pH – książka

Wartość pH jest wartością niemianowaną, która opisuje aktywność jonów wodoru w roztworze wodnym i w ten sposób informuje, czy dany roztwór wodny ma odczyn kwaśny czy zasadowy. Przy wartości od 7 roztwór jest obojętny. Jeśli wartość leży poniżej 7, odczyn jest kwaśny, jeśli powyżej 7, odczyn jest zasadowy. Zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu chorób. Zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej z całą pewnością są związane z zaburzonym funkcjonowaniem płuc, nerek oraz nieprawidłowym metabolizmem.

Żaden człowiek nie toleruje zbyt dużych wahań wartości pH. Wartości poniżej 7,0 i powyżej 7,8 nie zagrażają Twojemu życiu. Twój organizm różnymi roztworami buforowymi próbuje utrzymać stałą wartość pH we krwi. Jednak jeśli niezdrowo się odżywiasz i prowadzisz stresujący tryb życia możesz odczuwać objawy zakwaszenia organizmu. Taki stan może doprowadzić do kwasicy tkanek. Abyś mógł zachować równowagę kwasowo-zasadową i prawidłowe pH, przede wszystkim powinieneś zadbać o prawidłową dietę.

Alkaliczne Oczyszczanie
Rewolucyjny plan przywrócenia zdrowia i utraty wagi bez wyrzeczeń

Czy zauważyłeś, że ostatnio cierpisz na spadek energii? Masz kłopoty z cerą? Szybko przybierasz na wadze? Twoje paznokcie stały się cienkie i łamliwe? To mogą być pierwsze objawy zakwaszenia organizmu, które jest niezwykle niebezpieczne dla twojego zdrowia, ponieważ nieleczone często prowadzi do stanów zapalnych, refluksu, chorób serca, zapalenia tarczycy, a nawet nowotworu. Odkryj jak z pomocą prostej diety alkalicznej przywrócić równowagę pH w twoim organizmie. Poznaj siedmiodniowy plan alkalicznego oczyszczania, wraz z jadłospisem, listą zakupów i ćwiczeniami, które obniżą poziom kwasu w twoim organizmie.

Soda oczyszczona - 100 leczniczych właściwości Britt Brandon
Soda oczyszczona – 100 leczniczych właściwości
Kompletny przewodnik bezpiecznego wykorzystania

Soda oczyszczona jest naturalną, nietoksyczną substancją, która potrafi zdziałać cuda. Jest wyjątkowo prosta w użyciu, bezpieczna dla dzieci i przydatna w leczeniu wielu chorób, a także tania i dostępna wszędzie. W tej książce znajdziesz przepisy na wykorzystanie leczniczych właściwości sody oczyszczonej. Gwarancja czystości, zdrowia i urody.

Odżywianie, czyli trzecia droga medycyny
100 chorób, które można pokonać dietą

Odżywianie to medycyna XXI wieku. Opisana w tej publikacji dieta wykazuje moc uzdrawiania nawet takich chorób jak rak, choroby neurodegeneracyjne, choroby jelit, choroby autoimmunologiczne czy cukrzyca. Została sprawdzona na ponad 2500 osobach, powodując u 90% z nich remisję objawów. Dzięki autorskiej diecie złagodzisz ból i odzyskasz energię. Zrzucisz też zbędne kilogramy bez drakońskich zasad, sprawdzania wielkości porcji i liczenia kalorii. Co ważne, zastosowanie metody odżywiania dla zdrowia nic nie kosztuje. Nowe odżywianie – zdrowsze życie.

Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu
Masaże, lewatywy, głodówki, okłady, dieta

Czy wiesz, że nadmierne zakwaszenie organizmu może powodować raka? Jest też przyczyną wielu innych groźnych chorób, w tym chorób jelit. Na szczęście istnieją proste sposoby na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej (właściwego pH) w organizmie. Podstawą są odpowiednia dieta i oczyszczanie organizmu. Pomocne są również masaże, post przerywany i… lewatywy. Dowiedz się, co zakwasza organizm i jak rozpoznać objawy zakwaszenia organizmu. Stosując proste terapie odkwaszające, zalecane przez medycynę naturalną, szybko poprawisz stan swojego zdrowia.

kompleksowe odkwaszanie organizmu
Kompleksowe odkwaszanie organizmu
Usuń stres, niedotlenienie, toksyny

Zakwaszenie organizmu jest jednym z głównych czynników chorobotwórczych. Jeżeli chcesz świadomie dbać o swoje zdrowie, musisz wiedzieć, jak odkwasić organizm i zachować prawidłowy poziom pH. Dzięki tej książce dowiesz się, że aktywność fizyczna, właściwa dieta czy ćwiczenia oddechowe są w stanie zwalczyć objawy zakwaszenia organizmu. Równocześnie poznasz naturalne metody usuwania toksyn z organizmu. Stosując autorską Terapię Naturalną, uruchomisz proces oczyszczania organizmu i przywrócisz mu zaburzoną równowagę kwasowo-zasadową.

Soda – lecznicze właściwości
Kompendium wiedzy o tanim, bezpiecznym i skutecznym środku uzdrawiającym

Soda jest dziś lekarstwem o światowej renomie, stosowanym codziennie na oddziałach ratunkowych, lecz wiedza o jej właściwościach nie była rozpowszechniona. Poznaj pełne zastosowanie najtańszego, najbezpieczniejszego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku. Uniwersalny środek na wiele dolegliwości, który zawsze masz pod ręką. Zwalcza bakterie, zakwaszenie organizmu (pH), działa antywirusowo i przeciwbakteryjnie. Możesz zadbać o swoje zdrowie stosując sodę oczyszczoną zewnętrznie i pić zgodnie z zasadami opisanymi w książce.

Kod idealnej wagi
Rozwiązanie problemu odchudzania. Prawda i mity o dietach

  Autorka demaskuje system logiki otyłości. Prezentuje zbiór rzekomych mądrości i dobrych rad na temat nadwagi oraz odchudzania. Udowadnia, że jest to błędne koło złożone z pomyłek i mitów. Po tej lekturze poznasz swoje błędy i zdołasz podjąć kroki, które doprowadzą cię do wagi, o jakiej marzysz. Zakoduj zdrowie i idealną sylwetkę.

  Oczyszczanie dla każdego
  Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie

   90% wszystkich chorób i złego samopoczucia spowodowanych jest zanieczyszczeniem organizmu. Dzięki tej książce z łatwością rozpoznasz czy Twój organizm wymaga detoksu. Zapomnisz o stanach zapalnych, bólach mięśni czy stawów. Sen da Ci prawdziwy wypoczynek i regenerację umysłu. Poczuj się dobrze we własnym ciele.

   Oczyszczanie organizmu w praktyce
   Od detoksu wątroby po eliminację grzybów

   Autorka książki, jako ekspertka naturalnych metod leczenia tłumaczy, jak oczyścić organizm z toksyn. Toksyny często są przyczyną wielu chorób, takich jak choroby układu pokarmowego, biegunki, infekcje. Dowiesz się, jak przy pomocy kąpieli zasadowych wyrównać pH organizmu i pozbyć się bólu. Nauczysz się, w jaki sposób oczyszczać wątrobę z zastosowaniem diety i lewatywy. Dodatkowo sprawisz, że pozbędziesz się infekcji grzybicznych, kamieni i innych złogów oraz jak oczyszczać organizm w przypadku dzieci. Oczyszczanie organizmu w praktyce!

   Odkwaszanie
   Odkwaszanie
   Szybki i skuteczny sposób na zdrowie

   Autorka prezentuje dietę, dzięki której przywrócisz sobie pełnię zdrowia. Dieta alkaliczna działa odkwaszająco i przyczynia się do usunięcia toksyn z organizmu. Wyrównasz pH do odpowiedniego poziomu, a przy tym oczyścisz organizm. Dodatkowo autorka zaleca, aby zadbać o swoją aktywność fizyczną. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawy sylwetki, samopoczucia, a przy tym będą pomocne podczas oczyszczania wątroby i innych narządów. Poznaj znaczenie naturalnej żywności alkalicznej i wyeliminowania toksyn. Żywność alkaliczna to klucz do zdrowia!

   ZAPISZ SIĘ