Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych

Skuteczne metody uwalniania emocji

  • ISBN: 978-83-8272-756-2;
  • Cena katalogowa: 44.90 zł;
  • Ilość stron: 252;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Terapia czaszkowo-krzyżowa na problemy emocjonalne

Czy wiesz, że około 90% naszych problemów zdrowotnych ma podłoże emocjonalne? Dotyczy to szczególnie negatywnych emocji, takich jak: nienawiść, złość, zawiść, bezradność, przygnębienie, brak akceptacji czy niska samoocena. Jeżeli trwają one u ciebie przez dłuższy czas, mogą powodować obniżenie odporności, a to zwiększa podatności na choroby. Twoje negatywne emocje i napięcia są jedną z podstawowych przyczyn zakłócenia fizjologicznej równowagi w organizmie. Ich kumulacja może doprowadzić do poważnej choroby, nawet nowotworowej. Aby temu zapobiec powstała ta książka. Terapia czaszkowo-krzyżowa to delikatny masaż, który skutecznie niweluje skutki stresu i negatywnych emocji. Znajdziesz w niej zasady terapii czaszkowo-krzyżowej, które skutecznie niwelują choroby poprzez delikatny masaż. To leczenie przez dotyk działa relaksacyjnie, rozluźniająco i kojąco.

Terapia manualan – terapia czaszkowo-krzyżowa cię odpręży

Terapia czaszkowo-krzyżowa to jedna z metod nieinwazyjnej terapii manualnej i polega na leczeniu przez dotyk. Terapeuta, którym możesz również być ty, najczęściej wykorzystuje nacisk o sile 5 gramów. Lecąc przez dotyk wpływa na układ cranio-sacralny, który odpowiada za prawidłowy rozwój i funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego. Autorka założyła Polsko-Kanadyjskie Stowarzyszenie i Instytut Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Przez kilkanaście lat prowadziła szkolenia technik osteopatycznych i terapii czaszkowo-krzyżowej. W tej publikacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w uwalnianiu negatywnych emocji. Po tej lekturze będziesz mógł samodzielnie zadbać o swoje zdrowie korzystając z medycyny naturalnej.

Powięzi – nasz drugi szkielet – terapia czaszkowo-krzyżowa to również masaż na powięzi

Powięzi są określane jako nasz drugi szkielet. Porównać je można też do siatki, która otacza komórki tkanki i organy wewnętrzne, naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne i tkankę nerwową. W wyniku stresu, traum, urazów, zapaleń, nieprawidłowej postawy ciała czy gwałtownych skurczów powstaje w nich ból. Nawet zaburzenia emocjonalne mogą sprawiać, że powięzi będą się napinały. Dzięki opisanym w tej książce technikom terapii czaszkowo-krzyżowej zdołasz samodzielnie rozluźnić powięzi i odzyskać zdrowie. Przywrócisz prawidłową postawę ciała , a delikatny masaż będzie idealnym sposobem na stres. Autorka proponuje nową formą nieinwazyjnej terapii krzyżowo-czaszkowej, dając ci możliwość usunięcia napięć emocjonalnych z powięzi, a także przywrócenia równowagi fizycznej i psychicznej. Dzięki tym prostym ćwiczeniom wreszcie zrzucisz ciężar, między innymi z ramion i kręgosłupa.

Dodatkowo dzięki tej książce:

– poznasz techniki rozluźniania języka i dziąseł,
– całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy,
– przestaniesz nerwowo zaciskać zęby i zgrzytać nimi,
– zmieni się mimika twojej twarzy,
– nauczysz się zasad cudownego masażu odmładzającego,
– poznasz sposoby rozpoznawania i uwalniania negatywnych emocji,
– odkryjesz związek ciała z umysłem i jego znaczenie w procesie usuwania napięć. Przekonasz się też, że tkanka łączna jest jak twardy dysk i pamięta traumatyczne zdarzenia sprzed wielu lat. Te dramatyczne przeżycia, zapomniane i zablokowane, mają wpływ na Twoje obecne życie.

Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ