Mit cellulitu

To nie tłuszcz, to powięzi – skuteczna eliminacja powszechnego problemu

  • ISBN: 978-83-65846-54-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
1

Proste ćwiczenia na uda i pośladki — sprawdzone sposoby na cellulit

Pewnie często zadajesz sobie pytanie – dlaczego masz cellulit? Nieustannie martwi cię cellulit na udach, brzuchu i pośladkach. Stosujesz przecież kosmetyki antycellulitowe, wykonujesz masaż suchą szczotką oraz ćwiczenia na uda i pośladki, oczekując na dobre efekty. Jeżeli tradycyjne sposoby na cellulit zawiodły, musisz wiedzieć, że padłaś ofiarą mitu. Okazuje się, że miałaś mylne wyobrażenia o pielęgnacji ciała i twarzy. Dlaczego? Problemem wcale nie jest nadmiar tłuszczu. Klucz do osiągnięcia idealnych pośladków i zgrabnych ud tkwi w poprawie stanu tkanki powięziowej. Czym są powięzi i jak ujędrnić skórę na brzuchu czy udach, dowiesz się z tej książki. Znajdziesz w niej nie tylko ćwiczenia na uda i pośladki, ale też metody diagnozowania powięzi i analizę czynników negatywnie na nie wpływających.

Czym są powięzi i dlaczego masaż powięzi przynosi tak dobre rezultaty?

System powięzi został dokładnie zbadany całkiem niedawno. Nic dziwnego, że wielu z nas nie zdawało sobie sprawy z istnienia i funkcjonowania tych struktur. Jednak badania dowiodły, że nie tylko gwarantuje on zdrową skórę, ale również kompleksowo wpływa na zdrowie. Powięź to tkanka łączna ciała, okrywająca je od koniuszków palców aż po czubek głowy. Stanowi ramę, która podtrzymuje i chroni poszczególne grupy mięśni i narządy wewnętrzne. Dlatego masaż powięzi ma tak wszechstronny wpływ na cały organizm. Autorka dużo miejsca poświęca budowie, rodzajom i działaniu powięzi. Opisuje objawy degeneracji i metody diagnozowania ich stanu. Wyjątkowo cenne informacje dotyczą tego, co się dzieje w organizmie w przypadku pogorszenia się stanu powięzi. Autorka wymienia zmiany, do których dochodzi w poszczególnych układach. Z książki tej możesz się więc dowiedzieć, jak reagują na problemy z powięziami układy: krwionośny, nerwowy czy mięśniowo-szkieletowy, a także mózg.

Tkanka tłuszczowa jest niewinna

W praktyce ilość tłuszczu ma marginalne znaczenie dla powstawania cellulitu na udach, brzuchu czy pośladkach. Jednak wciąż zrzucasz na niego całą winę. Dlatego stosujesz ćwiczenia odchudzające i wypróbowujesz kolejne sposoby na cellulit. Niestety, tak nie usuniesz prawdziwej przyczyny problemu. Gdyby twoje powięzi były w pełni zdrowe i elastyczne, tłuszcz rozkładałby się równomiernie i płasko. Dzięki opisanym w tej publikacji autorskim masażom powięzi oraz ćwiczeniom na uda i pośladki nie będziesz musiała już dłużej poszukiwać sposobów, jak ujędrnić skórę na brzuchu czy udach. Bez trudu osiągniesz idealnie jędrne uda i gładkie pośladki przy pomocy prostych terapii naturalnych. Autorka podpowie ci, jak to zrobić samodzielnie. Dzięki jej wskazówkom odzyskasz piękny i młody wygląd. Wpłyniesz też korzystnie na swoje zdrowie. Nie zapominaj bowiem o związkach powięzi ze zdrowiem. Tym samym pielęgnacja ciała i twarzy zyska całkiem nowy, znacznie szerszy wymiar.

Medycyna naturalna zadba holistycznie o twoje ciało

Medycyna naturalna zakłada holistyczne podejście do organizmu człowieka. Uwzględnia funkcjonowanie wszystkich narządów, ale też sfery psychicznej i duchowej. Dlatego zalecając terapie naturalne do pielęgnacji ciała i twarzy, ich działanie Autorka rozpatruje również w kontekście innych czynników. Omawia powiązania cellulitu z dietą, a także stresem. Łączy z gospodarką hormonalną i detoksykacją organizmu. Dzięki temu jej program uzdrawiający prowadzi do przywrócenia równowagi na wszystkich poziomach. To bardzo ważne w kontekście dbałości o zdrową skórę.

Sposoby na cellulit zapewnią ci nie tylko zdrową skórę

Autorka prezentuje skuteczną terapię naturalną służącą ostatecznemu pozbyciu się cellulitu. Opracowana przez nią metoda została wykorzystana przez tysiące kobiet na całym świecie. Ich zadowolenie jest najlepszym potwierdzeniem jej skuteczności. Już nie zadają sobie odwiecznego pytania – jak spalić tłuszcz, by pozbyć się cellulitu na udach, brzuchu czy pośladkach? Teraz analizują stan swoich powięzi i starają się na nie wpływać. Ty również możesz wpłynąć na swoją tkankę powięziową, stosując łatwe do wykonania masaże powięzi. Dzięki nim pozbędziesz się problemu i znowu będziesz się cieszyć życiem.

Powiedz cellulitowi NIE!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ