Mózg bez ograniczeń

Potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauczysz się szybkiego czytania, usprawnisz pamięć, zwiększysz koncentrację i… aktywujesz supermoce swojego mózgu

  • ISBN: 978-83-8168-668-6;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 400;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
  Magdalena Kuźmiuk
  Magdalena Kuźmiuk
  30
  0

  Jak poprawić sprawność mózgu – możesz to osiągnąć bez wielkiego wysiłku!

  Gdyby tak móc czytać ze zrozumieniem jedną, nawet grubą, książkę tygodniowo? Bez trudu zapamiętywać nazwy czy imiona i nazwiska wszystkich nowo poznanych osób? Któż z nas nie chciałby sprawnie nauczyć się języka obcego i władać nim tak dobrze jak ojczystym? Bez stresu wygłaszać prezentację lub przystępować do egzaminu, efektywnie się uczyć. Możemy dorzucić jeszcze poprawę koncentracji, głęboką motywację i osiąganie swoich celów i sukcesu zawodowego, szczęścia bez wysiłku. Mrzonki? Skądże! Możesz osiągnąć to wszystko! Możesz poprawić sprawność swojego mózgu! Postaw na swój rozwój osobisty. Wystarczy, że poznasz kilka prostych zasad i wykorzystasz narzędzia, którymi dzieli się z Tobą jeden z najlepszych trenerów mózgu na świecie – Jim Kwik.

  Dołącz do tysięcy osób, które dzięki metodom Autora zaczęły wieść niezwykłe życie

  Najlepszy trener pamięci na świecie. Potrafi wydobywać geniusz człowieka. Przedstawione przez niego techniki i narzędzia to najlepsi przyjaciele Twojego mózgu. Zmieni on Twój sposób myślenia i da motywację do osiągnięcia tego, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe. To tylko niektóre z superlatyw, jakimi klienci i czytelnicy z całego świata obdarzają Jima Kwika. Teraz – dzięki tej wyjątkowej książce – jego nadzwyczajne i niezawodne metody są na wyciągnięcie także Twojej ręki. Ta przełomowa, napisana zrozumiałym językiem, książka nie jest tylko czystą teorią dotyczącą tego, na czym polega poprawa koncentracji, czy jak poprawić pamięć i sprawność całego mózgu. To praktyczny, łatwy i sprawdzony plan, który dokładnie pokazuje, co zrobić, aby uwolnić swoje nieograniczone moce! Postaw na swój rozwój osobisty: naukę szybkiego czytania, poprawę koncentracji, poprawę pamięci. Zyskaj motywację, dzięki której osiągniesz sukces. I wiele innych korzyści!

  Już teraz wypróbuj jedną z technik i przekonaj się, jak łatwo możesz poprawić pamięć

  Wśród wielu metod i narzędzi, jakie Autor przedstawia w tej wartościowej książce, jest metoda na poprawę pamięci i lepsze zapamiętywanie informacji, na przykład imion nowo poznanych osób. Wypróbuj jedną z metod Autora już teraz!
  – Kiedy po raz pierwszy usłyszysz imię danej osoby, powtórz je na głos. Dzięki temu upewnisz się, że usłyszałeś je prawidłowo oraz będziesz miał dodatkową możliwość zapamiętania słowa.
  – W trakcie rozmowy użyj imienia swojego rozmówcy. Zwiększy to twoje szanse na zapamiętanie słowa.
  – Zadaj pytanie dotyczące pochodzenia słowa, które chcesz zapamiętać. Ta technika jest niezwykle pomocna w razie konieczności zapamiętania stosunkowo rzadkich imion.
  – Spróbuj skojarzyć imię danej osoby z konkretnym obrazem. Przykładowo, jeśli spotkasz kogoś o imieniu Mary, wyobraź sobie szafę zastawioną słojami z marynatami.
  – Na pożegnanie wypowiedz imię rozmówcy.

  Dzięki tej wyjątkowej książce nie tylko poprawisz sprawność mózgu, ale również:

  – Opanujesz negatywne nawyki i dowiesz się, jak przełamać złe wzorce i bez wysiłku tworzyć nowe.
  – Uwolnisz produktywność i pokonasz przeszkody, które do tej pory Cię spowalniały.
  – Dowiesz się, jak wykorzystywać nieograniczoną motywację, aby osiągnąć swoje cele.
  – Wyeliminujesz mgłę mózgową dzięki fachowym wskazówkom dotyczącym najlepszej żywności dla mózgu, składnikach neuroodżywczych, abyś mógł łatwiej uspokoić umysł i zoptymalizować swój sen.
  – Wyostrzysz koncentrację.
  – Sprawdzisz, jaki jest Twój typ inteligencji i jak go dobrze wykorzystać, by odnieść sukces.
  – Nauka szybkiego czytania będzie prostsza, będziesz podejmować lepsze decyzje i zapamiętywać wszystko: od nazw po języki. Bez względu na wiek!
  – Otrzymasz 10-dniowy plan, który pozwoli Ci rozpocząć nowe, zupełnie wyjątkowe, pełne szczęścia życie.

  Czy jesteś gotowy, aby odkryć swoje supermoce?

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ