Soda oczyszczona – 100 leczniczych właściwości

Kompletny przewodnik bezpiecznego wykorzystania

  • ISBN: 978-83-8272-454-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
1

Jeden środek – wiele zastosowań – poznaj lecznicze właściwości sody oczyszczonej

Czy wiesz, że istnieje substancja, która pomoże ci rozwiązać niemal każdy problem, począwszy od zakwaszenia organizmu, grzybicy skóry i brzydkiego zapachu ciała, a skończywszy na pozbywaniu się plam na ubraniach czy czyszczeniu lodówki? Co byś powiedział, gdyby środek ten kosztował mniej niż złotówkę za sto gramów? Czy byłbyś zainteresowany? Produkt ten nie tylko istnieje, ale najprawdopodobniej znajduje się w twoim domu – to soda oczyszczona. W tej książce znajdziesz wiele leczniczych właściwości sody oczyszczonej.

Pierwsza pomoc w domu – soda oczyszczona

Dzięki tej książce odkryjesz dotychczas nieznane możliwości wykorzystania sody oczyszczonej. Jest ona naturalną, nietoksyczną substancją, która potrafi zdziałać cuda, nie tylko w domu, ale również poza nim. Przydaje się także w kuchni. Jest wyjątkowo prosta w użyciu, bezpieczna dla dzieci i przydatna niemalże w każdej codziennej sytuacji oraz w leczeniu chorób, a także tania i dostępna właściwie wszędzie. Lecznicze właściwości sody oczyszczonej opisane w tej książce mogą ci się przydać w wielu sytuacjach, zwłaszcza zdrowotnych.

Jak możesz wykorzystać lecznicze właściwości sody oczyszczonej

Od ponad stu lat konsumenci wykorzystują sodę oczyszczoną na wiele sposobów: myją z jej pomocą samochody, pieką ciasta i dbają o urodę. Jak przekonuje Autorka, łyżeczka tego produktu wystarczy, aby stworzyć oczyszczającą maseczkę do twarzy lub odtłuszczający szampon samochodowy. Jak to możliwe? Otóż soda potrafi się rozpuszczać w każdej substancji i neutralizować brzydkie zapachy oraz usuwać tłuste zanieczyszczenia. Wpływa również na poprawę zdrowia i skutecznie oczyszcza organizm. Soda oczyszczona wspomaga układ odpornościowy, trawienny, krwionośny i nerwowy oraz kostny. Wspiera płodność, zapobiega rakowi, poprawia pracę nerek. Przynosi ulgę w alergiach, zabija grzyby i pleśnie oraz wyrównuje pH.

100 sposobów na wykorzystanie sody oczyszczonej

W niniejszej książce znajdziesz 100 sposobów na zastosowanie sody oczyszczonej. Substancja ta pomoże ci między innymi złagodzić rozstrój żołądka, wyleczyć trądzik, zmiękczyć mięso i usunąć z mieszkania zanieczyszczenia, które powodują zwierzęta. Niesamowite właściwości tego białego proszku możesz wykorzystać do czyszczenia łazienki czy zapobiegania rozrostowi chwastów. Soda oczyszczona sprawdzi się również jako naturalny dezodorant lub maseczka do twarzy. Ten nietoksyczny, jadalny produkt możesz dodawać do potraw lub stosować do sprzątania i jednocześnie cieszyć się jego prozdrowotnymi właściwościami.

Najtańszy, skuteczny środek prozdrowotny

Fakt, że tę samą substancję można zastosować zarówno do pielęgnacji urody, jak i sprzątania, może wydawać się zaskakujący, ale szybko przekonasz się, że dzięki neutralizującym właściwościom sody z równą łatwością pozbędziesz się problemu tłustej skóry, trądziku, rdzy i pleśni. Jeśli jesteś gotów, aby dać szansę taniemu produktowi, który wspomoże Twoje zdrowie i pozwoli ci zadbać o dom, przeczytaj książkę i odkrywaj wspaniałości, które kryją się w sodzie oczyszczonej.

Gwarancja czystości, zdrowia i urody

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ