Efekt placebo – medytacja 1

Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń (Audiobook)

  • ISBN: 978-83-8168-515-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Efekt placebo – wykorzystaj moc swojego umysłu, aby wyleczyć ciało

Dr Joe Dispenza w swojej bestsellerowej książce pt. Efekt placebo połączył najnowsze badania z dziedziny neuronauki, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej, aby zdemistyfikować działanie efektu placebo i pokazać, jak pozornie niemożliwe staje się możliwe dla wszystkich. W książce Autor przedstawił wiele udokumentowanych przypadków pacjentów, którzy wyeliminowali choroby serca, depresję, zapalenie stawów, chorobę Parkinsona, a nawet nowotwory, wierząc w placebo.

Myśl o swoich medytacjach jak o placebo

Jednym z najważniejszych kroków do samouzdrowienia dzięki placebo jest codzienna medytacja. Dlatego dr Joe Dispenza stworzył wyjątkową i niepowtarzalną medytację, dzięki której doświadczysz szerokich możliwości, jakie zapewnia bycie własnym placebo. Jej celem jest zmiana Twoich przekonań i postrzegania Twojego życia na poziomie bytu biologicznego. Będziesz mógł w ten sposób zmienić swoją wymarzoną przyszłość w rzeczywistość. Medytacja ta nie tylko poszerzy horyzonty Twoich możliwości, ale również odkryje przed Tobą wyższy poziom uzdrawiania i funkcjonowania. Rozpoczynając ten proces, porzucisz myśli, uczucia i biologiczne uwarunkowania, które ograniczały Cię w przeszłości. Uwierzysz w swoją zdolność realizacji własnego potencjału i poddasz się inspirującym działaniom. Staniesz się placebo, które stworzy sobie szczęśliwą i zdrową przyszłość.

Stań się placebo!

Zastosujesz technikę otwartej koncentracji, która przeniesie Twoją uwagę ze świata zewnętrznego i wszystkiego, co Cię w nim rozprasza do przestrzeni znajdującej się wokół Ciebie. W ten sposób wprowadzisz swój umysł na poziom alfa czyli stan relaksu i kreatywności. W tym stanie świat wewnętrzny staje się prawdziwszy od zewnętrznego, co pozwala na znacznie łatwiejsze wprowadzanie zmian, których pożądasz. Kiedy odkryjesz miejsce obecnej chwili i zapomnisz o sobie jako o osobowości, którą zawsze byłeś, uzyskasz dostęp do innych możliwości, które już istnieją w polu kwantowym. Przestaniesz być połączony z tym samym ciałem-umysłem, z tą samą identyfikacją ze środowiskiem oraz przewidywalną linią czasu. W chwili obecnej znana przeszłość i przyszłość przestają istnieć, stajesz się czystą świadomością – samą myślą. To jest moment, w którym możesz zmienić i uzdrowić swoje ciało i otoczenie. A także stworzyć nową oś czasu dla swojego życia!

Dane techniczne:

Efekt placebo – medytacja 1 Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń
Czas trwania: 1h 07 min.

Bądź myślą, która wpływa na materię

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ