kamienie żółciowe – książki

Kamienie żółciowe mogą stać się problemem każdego z nas. Odpowiadają za wiele groźnych chorób i uciążliwych dolegliwości. Tworzeniu się w organizmie kamieni żółciowych sprzyjają nieodpowiednia dieta i nieregularnie spożywane posiłki. Nie bez znaczenia są również niektóre choroby, takie jak: cukrzyca, niedoczynność tarczycy lub zespół jelita drażliwego. Dlatego tak istotne jest odpowiednio wczesne zdiagnozowanie kamicy żółciowej. Dzięki książkom zgrupowanym pod tym tagiem dowiesz się, jak zapobiegać powstawaniu kamieni żółciowych i na czym polega ich terapia. Poznasz naturalne i bezbolesne, a przy tym przeznaczone do samodzielnego stosowania metody ich usuwania. Korzystając z porad największych autorytetów w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i naturalnej, zyskasz wiedzę niezbędną w walce ze szkodliwymi dla Twojego zdrowia kamieniami żółciowymi. To pierwszy krok na drodze do samouzdrowienia. Porady czołowych specjalistów i autorów medycznych bestsellerów są teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Medycyna holistyczna tom 2 Watroba i pecherzyk zolciowy Rosina Sonnenschmidt
Wątroba i pęcherzyk żółciowy – medycyna holistyczna. Tom II. Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni

Autorka udziela praktycznych porad żywieniowych, opisuje metody odkwaszania i oczyszczania wątroby. Poznasz najlepsze leki ziołowe i homeopatyczne, które można stosować w przypadku niewydolności, marskości czy kamieni. Zdrowa wątroba - dłuższe życie.

Wylecz choroby autoimmunologiczne – książka kucharska. Jedzenie dostępne bez recepty, które pomaga zapobiegać i eliminować stany zapalne

Jedzenie i środowisko staje się bardziej toksyczne, a zdrowie milionów ludzi zostało osłabione. Ta książka zapewnia Ci zdrowy sposób radzenia sobie z nękającymi Cię objawami i chorobami związanymi ze stanami zapalnymi. Smacznie i zdrowo? To możliwe!

Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego. Jak uniknąć współczesnych chorób

Kamienie żółciowe są odpowiedzialne za powstawanie wielu poważnych chorób. Każdy może samodzielnie je zdiagnozować oraz wyeliminować w domowym zaciszu. Jak to zrobić? Autor ujawnia również prawdziwe skutki obecności kamieni żółciowych powodujących zatory w wątrobie. Nie ryzykuj – oczyść wątrobę już dziś!

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego. Jak uniknąć współczesnych chorób

Choć nie zdajesz sobie z tego sprawy, w tej właśnie chwili możesz nosić w sobie kamienie żółciowe, które są przyczyną wielu chorób. Teraz możesz je jednak z łatwością u siebie zdiagnozować i usunąć w zaciszu domowym. Jest to bezbolesne, bezpieczne i skuteczne. Oczyszczona wątroba gwarancją zdrowia.

ZAPISZ SIĘ