Pole elektromagnetyczne EMF

Skuteczne strategie ochrony Ciebie i Twoich bliskich przed oddziaływaniem pól elektromagnetycznych telefonów komórkowych – SAR, Wi-Fi, 5G

  • ISBN: 978-83-8168-587-0;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 420;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 cm x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Promieniowanie elektromagnetyczne PEM. Czym jest i czy naprawdę nam zagraża?

Pola elektromagnetyczne (inaczej PEM lub EMF) są niewidoczne dla Twoich oczu. Niektóre ich źródła mają pochodzenie naturalne, na przykład światło słoneczne. Inne zostały stworzone przez człowieka – energia używana do podgrzewania jedzenia w kuchence mikrofalowej. Tego rodzaju PEM są niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ mogą wywoływać schorzenia, takie jak nowotwory, choroba Alzheimera czy depresja. Niestety, niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę! Odkryj, czym jest promieniowanie elektromagnetyczne i w jaki sposób zagraża zdrowiu oraz życiu Twojej rodziny. Dowiedz się, jak skutecznie ochronić się przed działaniem szkodliwych pól elektromagnetycznych, wyeliminować źródła elektrosmogu oraz brudnej elektryczności.

Główne źródła PEM w Twoim domu!

Każdego dnia jesteśmy otoczeni przez urządzenia emitujące szkodliwe pola elektromagnetyczne:
– telefony komórkowe,
– laptopy,
– tablety,
– routery Wi-Fi,
– kuchenki mikrofalowe,
– urządzenia z technologią Bluetooth: słuchawki, sprzęt do pomiaru aktywności fizycznej, klawiatury, myszy bezprzewodowe, drukarki, nianie elektroniczne, aparaty słuchowe, konsole i kontrolery do gier, wszelkie „inteligentne” urządzenia, wliczając w to w zasadzie każdy nowy model telewizora,
– inteligentne liczniki prądu, gazu i wody.

To tylko najpopularniejsze urządzenia emitujące PEM. Rozejrzyj się wokół siebie, niezależnie, czy jesteś w domu, czy w pracy, prawdopodobnie używasz ich każdego dnia! Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz rezygnować ze swojego smartfona czy laptopa podłączonego do Wi-Fi! Wystarczy, że podejmiesz odpowiednie działania, mające na celu zmniejszenie Twojej ekspozycji na promieniowanie, którego wpływ rośnie wraz z rozwojem technologicznym.

Poznaj FAKTY dotyczące 5G i promieniowania elektromagnetycznego

Dr Joseph Mercola to światowej sławy autorytet w dziedzinie zdrowia oraz autor wielu bestsellerów New York Timesa. W tej książce zebrał najnowsze badania naukowe oraz opracowania z literatury fachowej i w prosty oraz rzetelny sposób opisał niebezpieczeństwa związane z PEM. Dzięki tej książce zrozumiesz, czym są pola elektromagnetyczne, elektrosmog, brudna elektryczność i fakty na temat 5G. Odkryjesz źródła promieniowania, a także dowiesz się, w jaki sposób oddziałuje ono na zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Nadwrażliwość elektromagnetyczna – cierpi na nią 3% populacji! Poznaj jej objawy!

Ostrożne szacunki wskazują, że około 3% populacji cierpi na nadwrażliwość elektromagnetyczną (EHS). Oznacza to, że przy kontakcie z PEM występują u nich wyraźne objawy, takie jak bóle i zawroty głowy, bezsenność, zmęczenie, zaburzenia koncentracji, depresja, kołatanie serca, czerwienienie skóry, wrażenie przypiekania, mrowienie. Pozostałe 97% populacji nie jest w stanie wyczuć promieniowania elektromagnetycznego. Nie oznacza to jednak, że PEM, na które jesteś wystawiony, nie powodują szkód!

Promieniowanie elektromagnetyczne i jego niebezpieczne skutki dla zdrowia

Szkody wyrządzane przez PEM mogą objawić się na dziesiątki różnych sposobów, wliczając w to coraz częściej występujące dolegliwości, takie jak: zmniejszenie ilości plemników w nasieniu, bezpłodność, lęk, depresja, choroby neurodegeneracyjne, takie jak choroba Alzheimera, przyspieszone starzenie się, pogorszenie jakości snu, choroby serca, a nawet nowotwory, np. rak piersi!

Ochrona przed szkodliwymi polami elektromagnetycznymi jest możliwa!

Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz:
– czym dokładnie są PEM i jak oddziałują na Twoje zdrowie,
– fakty na temat kontrowersyjnego 5G,
– bezpieczną alternatywę dla Wi-Fi i technologii 5G,
– badania naukowe oraz opracowania z literatury fachowej potwierdzające, że PEM stanowią realne zagrożenie,
– skuteczne techniki ograniczające ekspozycję na działanie pól elektromagnetycznych, np. stworzenie sypialni wolnej od PEM,
– w jaki sposób odwrócić szkody, do których już doszło, np. dzięki odpowiednim antyoksydantom lub minerałom,
– czym jest brudna elektryczność (elektrosmog) i jak wyeliminować ją z Twojego domu.

Zobacz, co eksperci sądzą o tej książce

„Technologia 5G to obietnica szybszego połączenia, większej przepustowości łącza, mniejszych opóźnień, ekspansji Internetu rzeczy i inteligentnych miast. Co może się w tym nie podobać? Doktor Mercola napisał łatwą do zrozumienia i kompleksowo omawiającą ten temat książkę, wyjaśniając, co już wiemy o potencjalnie szkodliwych skutkach biologicznych związanych z ogromnym wzrostem naszego narażenia na PEM, gdy 5G stanie się powszechnie dostępna. Nie uciekniesz od tej technologii, nawet jeśli z niej nie korzystasz, bo będzie ona wszędzie. Sięgnij po tę książkę, jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat zagrożeń związanych z PEM”.

– dr Stephanie Seneff, starsza specjalistka ds. badań, MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory

„Doktor Joseph Mercola napisał definitywną książkę o polach elektromagnetycznych, kładąc szczególny nacisk na to, jak wpływają one na nasze zdrowie. To nieocenione źródło wielu praktycznych rozwiązań, szczególnie dla osób wrażliwych na oddziaływanie PEM. Tym, którzy jeszcze nic o PEM nie wiedzą lub nie traktują ich poważnie, po lekturze tej książki trudno będzie dalej je ignorować. Wszyscy muszą dowiedzieć się o związanych z nimi zagrożeniach. W osiągnięciu tego pomoże ta kompleksowa instrukcja”.

– Oram Miller, dyplomowany konsultant ds. środowiska w dziedzinie biologii budowlanej i specjalista od promieniowania elektromagnetycznego

„Chcesz wiedzieć, jak PEM wpływają na twoje zdrowie? Ta książka wytłumaczy ci, dlaczego nasze życie oraz planeta są coraz bardziej narażone na działanie PEM oraz podpowie, co możemy z tym zrobić. Ciekawa, dobrze wyważona pozycja, dlatego każdy, kto szczerze interesuje się ochroną swojego zdrowia, powinien się z nią zapoznać”.
– Lloyd Burrel, założyciel Electric Sense

Skuteczna ochrona przed PEM!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ