Noni

Polinezyjski sekret zdrowia

  • ISBN: 978-83-65404-51-0;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Katarzyna Masłowska
0
0

Poznałeś już właściwości lecznicze noni?

Noni… Brzmi egzotycznie? Może nieco tajemniczo? Niewykluczone, że do tej pory jeszcze nie słyszałeś o właściwościach leczniczych noni. Powinieneś zatem wiedzieć, że ta niezwykła roślina występuje powszechnie na terenie Azji Południowo-Wschodniej, a Polinezyjczycy określają jej owoce mianem „boskich”. Nic dziwnego, skoro mają one szerokie działanie lecznicze i są zalecane między innymi przy ciężkich chorobach skóry, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii, grypie. Sok z noni pomoże też, jeśli jesteś diabetykiem, osobą z nadciśnieniem czy zmagającą się z rakiem. Właściwości lecznicze noni możesz także wykorzystać w przypadku wielu innych kuracji. I najważniejsze. Blisko 90 proc. osób pijących sok z noni jeszcze przed upływem 100 dni zauważa pozytywne zmiany stanu swojego zdrowia.

Właściwości lecznicze noni – sprawdź na sobie siłę naturalnych składników!

Sekret właściwości leczniczych noni tkwi przede wszystkim w niepowtarzalnym składzie tych owoców. Zawierają one między innymi ponadprzeciętne ilości antyoksydantów, prokseroninę, która ma niezwykle korzystny wpływ na ludzkie zdrowie, czy damnacanthal, charakteryzujący się zdolnością naprawiania systemu kontroli podziałów komórkowych, co jest ważne w profilaktyce raka. Bynajmniej nie wyczerpuje to listy prozdrowotnych składników noni. Przy tej okazji warto wymienić jeszcze choćby skolopetynę, która wspomagając pracę szyszynki, jednocześnie zwiększa poziom serotoniny i melatoniny w organizmie, jak również glutanion, zwany enzymem młodości. Wyjątkowa kombinacja blisko 100 naturalnych składników zawartych w noni sprawia, że uzdrawiające moce tego owocu zyskały uznanie na całym świecie. Dlatego też preparaty powstałe na bazie noni są tak skuteczne w leczeniu wielu powszechnych dolegliwości.

Z właściwości leczniczych noni możesz skorzystać na wiele sposobów!

Sok z noni może pić każdy, niezależnie od wieku czy wykonywanego zawodu. Dotyczy to zarówno osób zdrowych, które w ten sposób poprawią swoje samopoczucie, jak też chorych, chcących wesprzeć dotychczasowe leczenie. Ale musisz też wiedzieć, że naturalny sok nie jest jedynym sposobem na skorzystanie z właściwości leczniczych noni. Z owoców można też przygotować przecier, są też dostępne tabletki i kapsułki. Niezależnie od wybranej metody, dzięki noni poprawisz samopoczucie i stan swojego zdrowia. Co istotne, w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny.

Według badań naukowych dr. N. Solomona lecznicze właściwości noni dają dobre rezultaty w kuracji między innymi:

– alergii,
– artretyzmu,
– chorób układu oddechowego,
– kłopotów z trawieniem,
– nadciśnienia
– chorób serca i nerek,
– cukrzycy,
– różnych bólów,
– niedoborów energii i rozkojarzenia myślowego.

Noni – Twój sposób na zdrowie.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ