Wątroba i pęcherzyk żółciowy – medycyna holistyczna tom II

Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni

  • ISBN: 978-83-8272-692-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jak zregenerować wątrobę? Konwencjonalne i niekonwencjonalne metody leczenia wątroby i pęcherzyka żółciowego

II tom z serii Medycyna Holistyczna dotyczy uzdrawiania wątroby oraz pęcherzyka żółciowego. Zatem jak zregenerować wątrobę? Autorka w tym poradniku wykorzystuje zarówno wiedzę z zakresu homeopatii miazmatycznej jak i naturopatii. Za istotną część medycyny naturalnej uważa zdrowe odżywianie, ponieważ większość chorób chronicznych ma swoje źródło w nieodpowiedniej diecie. Po lekturze tej książki rozpoznasz źródła problemów i przyczyny dolegliwości związanych z wątrobą i pęcherzykiem żółciowym, które objawiają się na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Autorski sposób uzdrawiania obejmuje konwencjonalne i niekonwencjonalne metody. Są nimi Tradycyjna Medycyna Chińska, homeopatia, ziołolecznictwo. Z książki dowiesz się czym tak bardzo zanieczyszczasz swoją wątrobę i co powinieneś zrobić, aby ją oczyścić.

Cechy związane z wątrobą i pęcherzykiem żółciowym, to:

– kreatywność,
– humor,
– agresja,
– instynkt, intuicja,
– wyobraźnia,
– siła płynąca ze spokoju,
– chęć do życia, radość.

Każdą z wymienionych wyżej cech odnajdziesz w sobie. Zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, jeśli masz niedobór lub nadmiar którejś z cech, powinieneś skorzystać z naturalnej metody oczyszczania wątroby. Energia wątroby silnie promieniuje na zewnątrz. Jest to organ czynu, realizacji i chęci wyrażania tego, co znajduje się wewnątrz ciała. Autorka podpowie ci, którą z metod medycyny naturalnej wybrać i jak ją zastosować.

Co tak naprawdę zatruwa naszą wątrobę i jak zregenerować wątrobę naturalnymi metodami?

Twój organizm, jak i większości z nas, jest bardzo przeciążony, zakwaszony i zatruty lekami, a przede wszystkim sztucznymi dodatkami do jedzenia. Do tego dochodzą zatrucia środowiskowe i doprowadzają do stanu, w którym często ustają wszelkie procesy regulacyjne. Opisane w tej publikacji holistyczne metody leczenia pomogą ci oczyścić organizm, a także pozbyć się chorób chronicznych. Musisz pamiętać, że problemy związane z funkcjonowaniem wątroby najczęściej są związane z przewlekłymi schorzeniami. Organ ten przechowuje cenne składniki odżywcze, pozyskane dzięki procesowi trawienia. Jest również wysypiskiem śmieci, w którym gromadzą się substancje powstałe w wyniku nieprawidłowej diety, uczucia niepokoju, chciwości i uzależnienia od leków.

Uzdrawianie całego ciała poprzez oczyszczanie wątroby

Autorka jest najbardziej znaną holistyczną terapeutką w Niemczech. W swojej metodzie leczenia łączy homeopatię, naturopatię, odżywianie i ćwiczenia umysłowe. Jest również uznaną i cenioną prelegentką seminariów oraz autorką wielu specjalistycznych publikacji na temat homeopatii i sztuki uzdrawiania holistycznego. Podobnie jak w pozostałych tomach serii Medycyna Holistyczna, opisuje konwencjonalne i niekonwencjonalne metody leczenia, dzięki którym skutecznie możesz pozbyć się nękających cię dolegliwości, przede wszystkim na poziomie fizycznym i mentalnym. Ta książka pomoże ci rozpoznać swoje nieświadome działania, które sprawiają, że borykasz się z chorobami wątroby i pęcherzyka żółciowego. Odkryjesz naturalne koncepcje pełnego uzdrawiania tych organów oraz przydatne informacje na temat odżywiania, odkwaszania i oczyszczania. Pomogą ci w tym zioła, homeopatia, a także Tradycyjna medycyna Chińska.

Jak zregenerować wątrobę i nie dać się chorobom

Choroby takie jak nowotwory, marskość wątroby, a nawet kamienie żółciowe, często powodują mniej bólu niż dolegliwości żołądkowe, ale są dużo groźniejsze. Ponieważ dolegliwości wątroby i pęcherzyka żółciowego często są bezbolesne, dlatego dają niewiele objawów. Chociaż w wątrobie znajdują się włókna nerwowe, nie ma ich w jej wewnętrznej tkance. Dlatego choroby wątroby są trudne do wykrycia we wczesnym stadium. Jednak dzięki szczegółowym opisom Autorki, samodzielnie zdołasz rozpoznać i zdiagnozować stan twojej wątroby, a przede wszystkim poznasz naturalne metody dzięki którym zdołasz przywrócić jej prawidłowe funkcje. Najważniejsze jednak jest to, abyś w porę rozpoczął oczyszczanie wątroby, a sposobów na to w tej książce znajdziesz wiele.

Zdrowa wątroba – dłuższe życie

Książki z serii Medycyna holistyczna:

Krew. Dotlenianie, odżywianie i oczyszczanie wszystkich komórek – Tom I
Wątroba i pęcherzyk żółciowy. Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni – Tom II
Narządy trawienne. Wzmocnienie odporności, lepsze trawienie i przyswajanie – Tom III
Układ oddechowy. Dotlenienie organizmu i usuwanie toksyn – Tom IV
Nerki i pęcherz. Oczyszczanie, filtracja, wytwarzanie hormonów i witaminy D – Tom V
Układ krążenia. Prawidłowe ciśnienie, transport tlenu i składników odżywczych – Tom VI
Układ hormonalny. Równowaga hormonalna i emocjonalna – Tom VII
Układ rozrodczy. Płodność, atrakcyjność, zdrowe libido – Tom VIII
Układ nerwowy. Pamięć, koncentracja i równowaga psychiczna – Tom IX
Zmysły. Odczuwanie przyjemności i unikanie zagrożeń – Tom X
Układ ruchu. Sprawność mięśni i stawów oraz mocne kości – Tom XI
Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmłodzenie i eliminacja patogenów – Tom XII

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ