alergie kontaktowe – książki

Silne stany zapalne skóry, wysypka, pokrzywka, swędzące zaczerwienienia to pierwsze objawy alergii kontaktowej. Co może uczulać? Alergenów są setki, ale do najpopularniejszych czynników wywołujących alergie skórne należą nikiel, chrom, perfumy, konserwanty, leki. A także niektóre rośliny oraz toksyny zawarte w kosmetykach lub środkach czystości.

Dzięki tym książkom, które napisane zostały przez ekspertów medycyny naturalnej i konwencjonalnej, dowiesz się w jaki sposób wystrzegać się czynników wywołujących alergie kontaktowe. Odkryjesz jakich substancji unikać w kosmetykach, którymi codziennie pielęgnujesz swoją skórę. Poznasz ich naturalne zamienniki i radość z samodzielnego tworzenia antyalergicznych mydeł, balsamów, kremów czy toników. Dowiesz się również, jak postępować w nagłych przypadkach alergii kontaktowej, jak ją diagnozować i jak wzmocnić swój organizm.

jak usunąć z organizmu metale ciężkie
Jak samodzielnie usunąć z organizmu metale ciężkie
Skuteczne sposoby na pokonanie zmęczenia, bezsenności, niepokoju, mgły mózgowej i przedwczesnego starzenia

Już blisko 50 lat temu WHO doszło do wniosku, że 82% wszystkich przewlekłych chorób, w tym alergii i stanów zapalnych, było spowodowanych zatruciem metalami ciężkimi. Nadal stanowią one zdradziecką część naszego zdrowia. Przenikają do żywności, wody, a nawet powietrza. Jak oczyścić organizm z metali ciężkich? Jak skutecznie przeprowadzić usuwanie toksyn z organizmu? Dzięki tej książce dowiesz się, że twoje ciało dysponuje 6 głównymi mechanizmami oczyszczania organizmu (detoksu). Stosując odpowiednią terapię, zdrowe odżywianie i sprawdzone sposoby na stres, można je zoptymalizować. Dzięki temu osiągniesz zdrowie i niespotykany poziom energii.

Plesn ukryta przyczyna chorob Jill Crista
Pleśń – ukryta przyczyna chorób
5 prostych i bezpiecznych sposobów na pokonanie pleśni i odzyskanie zdrowia

Pleśń jest trująca dla zdrowia. Może wywoływać wiele schorzeń, m.in. zapalenie zatok, astmę, alergię, nietolerancję pokarmową, chroniczną wysypkę, stany lękowe, bezsenność, a także podrażnienie jelit bądź pęcherza moczowego. Może powodować również rozwój chorób wątroby i nerek oraz niektóre rodzaje raka. Autorka sama zmagała się z zatruciem pleśnią. Wyzdrowiała dzięki połączeniu wiedzy naukowej z najskuteczniejszymi metodami leczenia możliwymi do samodzielnego zastosowania. Pomogła powrócić do zdrowia tysiącom innych osób. Teraz dzieli się tą wiedzą z Tobą! Wygraj z toksyczną pleśnią i odzyskaj zdrowie.

Niebezpieczne kosmetyki Marion Schimmelpfenning
Niebezpieczne kosmetyki
Jak uniknąć nowotworów, bezpłodności, chorób tarczycy, przedwczesnego starzenia i innych dolegliwości

Czy z własnej woli pozwoliłbyś na trucie organizmu? Dlaczego zatem – w pogoni za zdrową skórą i utrzymaniem urody – codziennie aplikujesz sobie porcję chemii z preparatami do pielęgnacji twarzy i ciała? Autorka ujawnia fakty o toksycznych substancjach, które sprawiają, że popularne kosmetyki są niebezpieczne dla zdrowia. Dzięki tej książce unikniesz alergii kontaktowych, stanów zapalnych i podrażnień. Zrozumiesz związek, jaki mają toksyny z powstawaniem chorób i zaburzeń hormonalnych. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów.

Ukryte trucizny
Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Czy zastanawiałeś się, dlaczego często czujesz się źle bez konkretnej przyczyny? Stosujesz zdrową dietę, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów? Cierpisz na stany zapalne, alergie, w tym alergie wziewne i alergie kontaktowe i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić? Problemem są toksyny i zanieczyszczenia przenikające do organizmu. Z książki dowiesz się, jak je skutecznie wyeliminować nie tylko ze swojego ciała, ale też z najbliższego otoczenia. Oczyszczanie organizmu z toksyn wcale nie jest trudne. Zrobisz to samodzielnie i skutecznie!

ZAPISZ SIĘ