Wszystko o seksie tantrycznym

Wyjątkowy poradnik, dzięki któremu rozbudzisz swoje zmysły i osiągniesz spełnienie seksualne

  • ISBN: 978-83-8272-324-3;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
10
0

Czym jest seks tantryczny i dlaczego może odmienić twoje życie intymne

Choć wielu z nas uprawia seks, jednak niewiele osób czerpie z niego pełną satysfakcję i doświadcza w nim prawdziwej miłości. Rozwiązaniem tego problemu może być tantra! Dzięki tantrze – kosmicznemu połączeniu energii męskiej i żeńskiej (yin i yang) – możesz wprowadzić miłość do swojego życia wewnętrznego i zewnętrznego, a także wyjść poza ograniczenia biologii. Tantra umożliwi ci powrót do twojej prawdziwej natury oraz odnalezienie duchowego języka miłości poprzez akt fizyczny. Podejście tantryczne oferuje nowe spojrzenie na seks i jego funkcje, odsłaniając zupełnie inny obraz zbliżenia niż ten, który przejęliśmy od naszych przodków. Dzięki tej książce na własnej skórze doświadczysz rozkoszy płynącej z seksu tantrycznego i zdrowego życia seksualnego!

Wszystko, co musisz wiedzieć o tantrze i seksie tantrycznym

Twoją przewodniczką po tantrze będzie Diana Richardson, wieloletnia instruktorka tantry dla par oraz pionierka ruchu Slow Sex. Autorka zabierze cię w fascynującą podróż do samego serca tej staroindyjskiej sztuki miłości. Poznasz jej filozofię, odkryjesz, czym jest energia seksualna i polaryzacja damsko-męska. Dowiesz się, co powstanie z połączenia seksu z inteligencją. Ćwiczenia i medytacje pomogą ci na nowo zbudować świadomość swojego ciała. Zaczniesz zwracać szczególną uwagę na to, co robisz i jak naprawdę się czujesz podczas zbliżenia. Stopniowo staniesz się uważny na każdy ruch, gest, oddech. Seks tantryczny umożliwi ci praktykowanie uważności i pogłębianie świadomości. Dzięki temu nauczysz się więcej „być” w seksie, a mniej „robić”. To właśnie z tego wyłania się prawdziwe, ekstatyczne doświadczenie tantryczne.

Sekret seksu tantrycznego w końcu ujawniony!

Głównym sekretem tantry i jej podstawowym zaleceniem jest zatrzymywanie energii seksualnej w ciele. Nie jest więc ona nawykowo uwalniana podczas orgazmu, lecz pozostaje w organizmie i ulega recyrkulacji. W fazie wstępującej energia seksualna powraca więc do swojego źródła w mózgu, aby ożywić i odżywić gruczoły „nadrzędne” (szyszynkę i przysadkę mózgową). Mają one ogromny wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie. To wyjaśnia, dlaczego starożytności seks był kojarzony z długowiecznością i duchowym oświeceniem.

Masaż tantryczny, ćwiczenia i pozycje, dzięki którym osiągniesz prawdziwą rozkosz

Niezależnie od tego, czy marzysz o wzbogaceniu swojego życia intymnego, masz dość nudy, czy po prostu pragniesz zaznać prawdziwej rozkoszy, ta książka jest dla ciebie! Autorka dzieli się z tobą ćwiczeniami, poradami i instrukcjami, które ułatwią ci rozpoczęcie twojej tantrycznej przygody. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące masażu tantrycznego i nowe spojrzenie na grę wstępną. Poznasz rolę oddychania i jego wpływu na zwiększenie twojej energii seksualnej. Odkryjesz przyjemną moc dotyku, głaskania i pieszczot, które są naturalnym przejawem miłości. W końcu poznasz pozycje seksualne, które pozwolą ci osiągnąć prawdziwe spełnienie seksualne.

Zaproś tantrę do swojej sypialni i nie tylko… Odkryj:

– czym jest tantra i seks tantryczny,

– jak z pomocą tantry odzyskać świadomość ciała i umysłu,

– znaczenie relaksu w osiągnięciu spełnienia seksualnego,

– pozycje, które pozwolą ci poczuć, czym tak naprawdę jest wymiana energii seksualnej,

– techniki radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem i impotencją,

– czym są randki miłosne i w jaki sposób stworzyć intymną atmosferę,

– seks i masaż tantryczny w pojedynkę,

– praktyczne ćwiczenia oraz porady, które pozwolą ci rozpocząć tantryczną przygodę.

Tantra – rozbudź swoje zmysły i poznaj nowy wymiar rozkoszy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ