kamienie żółciowe – książki

Obecnie co piąty Europejczyk ma kamienie żółciowe. Wywołują one wiele groźnych chorób i uciążliwych dolegliwości. Wśród nich są zapalenie trzustki i otrzewnej czy ropniak pęcherzyka żółciowego. Ich tworzeniu się w organizmie sprzyjają nieodpowiednia dieta i nieregularne posiłki. Nie bez znaczenia są również niektóre choroby – cukrzyca, niedoczynność tarczycy lub zespół jelita drażliwego. Dlatego tak istotne jest odpowiednio wczesne zdiagnozowanie kamicy żółciowej. Jej leczenie zależy od wielkości złogów i indywidualnego stanu pacjenta.

Dzięki wiedzy zgromadzonej w tych bestsellerowych książkach dowiesz się, jak wyeliminować z organizmu kamienie żółciowe i na czym polega ich terapia. Poznasz naturalne i bezbolesne, a przy tym przeznaczone do samodzielnego stosowania metody ich usuwania. Korzystając z porad największych autorytetów w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i naturalnej, zyskasz wiedzę niezbędną w walce ze szkodliwymi dla Twojego zdrowia kamieniami żółciowymi.

Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Jak uniknąć współczesnych chorób

Kamienie żółciowe są odpowiedzialne za powstawanie wielu poważnych chorób. Każdy może samodzielnie je zdiagnozować oraz wyeliminować w domowym zaciszu. Jak to zrobić? Autor ujawnia również prawdziwe skutki obecności kamieni żółciowych powodujących zatory w wątrobie. Nie ryzykuj – oczyść wątrobę już dziś!

Medycyna holistyczna tom 2 Watroba i pecherzyk zolciowy Rosina Sonnenschmidt
Wątroba i pęcherzyk żółciowy – medycyna holistyczna tom II
Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni

Autorka udziela praktycznych porad żywieniowych, opisuje metody odkwaszania i oczyszczania wątroby. Poznasz najlepsze leki ziołowe i homeopatyczne, które można stosować w przypadku niewydolności, marskości czy kamieni. Zdrowa wątroba - dłuższe życie.

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Jak uniknąć współczesnych chorób

Choć nie zdajesz sobie z tego sprawy, w tej właśnie chwili możesz nosić w sobie kamienie żółciowe, które są przyczyną wielu chorób. Teraz możesz je jednak z łatwością u siebie zdiagnozować i usunąć w zaciszu domowym. Jest to bezbolesne, bezpieczne i skuteczne. Oczyszczona wątroba gwarancją zdrowia.

ZAPISZ SIĘ