lewatywy – książka

Lewatywy polegają na wstrzyknięciu płynu do jelita grubego poprzez otwór odbytu. Płyn rozmiękcza i luzuje stwardniałe odpadki kałowe, które odpadają ze ścian jelita i są wypłukiwane z ciała. Możesz bezpiecznie stosować je samodzielnie w domu. Jeśli chcesz oczyścić swój organizm, koniecznie je zastosuj.

Jeśli masz problemy jelitowe, po lewatywie z pewnością odczujesz natychmiastową ulgę. Mogą Ci one pomóc również w pozbyciu się migreny czy chronicznego bólu głowy. Po usunięciu szkodliwych czynników z jelita grubego ból głowy znika. Lewatywy działają bardziej oczyszczająco niż jakiekolwiek inne środki na wypróżnienie. Pomagają przy zatwardzeniach, jelicie drażliwym, gazach, przy braku równowagi bakteryjnej. Nie powodują przy tym żadnych skutków ubocznych i w przeciwieństwie do chemicznych leków są całkowicie bezpiecznie. Najważniejsze jest to, że nie wymagają uczestnictwa innych osób. Lewatywy korzystnie wpływają na pracę jelit i innych organów. W zależności od dolegliwości jakie odczuwasz, wykonaj więcej niż jeden zabieg, żeby doprowadzić do całkowitego oczyszczenia. Na ogół lewatywy muszą być powtarzane przez jakiś czas.

Oczysc swoj organizm z toksyn i pasozytow Tamara Lebedewa
Oczyść swój organizm z toksyn i pasożytów
Autorskie techniki, dzięki którym oczyścisz wątrobę, nerki, krew, limfę oraz stawy

Choroby układu pokarmowego, wymioty, bóle brzucha, kłopoty ze snem, brak apetytu, obniżenie odporności, zmęczenie, bóle głowy, kaszel, swędzenie i zaczerwienienie skóry. To najczęstsze objawy obecności pasożytów w organizmie. Autorka, światowej sławy badaczka, odkryje przed tobą czterostopniowy plan, dzięki któremu usuniesz toksyny i pasożyty ze swojego organizmu. Znajdziesz tu skuteczne terapie medycyny naturalnej, takie jak ziołolecznictwo, kąpiele lecznicze, lewatywy czy płukanie ust olejem. Dzięki nim oczyścisz jelita, wątrobę i pęcherzyk żółciowy, nerki, krew i limfę, stawy oraz jamę ustną.

Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu
Masaże, lewatywy, głodówki, okłady, dieta

Czy wiesz, że nadmierne zakwaszenie organizmu może powodować raka? Jest też przyczyną wielu innych groźnych chorób, w tym chorób jelit. Na szczęście istnieją proste sposoby na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej (właściwego pH) w organizmie. Podstawą są odpowiednia dieta i oczyszczanie organizmu. Pomocne są również masaże, post przerywany i… lewatywy. Dowiedz się, co zakwasza organizm i jak rozpoznać objawy zakwaszenia organizmu. Stosując proste terapie odkwaszające, zalecane przez medycynę naturalną, szybko poprawisz stan swojego zdrowia.

zdrowe jelita
Kupa szczęścia
Oczyść jelita, zyskaj zdrowie i dobre samopoczucie

Dzięki tej książce precyzyjnie określisz choroby układu trawiennego, analizując kolor, kształt czy zapach swojej kupy. Dowiesz się, dlaczego odpowiednia dieta jest ważna, aby uniknąć chorób układu pokarmowego. Następnie wykorzystasz sprawdzony plan treningowy, który pobudzi twoje leniwe jelita, wytrenuje ośrodek sytości i ureguluje wypróżnienia. Za pomocą lewatywy z gorzkich soli oczyścisz je z pasożytów w organizmie, toksyn i złogów. Z kolei indywidualny plan zdrowego odżywiania oraz post pomogą zbudować równowagę bakterii jelitowych i uzyskać zdrową kupę.

Naturalny detoks
Jak oczyścić organizm, poprawić zdrowie, zapobiegać schorzeniom i odwrócić proces starzenia

Detoks organizmu pozwoli ci usunąć zalegające toksyny w twoim ciele. Dzięki tej publikacji poznasz sprawdzone metody, które poprawią twoje zdrowie. Dowiesz się, jak raz na zawsze pozbyć się zakwaszenia organizmu, alergii i innych chorób. Zastosujesz post przerywany i odpowiednią dietę, które oczyszczą twój organizm z metali ciężkich. Z kolei lewatywa pomoże ci zachować zdrowe jelita. Wdrożysz do swojej codzienności aktywność fizyczną, która wzmocni twoje oczyszczanie. Do tego pozbędziesz problemów z cerą i odzyskasz zdrową skórę.

Bąkowe tabu
Dlaczego wzdęć nie wolno lekceważyć i jak się pozbyć gazów

Jak pozbyć się gazów i problemów żołądkowych? Jak zadbać o jelita i cieszyć się zdrowiem? Autor wyjaśnia procesy zachodzące w ludzkich układzie trawiennym i dostarcza niezliczonych wskazówek dotyczących optymalizacji trawienia. Czasem jednak pojawiają się problemy żołądkowe. Dowiesz się jak oczyścić jelita przy pomocy lewatywy. Przekonasz się, że dieta, oczyszczanie wątroby, nastawienie psychiczne są kluczowe do pozbycia się problemów z gazami. Poznasz proste przepisy na dania, które pozwolą ci utrzymać równowagę w twoim układzie trawiennym.

Oczyszczanie organizmu w praktyce
Od detoksu wątroby po eliminację grzybów

Autorka książki, jako ekspertka naturalnych metod leczenia tłumaczy, jak oczyścić organizm z toksyn. Toksyny często są przyczyną wielu chorób, takich jak choroby układu pokarmowego, biegunki, infekcje. Dowiesz się, jak przy pomocy kąpieli zasadowych wyrównać pH organizmu i pozbyć się bólu. Nauczysz się, w jaki sposób oczyszczać wątrobę z zastosowaniem diety i lewatywy. Dodatkowo sprawisz, że pozbędziesz się infekcji grzybicznych, kamieni i innych złogów oraz jak oczyszczać organizm w przypadku dzieci. Oczyszczanie organizmu w praktyce!

Zdrowe jelita
Zdrowe jelita, zdrowe życie
Poznaj i wyeliminuj ukrytą przyczynę wielu chorób

Doświadczony lekarz opisuje metody, dzięki którym zdołasz przywrócić prawidłową pracę jelit i uregulować procesy trawienne. Analizuje dawne i współczesne techniki takie jak głodówki, lewatywy czy suplementacja. Poznasz również zasady działania wielu diet oraz ich dobre i złe strony. Jelita kluczem do zdrowia.

ZAPISZ SIĘ