Surowe pożywienie

Źródło energii życiowej

  • ISBN: 978-83-8272-015-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Piękne i zdrowe ciało, promienna cera – surowe pożywienie odżywia i odmładza

Chcesz mieć piękną i smukłą sylwetkę, promienną cerę i lśniące włosy. Pragniesz, aby ci się „chciało” cieszysz się życiem. Nie wiesz jednak co zrobić, aby uzyskać wymarzone efekty. Brakuje ci energii. Czujesz się też przytłoczona rodzajami diet, zabiegów i ćwiczeń. W tej książce znajdziesz proste, ale skuteczne porady, dzięki którym spełnisz powyższe pragnienia. Do tego odzyskasz wiarę w siebie i w swoje możliwości. Dokonasz wyborów, które odmłodzą organizm, odmienią nie tylko twoją sylwetkę, ale również to, jak na siebie patrzysz i jak siebie odczuwasz. Wykorzystasz do tego celu swoją energię, surowe pożywienie i energię super żywności. Dowiesz się, że pokarmy to nie tylko mikro i makroskładniki, kalorie, białka czy tłuszcze. To także energia, która ma stać się źródłem odżywczej i budującej energii dla ciebie. Surowa dieta to również świetny sposób na usunięcie toksyn z organizmu.

Czy pożywienie ma energię?

Wszystko składa się z energii i nią emanuje. O czym już przekonywał Einstein tworząc słynną formułę E=mc2. Odkrycie to nadal nie jest do końca rozumiane i rozpatrywane raczej w ścisłym obszarze fizyki. Autorka tej książki doskonale uchwyciła jednak subtelności energii, którą jest człowiek i wszechświat. Zatem skoro wszystko jest energią, pożywienie także jest źródłem różnego rodzaju energii. Dlatego, aby organizm wydajnie funkcjonował, potrzebne jest pożywienie o wysokiej energii. Taką super żywnością jest surowe pożywienie. Raw food, między innymi woda, wysokiej jakości warzywa i owoce czy miód, napełniają organizm energią o wysokiej częstotliwości. Natomiast produkty wysoko przetworzone, mięso, alkohol i papierosy dostarczają niezharmonizowanej energii i jednocześnie odbierają twoją energię życiową.

Surowe pożywienie dostarcza energię, wzmacnia i odmładza organizm

W tej książce znajdziesz listę super żywności o wysokiej energii, dzięki którym podniesiesz swoje wibracje, oczyścisz organizm z toksyn i aktywujesz procesy samouzdrawiania. Nie martw się nie wydasz majątku na nieznane ci produkty. Główne pokarmy to owoce, warzywa, zdrowe tłuszcze, miód. Rozpisany na 21 dni plan odbudowy i regeneracji ułatwi ci wprowadzenie zmian w życiu. Wykonując test na energię życiową precyzyjnie określisz poziom swoich wibracji. Mała liczba punktów oznacza, że twój organizm potrzebuje natychmiastowej pomocy, by odzyskać naturalną wysoką wibrację, a co za tym idzie zdrowie. Książka zawiera gotowe zestawy posiłków oraz sposoby łączenia pożywienia. Tak skomponowane posiłki dostarczą ci życiodajnej energii. Nauczysz się też rozpoznawać produkty, które zakwaszają organizm zaburzając równowagę alkaliczną. Wykorzystasz prawo szybkiego usuwania. Dotyczy ono pokarmów, które są szybko trawione i usuwane nie obciążając twojego organizmu.

Jak oczyścić organizm i zadbać o błogostan spożywając surowe pożywienie?

Autorka, doświadczony dietetyk i ekspert od oczyszczania, zawarła w książce kompleksowe zalecenia. Dowiesz się, jak włączyć oczyszczanie, medytacje i aktywność fizyczną do planu dnia. Czynności te są niezbędne, by odzyskać zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Poznasz znaczenie oczyszczania w procesie odmładzania i samouzdrawiania. Dowiesz się też, jak skuteczne przeprowadzić detoks organizmu, dzięki czemu usuniesz toksyny z organizmu. Kąpiele w soli Epsom i szczotkowanie na sucho to tylko niektóre z naturalnych form usuwania toksyn z organizmu. Oprócz zmian w sposobie odżywania ważne są dodatkowe działania. Każdy dzień kończy się prostym zadaniem. Dzięki niemu ocenisz skuteczność swoich działań, twój stan fizyczny i psychiczny. Twoja refleksja, pomoże ci podjąć wyzwanie kolejnego dnia. Albo zmodyfikować działania w drodze do upragnionego celu.

Od dziś będziesz jeść naprawdę „na zdrowie”!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ