TOP 10 suplementów diety

Najskuteczniejsze środki odżywcze o naukowo udowodnionym działaniu

  • ISBN: 978-83-65846-29-7;
  • Cena katalogowa: 34.30 zł;
  • Ilość stron: 151;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Katarzyna Masłowska
0
0

Szybkie i stresujące życie

W dzisiejszych czasach jesteśmy oddzieleni od natury, a wręcz bronimy się przed nią. Nie wychodzimy na słońce, stresujemy ilością obowiązków, korzystamy z używek i całe dnie spędzamy w pomieszczeniach. Mamy rozregulowany cykl dobowy przez sztuczne światło, a na świeżym powietrzu jesteśmy tylko przebiegając z pomieszczenia do auta. Nasz styl życia daleko odbiega od naturalnego, a to co jemy ma niewiele wartości odżywczych. Dlatego potrzebujemy suplementacji.

Dlatego wszyscy potrzebujemy suplementów

Możemy je kupić bez recepty dlatego często wspieramy swoje zdrowie suplementami, a nie lekami. Ale które z nich wybrać, aby osiągnąć zamierzony efekt? Często wybieramy te polecane przez farmaceutę lub sugerujemy się reklamą, a to poważny błąd. Dzięki tej książce otrzymasz pełną, rzetelną wiedzę na temat najskuteczniejszych suplementów diety i sam dokonasz wyboru, które z nich będą najlepsze dla Ciebie i wzmocnią Twój organizm.

Czy jesteś świadomy niedoborów w swoim organizmie?

W zasadzie każdy skorzysta na dodatkowym przyjmowaniu substancji witalnych. Autorka tej książki porównała ogromną ilość suplementów diety, zebrała wiele wyników badań i opierając się na analizie i wieloletnim doświadczeniu wybrała najlepsze i najskuteczniejsze z nich: witaminę D3, magnez, OPC, MSM, DMSO, kwasy tłuszczowe omega-3, selen, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy (ALA) i 5-HTP, które wpływają na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Niewiarygodne jest to, jak wiele dolegliwości znika dzięki rozsądnej suplementacji niektórych substancji. Świadomość niedoborów i wiedza jak uzupełnić braki w zdrowy sposób, potrafi przywrócić witalność, energię a nawet wyleczyć z chorób.

Jakich suplementów potrzebujesz?

Obecnie jesteśmy wystawieni na wiele czynników, które prowadzą do stresu oksydacyjnego w naszych organizmach: trucizny środowiskowe, chemikalia, tytoń i alkohol, niezdrowa dieta i stres. W ten sposób nasze komórki narażone są na działanie wolnych rodników i przedwcześnie starzeją się. Dostarczanie odpowiedniej ilości suplementów antyoksydacyjnych może o połowę obniżyć ryzyko zachorowania na raka, a regularne przyjmowanie magnezu może zapobiec chorobom układu krążenia, takim jak nadciśnienie czy zaburzenia rytmu serca.

Jeden z najważniejszych suplementów – witamina D3

Niedobór witaminy D3 występuje najczęściej w naszej szerokości geograficznej. Jeszcze do niedawna nie uświadamiano sobie znaczenia jej braku w organizmie, a przygnębienie, zmęczenie i osłabienie, czyli typowe objawy niedoboru, łączone były głównie z zaburzeniami psychicznymi. Bierze ona udział w wielu procesach przemiany materii i wpływa na 300 genów w naszym organizmie. Istnieje wiele chorób, którym towarzyszy niedobór witaminy D3 – od autyzmu i chorób serca do reumatoidalnego zapalenia stawów czy raka. Wiele badań wskazuje na to, że wystarczająca jej ilość może złagodzić i zapobiec wielu chorobom. Terapia witaminą D3 jest łatwa, tania i pozbawiona ryzyka.

Najlepsze suplementy w jednej książce!

Dzięki tej publikacji weźmiesz odpowiedzialność za swoje zdrowie i zyskasz zdecydowanie więcej witalności, stosując odpowiednią dla siebie terapię.

Najskuteczniejsze środki w zasięgu ręki!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ