Krew – medycyna holistyczna tom I

Dotlenianie, odżywianie i oczyszczanie wszystkich komórek

  • ISBN: 978-83-8168-289-3;
  • Cena katalogowa: 39.90 zł;
  • Ilość stron: 192;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Odkryj tajemnice zdrowia na każdym poziomie z serią „Medycyna holistyczna” i jej pierwszym tomem Krew

Seria „Medycyna holistyczna” – składająca się z 12 tomów o holistycznym uzdrawianiu poszczególnych układów organizmu – oferuje pełen wachlarz wiedzy, która łączy osoby poszukujące wsparcia w leczeniu lub samoleczeniu. To podejście obejmuje głównie następujące tematy:
– układ narządów z perspektywy fizjologicznej i duchowej,
– choroby i kwestie emocjonalne związane z danym układem narządów,
– środki homeopatii miazmatycznej, organotropowej i konstytucjonalnej,
– zalecenia dietetyczne,
– terapie naturopatyczne.

Skąd się biorą choroby – jak oczyścić krew?

Proces rozwoju każdej chronicznej choroby rozpoczyna się od pozornie nieszkodliwego problemu, który nie został rozwiązany na poziomie mentalnym ani emocjonalnym. Z czasem narastał i wreszcie objawił się jako choroba fizyczna. Opisane w tej książce metody pozwalają w prosty sposób określić, w którym miejscu układu narządów manifestuje się choroba, a przede wszystkim pomagają odkryć wzorce myślowe, które przyczyniły się do dolegliwości fizycznych. Uświadomienie negatywnych emocji i błędnych przekonań jest kluczem do przywrócenia zdrowia i równowagi. Z książki dowiesz się, jakie skuteczne rozwiązania i metody można zastosować, aby odzyskać pełnię zdrowia na płaszczyźnie mentalnej, emocjonalnej, a także fizycznej.

Autorska metoda uzdrawiania – holistyczne podejście

Autorka, ceniona holistyczna terapeutka w Niemczech, w swojej unikalnej metodzie łączy homeopatię, naturopatię, odżywianie oraz ćwiczenia umysłowe. Jej głębokie zrozumienie uzdrawiania przynosi pozytywne nastawienie do życia i jednocześnie nieustanny napływ sił twórczych. Zaufanie do mądrości natury, a mianowicie jej zasad działania w organizmie, odgrywa kluczową rolę. Problemy, konflikty i kryzysy traktuje jako wyzwania dla kreatywności, nie jako karę od wyższej instancji. Uważa, że uzdrowienie jest możliwe dzięki własnej inicjatywie, a także kreatywnym impulsom terapeuty. Dodatkowo, w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne osiągnięcia neurobiologii, a przede wszystkim badań nad mózgiem. To umożliwia głębsze zrozumienie związków między przyczną a chorobą.

Poznaj etapy przebiegu choroby jak też zdrowienia

Proces rozwoju każdej chronicznej choroby rozpoczyna się od pozornie nieszkodliwego problemu, który nie został rozwiązany na poziomie mentalnym ani emocjonalnym. Z czasem ten problem narasta i objawia się jako choroba fizyczna. Opisane w książce metody pozwalają w prosty sposób określić, w którym miejscu układu narządów manifestuje się choroba, pomagają także odkryć wzorce myślowe, które przyczyniły się do dolegliści fizycznych. Uświadomienie negatywnych emocji i błędnych przekonań stanowi klucz do przywrócenia zdrowia i równowagi. Z książki dowiesz się, jakie skuteczne rozwiązania i metody można zastosować, aby odzyskać pełnię zdrowia na płaszczyźnie mentalnej, emocjonalnej i fizycznej.

Jak pokonać problemy, kryzysy, a przede wszystkim kryzysy, które maja wpływ na zdrową krew

Autorka jest najbardziej znaną holistyczną terapeutką w Niemczech, łącząc w swojej metodzie homeopatię, naturopatię, odżywianie i ćwiczenia umysłowe. Jest uznaną i cenioną prelegentką seminariów oraz autorką wielu specjalistycznych publikacji na temat homeopatii i sztuki uzdrawiania. Jej skupienie się na problematyce uzdrawiania spowodowało pozytywne nastawienie do życia, nieprzerwany napływ sił twórczych, zaufanie do mądrości natury i jej praw działających w ludzkim organizmie. Problemy, konflikty i kryzysy traktuje jako wyzwanie dla kreatywności, a nie karę ze strony jakiejś nadrzędnej instancji. Uważa, że uzdrowienie zachodzi tylko dzięki własnej inicjatywie i kreatywnym impulsom ze strony terapeuty. Do swojej pracy włącza także nowe osiągnięcia neurobiologii i badań nad mózgiem.

Krew – ciekła świadomość

Pierwszy tom tej bestsellerowej serii dokładnie poświęcony jest krwi. Autorka szczegółowo omawia różne parametry i grupy krwi oraz opisuje ich znaczenie, a także cechy. Prezentuje, jak kształtowanie, jakość i regeneracja krwi mogą być stymulowane przez terapie naturopatyczne, świeże soki, a nawet rytmiczny oddech. Poza homeopatią poznasz także inne terapie na dolegliwości krwi, takie jak anemia, białaczka, leukocytoza, zaburzenia krzepnięcia krwi i zaburzenia oddychania komórkowego, a także wiele innych. Autorka wprowadza również nowe rozwiązania i proponuje innowacyjne środki, które działają bezpośrednio na składniki krwi. Dzięki niezwykle praktycznemu podejściu, które obejmuje homeopatię, naturopatię, kinezjologię oraz terapie psychologiczne, samodzielnie rozpoznasz dolegliwości i oczyścisz oraz poprawisz jakość swojej krwi

Seria „Medycyna holistyczna” oraz jej pierwszy tom „Krew” to nieocenione źródło wiedzy dla wszystkich, którzy pragną zrozumieć, jak działa nasze ciało i jak możemy dbać o nasze zdrowie w sposób holistyczny. To podróż ku pełni zdrowia na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym. Dzięki tej książce, zdrowie staje się fascynującym i dostępnym tematem, który warto zgłębiać. Jeśli pragniesz odkryć tajemnice holistycznego uzdrawiania i zadbać o swoje zdrowie na każdym poziomie, sięgnij po pierwszy tom serii „Krew” już teraz! Rozpocznij swoją podróż ku pełni zdrowia i harmonii.

Krew – najdoskonalszy płyn natury

Książki z serii Medycyna holistyczna:

Krew. Dotlenianie, odżywianie i oczyszczanie wszystkich komórek – Tom I
Wątroba i pęcherzyk żółciowy. Oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie kamieni – Tom II
Narządy trawienne. Wzmocnienie odporności, lepsze trawienie i przyswajanie – Tom III
Układ oddechowy. Dotlenienie organizmu i usuwanie toksyn – Tom IV
Nerki i pęcherz. Oczyszczanie, filtracja, wytwarzanie hormonów i witaminy D – Tom V
Układ krążenia. Prawidłowe ciśnienie, transport tlenu i składników odżywczych – Tom VI
Układ hormonalny. Równowaga hormonalna i emocjonalna – Tom VII
Układ rozrodczy. Płodność, atrakcyjność, zdrowe libido – Tom VIII
Układ nerwowy. Pamięć, koncentracja i równowaga psychiczna – Tom IX
Zmysły. Odczuwanie przyjemności i unikanie zagrożeń – Tom X
Układ ruchu. Sprawność mięśni i stawów oraz mocne kości – Tom XI
Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmłodzenie i eliminacja patogenów – Tom XII

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ