Efekt placebo – medytacja 1

Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń (Audiobook)

  • ISBN: 978-83-8168-515-3;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Efekt placebo – wykorzystaj moc neuronauki, by wyleczyć ciało

Dr Joe Dispenza w swojej bestsellerowej książce pt. „Efekt placebo” połączył najnowsze badania z dziedziny neuronauki, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej. Zdemistyfikował działanie efektu placebo i pokazał, jak pozornie niemożliwe staje się możliwe dla wszystkich. W książce Autor przedstawił wiele udokumentowanych przypadków pacjentów, którzy wyeliminowali choroby serca, depresję, zapalenie stawów, chorobę Parkinsona, a nawet nowotwory, wierząc w placebo.

Medytacja – terapia dzięki której aktywujesz efekt placebo

Jak to zrobić? Zdaniem dr. Dispenzy najważniejszą terapią do wykorzystania mocy efektu placebo jest medytacja. Właśnie dlatego opracował to wyjątkowe nagranie, dzięki któremu doświadczysz szerokich możliwości jakie zapewnia placebo. Celem tej medytacji jest zmiana twoich przekonań i postrzegania życia na poziomie bytu biologicznego. Będziesz mógł w ten sposób zmienić swoją wymarzoną przyszłość w rzeczywistość. Medytacja ta poszerzy horyzonty twoich możliwości. Odkryje przed tobą wyższy poziom uzdrawiania i funkcjonowania. Rozpoczynając ten proces, porzucisz myśli, uczucia i biologiczne uwarunkowania, które ograniczały cię w przeszłości. Uwierzysz w swoją zdolność realizacji własnego potencjału i poddasz się inspirującym działaniom. Wkroczysz na ścieżkę rozwoju osobistego i zapomnisz czym jest depresja. Staniesz się placebo, które stworzy sobie szczęśliwą i przede wszystkim zdrową przyszłość.

Efekt placebo medytacja Joe Dispenza
Medytacja idealna terapia – sposób na stres i rozwój osobisty w jednym

Sposób na stres i nieograniczone możliwości, które czekają na ciebie w polu kwantowym

Dr Dispenza odkryje przed tobą, jak krok po kroku stosować technikę otwartej koncentracji. Przeniesie ona twoją uwagę ze świata zewnętrznego i wszystkiego, co cię otacza i rozprasza do przestrzeni znajdującej się wokół ciebie. Dzięki temu wprowadzisz swój umysł na poziom fal mózgowych alfa czyli stan relaksu i kreatywności. W tym stanie świat wewnętrzny staje się prawdziwszy od zewnętrznego. Pozwala to na znacznie łatwiejsze wprowadzenie zmian, których pożądasz. Kiedy tego doświadczysz zapomnisz o sobie, jako o osobowości, którą zawsze byłeś. Uzyskasz dostęp do innych możliwości, które czekają na ciebie w polu kwantowym. Przestaniesz być połączony z samym ciałem-umysłem, z tą samą identyfikacją ze środowiskiem oraz przewidywalną linią czasu. W chwili obecnej znana przeszłość i przyszłość przestają istnieć, ponieważ stajesz się czystą świadomością – samą myślą. To jest moment, w którym możesz zmienić i uzdrowić swoje ciało i otoczenie. A także stworzyć nową oś czasu dla swojego życia!

Dane techniczne:

Efekt placebo – medytacja 1 Zmiana dwóch przekonań i spostrzeżeń
Czas trwania: 1h 07 min.

Format mp3, mono VBR

Bądź myślą, która wpływa na materię

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ