Dobrym sposobem na odkwaszenie organizmu będą kąpiele zasadowe z wykorzystaniem wysokiej jakości soli kąpielowej. Są to mieszanki soli naturalnej oraz sproszkowanych kamieni szlachetnych. Innym sposobem jest zastosowanie lewatywy. To prosty sposób, aby skutecznie oczyścić swoje jelito grube. W publikacji znajdziesz więcej praktycznych porad, jak oczyścić organizm.

Oczyszczanie wątroby uchroni cię przed poważnymi chorobami i usprawni jej funkcje

Wątroba to niewątpliwie jeden z najważniejszych narządów w naszym organizmie. Głównym jej zadaniem jest neutralizowanie toksyn. Jednak i w tym narządzie potrafią nagromadzić się zbędne substancje, które prowadzą do poważnych chorób. Z tego powodu autorka poświęciła cały rozdział na to zagadnienie. Dowiesz się o domowych sposobach, które oczyszczą twoją wątrobę. Dzięki tej wiedzy poprawisz oczyszczające funkcje wątroby i unikniesz poważnych chorób związanych z tym narządem.

Oczyszczanie organizmu w praktyce!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ