Keto koktajle i inne przepisy na osiągnięcie zdrowej ketozy

Ketogeniczne oczyszczanie organizmu, dzięki odżywczym posiłkom i koktajlom o niskiej zawartości cukru, które pomogą ci schudnąć 7 kilogramów w 2 tygodnie

  • ISBN: 978-83-8272-505-6;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 216;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Keto koktajle w chorobach autoimmunologicznych

Dieta ketogeniczna (ketonowa) to hit ostatnich lat. A według amerykańskiego portalu U.S. News & World Report to jedna z najlepszych diet roku 2023, na której szybko i skutecznie można schudnąć. Dzięki JJ Smith – słynnej amerykańskiej autorce bestsellerów „New York Timesa”, dietetyczce i ekspertce w dziedzinie odchudzania, odkryjesz nowy wymiar diety ketogenicznej. Poznasz odżywcze keto koktajle, niezwykle skuteczne w chorobach autoimmunologicznych. Szybkie i łatwe w przygotowaniu z dużą ilością białka, oleju MCT i zdrowych tłuszczów. Zapewnią ci one dużo energii, tak bardzo potrzebnej podczas diety ketogenicznej. Dodatkowo przekonasz się jak szybko schudnąć, obniżyć poziom cholesterolu oraz przyspieszyć metabolizm pijąc pyszne keto koktajle.

Jak szybko schudnąć i wyregulować zaburzenia hormonalne z JJ Smith

JJ Smith jest pełną pasji trenerką rozwoju osobistego oraz inspirującą mówczynią. Odkąd odzyskała zdrowie, zrzuciła wagę i odkryła „drugą młodość” po czterdziestce, stała się głosem inspiracji dla wszystkich, którzy chcą schudnąć i odzyskać atrakcyjny wygląd! Gwarantuje proste i skuteczne rozwiązania dotyczące zdrowego stylu życia w tym uregulowanie zaburzeń hormonalnych. Pomaga odzyskać młody wygląd, zrzucić zbędne kilogramy i tłuszcz z brzucha, a także rozbudzić życie uczuciowe.

Najlepsze keto przepisy spalające tłuszcz i gwarantujące stan zdrowej ketozy

Autorka prezentuje nowe podejście do diety keto. Oferuje nową, oczyszczającą, przeciwzapalną dietę ketogeniczną, której podstawą są keto koktajle o niskiej zawartości cukru. A także niskowęglowodanowe posiłki spalające tłuszcz. Koncentruje się na wysokiej jakości pokarmach bogatych w składniki odżywcze, które gwarantują odpowiednie odżywienie. Pozwolą ci one nie tylko spalić tłuszcz, ale również uzdrowić ciało. Z ich pomocą wprowadzisz organizm w stan zdrowej ketozy, utrzymasz szybką przemianę materii i przyspieszysz metabolizm. Dodatkowo uregulujesz również zaburzenia hormonalne i choroby autoimmunologiczne, obniżysz cholesterol i odtrujesz organizm z zalegających toksyn.

Jak przyspieszyć metabolizm i przemianę materii, dzięki ketogenicznej diecie oczyszczającej?

W książce znajdziesz proste przepisy JJ Smith na keto koktajle (smoothie) pełne odżywczych składników i witamin. To świetny sposób na urozmaicenie swojej diety keto i wprowadzenie prostych pomysłów na nowe potrawy. Poznasz listę składników zawierającą produkty, które dostępne są w każdym sklepie spożywczym. Odkryjesz także zdrowotne plany posiłków, dzięki którym przekonasz się jak szybko schudnąć, zmniejszyć stany zapalne, zatrzymać choroby autoimmunologiczne i spowolnić starzenie. Dodatkowo wyregulujesz swoje zaburzenia hormonalne, na przykład insulinooporność. Otwórz się na zdrowszą wersję diety ketogenicznej połączoną z postem przerywanym, dzięki której oczyścisz swój organizm oraz schudniesz nawet 7 kilogramów w 2 tygodnie.

Keto koktajle, na przyspieszenie metabolizmu i utrzymanie zdrowej ketozy

ZAPISZ SIĘ