Najlepsza książka kucharska KETO

zawierająca 1500 prostych przepisów na różnorodne dania kuchni ketogenicznej

  • ISBN: 978-83-8272-560-5;
  • Cena katalogowa: 259.20 zł;
  • Ilość stron: 848;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 24 x 16,5;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Książka wydana w praktycznym formacie umożliwiającym łatwe otwieranie stron i na papierze,
z którego łatwo usunąć zabrudzenia powstałe podczas gotowania.
Dzięki takiemu formatowi można korzystać z książki bez obawy o zabrudzenie jej lub zniszczenie,
a jednocześnie mieć łatwy dostęp do przepisów, gdy potrzebujesz szybkiej pomocy w kuchni.

1500 przepisów diety ketogenicznej na osiągnięcie i utrzymanie ketozy w jednej, kompletnej książce

Pragniesz odżywczych i smacznych keto posiłków na utrzymanie ketozy? Szybkiej i trwałej utraty wagi? A także stałej motywacji na diecie ketogenicznej? Sięgnij po tę książkę zawierającą 1500 przepisów diety ketogenicznej! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z keto, czy od dawna utrzymujesz ketozę, ta wszechstronna książka kucharska z 1500 przepisami diety ketogenicznej sprawi, że dostosowanie diety keto do twojego stylu życia stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

1500 przepisów na dania ketogeniczne

„Must have” dla każdego, kto kocha jedzenie i jest miłośnikiem gotowania!

To największy na rynku, opracowany przez ekspertów i dietetyków, zbiór aż 1500 przepisów diety ketogenicznej w jednej, kompletnej książce. Każdy przepis zawiera dokładne informacje o wartości odżywczej, makroskładnikach, ilości węglowodanów, błonnika, tłuszczu i białka, dzięki czemu łatwiej ci będzie śledzić twoje makra. To setki opcji na każdy posiłek – danie główne, przekąskę, deser, koktajl i napój – które są proste w przygotowaniu dla każdego domowego kucharza.

Zdrowe, zbilansowane posiłki na każdą okazję

W książce znajdziesz różnorodne przepisy. Także te dla początkujących, dzięki czemu jest ona idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą keto. Wszystkie przepisy są proste do wykonania. Przedstawione w jasny i zrozumiały sposób, co pozwala na uniknięcie jakichkolwiek błędów czy nieporozumień. Dodatkowo dowiesz się, jak dieta keto działa na organizm i jakie korzyści zdrowotne przynosi. Przekonasz się, jak dzięki niej szybko schudnąć, zmniejszyć ryzyko chorób serca, wyregulować poziom cukru we krwi. A także poprawić funkcjonowania mózgu, zwiększyć energię oraz wytrzymałość fizyczną.

Jak szybko schudnąć dzięki 1500 przepisom diety ketogenicznej, które opierają się na naturalnych produktach spożywczych

Ponadto zawiera wiele praktycznych informacji o diecie ketogenicznej. A także 5 prostych kroków, które pomogą ci przejść na styl keto. Mnóstwo wskazówek na temat planowania posiłków, listy zakupów oraz informacje o dozwolonych produktach i tych, których należy unikać. To wyjątkowa książka na temat diety ketogenicznej, która oferuje wiele przepisów, korzyści i łatwych do zastosowania trików. Dzięki czemu, w łatwy sposób dostosujesz swoją dietę do wymagań diety keto, ciesząc się smacznymi posiłkami i poprawiając swoje zdrowie oraz samopoczucie.

Keto kreatywność w kuchni nie zna granic!
Odkryj keto przepisy na twoje ulubione dania
i delektuj się ich smakiem bez wyrzutów sumienia

ZAPISZ SIĘ