naturalne probiotyki

Probiotyczne słoiki dla zabieganych. Ponad 100 przepisów na pyszne dania dla Twojego zdrowia

Popraw radykalnie swoje zdrowie jedząc produkty pełne dynamicznych probiotyków, które doładują Twoje ciało! Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko przygotowywać probiotyczną żywność, ale też robić to w taki sposób, że pokocha ją cała rodzina. Twój przewodnik po probiotycznej żywności.

Żywność fermentowana i probiotyczna. Samodzielna fermentacja mlekowa: trwale, smacznie i zdrowo

Odkryj przepisy na trwałe fermentowane i probiotyczne potrawy z ogólnodostępnych składników. Opisane potrawy poprawiają wchłanialność witamin i żelaza. W znaczący sposób pobudzają trawinie tłuszczów i białka. Pozytywnie wpływają na przepływ krwi w jelitach, aktywują pracę trzustki i oczyszczają krew. Trwale, smacznie, zdrowo.

Żywność probiotyczna. Neutralizacja chemii i konserwantów w pożywieniu oraz sposób na powszechne choroby

Autorka ujawnia związek pomiędzy pozbawioną równowagi florą jelitową i dolegliwościami takimi jak nadciśnienie, alergie, depresja, autyzm, zespół jelita drażliwego i wiele innych. Instruuje, jak się ich pozbyć spożywając probiotyczne produkty – kefir, kombuchę i kiszone warzywa. Naturalna żywność gwarancją zdrowia!

Mozesz wyleczyc choroby
Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne. Samodzielna profilaktyka i leczenie

Choroby autoimmunologiczne dotykają ponad 90% ludzi na całym świecie. Medycyna konwencjonalna nie zawsze sobie radzi z ich leczeniem. Wartościową alternatywą w tej sytuacji jest metoda Myers, która wykorzystuje osiągnięcia tzw. medycyny funkcjonalnej. Autorka książki prezentuje 4 fundamentalne zasady, których stosowanie ułatwi Ci samodzielne pozbycie się objawów chorób autoimmunologicznych i wzmocnienie odporności organizmu. Tak niewiele trzeba, żebyś już wkrótce poczuł się lepiej. Wystarczy tylko wprowadzić program doktor Myers.

ZAPISZ SIĘ