TOP 10 suplementów diety

Najskuteczniejsze środki odżywcze o naukowo udowodnionym działaniu

  • ISBN: 978-83-65846-29-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 151;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Paweł Uklejski
0
1

Suplementy diety to odpowiedź na szybkie i stresujące życie

W dzisiejszych czasach jesteśmy oddzieleni od natury, a wręcz bronimy się przed nią. Nie wychodzimy na słońce, stresujemy ilością obowiązków, korzystamy z używek i całe dnie spędzamy w pomieszczeniach. Mamy rozregulowany cykl dobowy przez sztuczne światło, a na świeżym powietrzu jesteśmy tylko przebiegając z pomieszczenia do auta. Nasz styl życia daleko odbiega od naturalnego, a to co jemy ma niewiele wartości odżywczych. Jakich preparatów wzmacniających organizm używać, aby zachować zdrowie i witalność? Czy suplementacja odpowiednich makro i mikro składników to sposób na stres i jego zredukowanie?

Dlatego wszyscy potrzebujemy suplementów diety

Suplementy diety możemy kupić bez recepty i dlatego często wspieramy nimi swoje zdrowie. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów, a każdy z nich ma inne działanie. Ale które z nich wybrać, aby osiągnąć zamierzony efekt? Często wybieramy te polecane przez farmaceutę lub sugerujemy się reklamą, a to poważny błąd. Dlatego dzięki tej książce otrzymasz pełną i rzetelną wiedzę na temat najskuteczniejszych suplementów diety. Dokonasz wyboru, które z nich będą najlepsze dla ciebie i twojego zdrowia. Dowiesz się o sposobach na stres z wykorzystaniem suplementów. Dodatkowo poznasz skuteczne preparaty wzmacniające organizm, które z pewnością wpłyną pozytywnie w okresie jesienno-zimowym.

Czy jesteś świadomy niedoborów w swoim organizmie?

Autorka książki porównała ogromną ilość suplementów diety. Zebrała wiele wyników badań i opierając się na analizie i wieloletnim doświadczeniu wybrała najlepsze i najskuteczniejsze z nich. Są to między innymi witamina D3, magnez, OPC, MSM, DMSO, kwasy tłuszczowe omega-3, selen, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy (ALA) i 5-HTP. Wpływają one na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Niewiarygodne jest to, jak wiele dolegliwości znika dzięki rozsądnej suplementacji niektórych substancji. Świadomość niedoborów i wiedza o tym, jak uzupełnić braki w zdrowy sposób, potrafi przywrócić witalność, energię a nawet wyleczyć z chorób.

Jakich suplementów potrzebujesz?

Obecnie jesteśmy wystawieni na wiele czynników, które prowadzą do stresu oksydacyjnego w naszych organizmach. Są to trucizny środowiskowe, chemikalia, tytoń i alkohol, niezdrowa dieta i stres. W ten sposób nasze komórki narażone są na działanie wolnych rodników i przedwcześnie starzeją się. MMS to mineralna substancja, która posiada właściwości antybakteryjne. Ten suplement nie tylko pomoże ci pozbyć się groźnych dla zdrowia bakterii, ale przede wszystkim wzmocni twój organizm, aby mógł sam pokonać daną chorobę. Jeśli cierpisz na niedobory siarki to spróbuj zastosować suplement o nazwie MSM. Skrót ten oznacza metylosulfonylometan. Stanowi budulec kolagenu oraz zwiększa przepuszczalność błon komórkowych. Do tego ma silne działanie odtruwające organizm. Z kolei jeśli cierpisz na stany zapalne to pomocny może okazać się DMSO. To naturalny środek leczniczy, całkowicie bezpieczny do samodzielnego stosowania. Jego działanie antygrzybiczne, antywirusowe, i przeciwzapalne potwierdzają liczne badania naukowymi. Pamiętaj jednak, aby stosować zalecaną przez producenta dawkę.

Jeden z najważniejszych suplementów – witamina D3

Niedobór witaminy D3 występuje najczęściej w naszej szerokości geograficznej. Jeszcze do niedawna nikt nie znał znaczenia jej braku w organizmie, a przygnębienie, zmęczenie i osłabienie były łączone głównie z zaburzeniami psychicznymi. Bierze ona udział w wielu procesach przemiany materii i wpływa na 300 genów w naszym organizmie. Istnieje wiele chorób, którym towarzyszy niedobór witaminy D3 – od autyzmu i chorób serca do reumatoidalnego zapalenia stawów czy raka. Wiele badań wskazuje na to, że wystarczająca jej ilość może złagodzić i zapobiec wielu chorobom. Terapia witaminą D3 jest prosta i tania.

Najskuteczniejsze środki w zasięgu ręki!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ