alergie wziewne – książki

Ciężko ci wyobrazić sobie wiosnę bez kataru siennego, swędzących oczu i powiek lub kaszlu? Wejście do zakurzonego pomieszczenia, głaskanie kota, psa czy innego zwierzaka domowego powoduje u ciebie silną reakcję alergiczną? Alergia na pyłki, sierść zwierząt, pierze, kurz i roztocza to najczęstsze alergie wziewne. Nieleczone mogą powodować zagrażającą życiu astmę! Dlatego nie daj się uczuleniu i odkryj książki, z pomocą których poprawisz jakość swojego życia.

Znajdziesz tu publikacje napisane przez autorytety z dziedziny alergologii, immunologii, medycyny naturalnej czy cieszącej się dużą popularnością Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Autorzy tych książek odkryją przed tobą nowoczesne metody odczulania z alergii wziewnych, a także naturalne terapie, które pomogą ci wzmocnić swoją odporność i oczyścić organizm z toksyn. To holistyczne podejście do alergii wziewnych pomoże ci pozbyć się dokuczliwych objawów uczulenia, a nawet je zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować.

jak usunąć z organizmu metale ciężkie
Jak samodzielnie usunąć z organizmu metale ciężkie
Skuteczne sposoby na pokonanie zmęczenia, bezsenności, niepokoju, mgły mózgowej i przedwczesnego starzenia

Już blisko 50 lat temu WHO doszło do wniosku, że 82% wszystkich przewlekłych chorób, w tym alergii i stanów zapalnych, było spowodowanych zatruciem metalami ciężkimi. Nadal stanowią one zdradziecką część naszego zdrowia. Przenikają do żywności, wody, a nawet powietrza. Jak oczyścić organizm z metali ciężkich? Dzięki tej książce dowiesz się, że twoje ciało dysponuje 6 głównymi mechanizmami oczyszczania organizmu (detoksu). Stosując odpowiednią terapię, zdrowe odżywianie i sprawdzone suplementy diety, można je zoptymalizować. Dzięki temu osiągniesz zdrowie i niespotykany poziom energii.

Ukryte trucizny
Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Czy zastanawiałeś się, dlaczego często czujesz się źle bez konkretnej przyczyny? Starasz się leczyć powszechne dolegliwości za pomocą ogólnodostępnych farmaceutyków, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów? Problemem są toksyny i zanieczyszczenia środowiskowe przenikające do organizmu. Z książki dowiesz się, jak je skutecznie wyeliminować nie tylko ze swojego ciała, ale też z najbliższego otoczenia. Oczyszczanie organizmu z toksyn wcale nie jest trudne, a w praktyce może pomóc Ci wyleczyć wiele niebezpiecznych chorób. Zrobisz to samodzielnie i skutecznie!

Wylecz alergię
Odkryj zaskakującą, ukrytą prawdę, dlaczego chorujesz i czujesz się źle

Czy przybrałeś na wadze, jesteś zmęczony, cierpisz na depresję, czujesz niepokój, bóle mięśni, stawów bądź głowy? A może doskwiera ci bezsenność, bóle brzucha, wzdęcia, zespół jelita drażliwego? Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że alergia może odgrywać kluczową rolę w przypadku tych dolegliwości. Niezależne badania naukowe wykazały, że alergie często wywołują na pozór niezwiązane ze sobą objawy. Większość z nas nie potrafi prawidłowo zareagować w przypadku ich wystąpienia. Dzięki tej książce jest szansa, aby przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem.

ZAPISZ SIĘ