candida – książki

Candida albicans jest nieszkodliwym drożdżakiem występującym naturalnie w organizmie każdego człowieka. Zasila przewód pokarmowy, błony śluzowe i skórę, nie czyniąc żadnych szkód. Jeśli jednak dojdzie do jego nadmiernego rozmnożenia, przeradza się w niebezpieczny patogen. Wywołuje on między innymi problemy z zatokami, mięśniaki, endometriozę, trądzik, choroby autoimmunologiczne, fibromialgię, zaburzenia psychiczne, a nawet nowotwory. Niestety przerost grzybów Candida jest dziś zjawiskiem powszechnym i dotyczy milionów ludzi! Z naszych książek, napisanych przez największe światowe autorytety z dziedziny medycyny oraz dietetyki, dowiesz się jak leczyć Candidę (inaczej zwaną kandydozą lub drożdżycą) i jakie są jej objawy np. skórne czy neurologiczne. Znajdziesz odpowiedź na pytanie o profilaktykę przerostu drożdżaków oraz czy Candidę da się wyleczyć naturalnie. Odkryjesz również dietę przeciwgrzybiczną, która pomoże Ci przywrócić prawidłową równowagę mikrobiomu oraz oczyścić organizm.
Woda utleniona od A do Z Gartz Jochen
Woda utleniona od A do Z. Bezpieczne zastosowanie i sprawdzone właściwości potwierdzone badaniami naukowymi

Kompendium wiedzy na temat wody utlenionej. Autor, opierając się na badaniach naukowych, udowadnia jej skuteczność w usuwaniu: kataru, grzybicy, infekcji bakteryjnych, chorób układu krążenia, raka, trądziku i innych. Panaceum, które masz w domu!

Oczysc swoj organizm z toksyn i pasozytow Tamara Lebedewa
Oczyść swój organizm z toksyn i pasożytów. Autorskie techniki, dzięki którym oczyścisz wątrobę, nerki, krew, limfę oraz stawy

Dzięki przedstawionym kuracjom skutecznie wyeliminujesz z organizmu toksyny i pasożyty takie jak lamblie, owsiki czy glisty. Oczyścisz jelita, wątrobę i pęcherzyk żółciowy, nerki, krew i limfę, stawy oraz jamę ustną. Pożegnaj pasożyty na dobre!

Samodzielna i bezpieczna terapia jodem. Naturalne, skuteczne panaceum na poważne choroby

Niedobór jodu może powodować problemy ze zdrowiem, w tym raka i niewydolność serca. Dowiedz się jakie preparaty jodowe wybrać oraz jak je stosować na skórę i doustnie, a także dawki zalecane przy schorzeniach. Jod – brakujące ogniwo do pełni zdrowia.

GrzybyCandida
Grzyby Candida – przyczyna większości chorób. Skuteczny program przeciwgrzybiczy

Certyfikowana konsultantka żywieniowa i specjalistka naturopatii przedstawia swój skuteczny program zwalczania grzybów Candida. Są one przyczyną wielu chorób: od wzdęć czy zapalenia zatok po otyłość, toczeń, artretyzm, alergie, depresję oraz stwardnienie rozsiane. Zamiast leczyć objawy, wyeliminuj przyczynę.

ZAPISZ SIĘ