Seks tantryczny – przewodnik dla mężczyzn

Praktyczne ćwiczenia i medytacje, dzięki którym wzmocnisz męską energię seksualną i przygotujesz ciało na głęboką ekstazę

 • ISBN: 978-83-8272-599-5;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 224;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5x20x5;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Czy mężczyźni odczuwają presję związaną z seksem?

Już od wczesnej młodości seks odgrywa kluczową rolę w życiu mężczyzny. Pozostaje dla niego ważny bez względu na to, czy uprawia go często, rzadko, czy też w ogóle. Z racji tego, że seks jest tak istotny w naszym życiu, istnieją pewne jego ukryte aspekty, których zwykle nie zgłębiamy ani nie kwestionujemy. Większość mężczyzn twierdzi, że chciałaby uprawiać seks częściej. Jednocześnie wyznają, że seks, choć tak bardzo dla nich ważny, jest też pewnego rodzaju obciążeniem i wiąże się z mniejszym lub większym stresem. Presja związana z seksem może stać się dla mężczyzny źródłem niepokoju i kompleksów, podkopujących jego pewność siebie. 

Jak pozbyć się presji? Cieszyć się nieskrępowanym, szczerym i pełnym bliskości seksem? Czy prawdą jest, że ejakulacja musi być ukoronowaniem każdej miłosnej sesji? Jak wprowadzić swoje życie intymne i relacje na zupełnie nowy, być może niespotykany dotąd, poziom? Czy seks tantryczny może być doskonałym sposobem na stres? Odpowiedzi na te pytania udzielą ci eksperci tantry i ruchu Slow Sex! Dzięki tej książce zyskasz głęboki wgląd w seks tantryczny z męskiej perspektywy.

Seks tantryczny dla mężczyzn – zupełnie nowe podejście do seksu

Po sukcesie książki Seks tantryczny – przewodnik dla kobiet przyszedł czas na odkrycie, czym jest seks tantryczny dla mężczyzn. Główną intencją przyświecającą Autorom przy pisaniu tej książki było zaprezentowanie zupełnie nowego podejścia do seksu. Podejścia, które pozwoli dokonać rewolucyjnej przemiany, nie tylko w sposobie myślenia o seksie, ale także w samej ekspresji seksualnej. Dzięki temu odkryjesz, jak pomóc swojemu ciału się odprężyć, np. poprzez medytację, by osiągnąć seksualne spełnienie. Dowiesz się również, że nie każdy akt seksualny musi kończyć się ejakulacją. Co więcej, nawet nie powinien! Zatrzymanie nasienia zwiększy twoją męską energię i witalność, a także wydłuży sesje miłosne! 

Tantra to nie tylko większa radość z seksu, ale również doskonały sposób na stres

Kluczem do czerpania większej radości z seksu jest… częstsze uprawianie miłości, ale korzystając przy tym z informacji, ćwiczeń i sugestii przedstawionych w tej książce. Jeśli zaufasz tym wskazówkom i wypróbujesz je w praktyce, wkrótce zauważysz nie tylko znaczną poprawę jakości swojego życia intymnego, ale również zmienisz swój obraz siebie jako mężczyzny. Zaczniesz też inaczej postrzegać kobiety i swoje relacje z nimi. Rozwiniesz wrażliwość seksualną i zwiększysz świadomość swojego ciała. Będziesz rozkoszować się zarówno wyciszeniem, jak i dreszczykiem podniecenia!

Seks tantryczny dla mężczyzn, seks tantryczny dla kobiet
Zadbaj o intymną atmosferę, która rozbudzi zmysły i rozluźni ciało. Fot. Depositphotos

Miłosne randki, gra wstępna, masaż tantryczny ki pozycje seksualne

Dobrze, ale jak zacząć? Może na początek umów się ze swoją partnerką na miłosną randkę. Tak! Na początku może ci się to wydać dziwnym pomysłem, jednak zaplanowana miłosna randka ma wiele korzyści. Dzięki planowaniu zyskasz pozytywną energię, odprężysz się i będziesz bardziej obecnym. Zaczniesz z wyprzedzeniem osadzać się w swoim ciele, wnosząc większą świadomość do nóg, krocza i oddechu. Takie wewnętrzne przygotowania do seksu są wspaniałą formą gry wstępnej.

Autorzy podpowiedzą, ci jak zaplanować miłosną randkę, by trwała trzy godziny, a nawet dłużej! Znajdziesz tu porady dotyczące rozbudzającej namiętność gry wstępnej, masażu tantrycznego, a także roli kobiecych piersi w wywołaniu erekcji. Odkryjesz, czym są fantazje seksualne i w jaki sposób podnoszą poziom podniecenia, a także doprowadzają do orgazmu. Dowiesz się, czym są pocałunki tantryczne, które określane są jako „elektryzujące przeżycie”. Odkryjesz również pozycje seksualne, dzięki którym w twoim życiu intymnym nie zagości niedosyt! Znajdziesz tu również ćwiczenia tantryczne i inspiracje, które pozwolą ci zgłębić tajniki mistycznej techniki tantry.

Seks tantryczny dla mężczyzn, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o męskiej mocy

Dowiedz się, czym jest seks tantryczny z męskiej perspektywy i odkryj:

 • jak uniknąć przedwczesnego wytrysku,
 • w jaki sposób zatrzymanie nasienia zwiększy twoją witalność i wydłuży sesje miłosne,
 • sposoby na zwiększenie wrażliwości seksualnej poprzez świadomość,
 • odpowiedź na pytanie, co kryje się za kobiecą niechęcią do seksu,
 • korzyści płynące z głębokiej i trwałej penetracji,
 • jak kierować swoją energią seksualną,
 • tajniki masażu tantrycznego, który pozwoli wam uwolnić wszelkie napięcia w ciele,
 • inspirujące gry wstępne, które podniosą temperaturę w twojej sypialni,
 • ćwiczenia tantryczne, które pogłębią twoją świadomość i wrażliwość,
 • diagramy pozycji seksualnych oraz instrukcje ich stosowania.

Poznaj tantryczny sekret męskiego orgazmu!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ