Masaż tantryczny

Stymulująca moc erotycznego dotyku

  • ISBN: 978-83-8272-496-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 124;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: III - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Tantra — dalekowschodnia sztuka kochania

W przeciwieństwie do większości zachodnich technik masażu, tantra nie służy zwalczaniu dolegliwości fizycznych. Oczywiście, dotyk tantryczny wzmacnia system odpornościowy i reguluje przepływ limfy. Jednakże w przypadku masażu tantrycznego działanie uzdrawiające koncentruje się na oczyszczaniu wzajemnych relacji. Tantra podkreśla duchowy aspekt erotyki i kładzie nacisk na element zaufania. Chodzi także o pobudzenie pożądania seksualnego oraz uwolnienie blokowanych zasobów sił witalnych. Pojęciem kluczowym dla masażu tantrycznego jest „energia”. Każda dalekowschodnia technika masażu, czy inna forma medycyny naturalnej oparta jest na zjawisku energii życiowej. Energia ta określana jest w Indiach terminem prana. Przy pomocy najprostszych układów rąk partnerzy mogą wyrównać u siebie nawzajem energię życiową lub rozbudzić energię seksualną. Masaż tantryczny to przede wszystkim wymiana energetyczna. Dzięki tej książce dowiesz się czym jest tantra i masaż tantryczny. Obudzisz swoją energię seksualną, dzięki czemu twoje życie intymne zmieni się nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, ale również duchowej.

Nowy wymiar intymnych relacji z tantrycznym dotykiem

Tantra to coś więcej niż masaż. Wyróżnia ją zmysłowość dotyku i postawa medytacyjna. Oparta na tajemnicy stymulacji czakr oraz innych obszarów energetycznych, wzmaga siły witalne i roznieca pożądanie seksualne. Filarami tej tantry są rytuały i ceremoniał towarzyszący fizycznemu kontaktowi. A także rozbudzenie zmysłów: dotyku, powonienia i smaku. Tantryczny dotyk uczy, jak nadać miłości fizycznej i życiu intymnemu nowej, zmysłowej formy, doświadczając jednocześnie bogactwa duchowego. Dzięki tej książce staniesz się znawcą masażu erotycznego. Zabierzesz partnera w wyjątkową podróż, pełną duchowych i zmysłowych doznań.

Masaż tantryczny wzbogaci twoje życie intymne i poprawi relecje
Prowadź dłonie powolnymi ruchami głaszczącymi zbliżając się do strefy intymnej (…). Fot. Depositphotos.

Masaż tantryczny, masaż yoni i lingam — instrukcje krok po kroku

Twoim przewodnikiem po świecie tantry i masażu tantrycznego będzie Kalashatra Govinda — specjalistka filozofii jogi. W swojej książce przybliży ci historię i filozofię tantryczną. Odkryje duchowy wymiar tej dalekowschodniej sztuki kochania. Objaśni czym jest tantra i w jaki sposób, krok po kroku, wykonać masaż tantryczny. Znajdziesz tu dokładne instrukcje, wraz ze zdjęciami, które przybliżą ci ruchy i pozycje stosowane w seksie tantrycznym. Dowiesz się również czym jest masaż yoni i lingam oraz jak z ich pomocą wkroczyć w nowy wymiar uniesienia. Zrozumiesz, że masaż tantryczny powinien być przeprowadzony według określonego porządku i przy zachowaniu podstawowych reguł. Nie chodzi tu o technikę masowania, lecz o wytworzenie specyficznej atmosfery ceremoniału. Ceremoniał ten aktywuje wasze zmysły i pobudzi wewnętrzne pragnienia. Dzięki tej książce dowiesz się jak przygotować przestrzeń, aby zagościła w niej intymność i poczucie bezpieczeństwa. Poznasz praktyczne wskazówki jak wprowadzić się w odpowiedni nastrój. A także jakie olejki będą odpowiednie do twojego masażu tantrycznego.

Masaż tantryczny — odkryj źródło prawdziwej rozkoszy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ