Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne

Samodzielna profilaktyka i leczenie

  • ISBN: 978-83-8272-738-8;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 503;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: VII - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Cierpisz na chorobę autoimmunologiczną lu zaburzenia hormonalne? Metoda Myers jest dla ciebie!

To smutny, ale potwierdzony liczbami fakt. Spośród każdych 10 osób zamieszkujących kulę ziemską aż 9 ma stany zapalne lub cierpi na choroby autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne. Oznacza to, że ty albo ktoś z twojej rodziny znajdujecie się w tym gronie. Medycyna akademicka nie do końca radzi sobie z tym problemem i nie zawsze leczenie chorób autoimmunologicznych w tradycyjny sposób kończy się sukcesem. Dlatego możesz sięgnąć po metodę Myers, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny funkcjonalnej. Dzięki niej skutecznie przeprowadzisz oczyszczanie organizmu i przywrócisz jego równowagę. Wystarczy, że zastosujesz się do czterech prostych zasad, wybierając m.in. bezglutenową dietę przeciwzapalną. Choroby autoimmunologiczne – to naturalne leczenie powinno być podstawą!

Choroby autoimmunologiczne – poznaj mity na ich temat i postaw na ich naturalne leczenie

Autorka książki namawia czytelników do radykalnej zmiany myślenia. W tym celu obala osiem najpopularniejszych jej zdaniem mitów związanych z leczeniem chorób autoimmunologicznych. Dotyczą one między innymi wpływu diety bezglutenowej na poprawę stanu zdrowia oraz efektów ubocznych związanych ze stosowaniem silnych leków u osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne. Stosując metodę Myers, możesz w naturalny sposób poradzić sobie z objawami tych chorób, do których należą m. in. choroba Hashimoto i inne schorzenia tarczycy, stwardnienie rozsiane, toczeń, celiakia czy twardzina.

Choroby autoimmunologiczne a naturalne leczenie. Dietę bezglutenową znasz, a pozostałe?

Metoda Myers bazuje na czterech fundamentalnych zasadach, które zostały przetestowane w licznych eksperymentach naukowych. Główna zasada dotyczy szczególnej dbałości o zdrowie jelit. Każda choroba jelit oznacza poważne zagrożenie nie tylko dla układu trawiennego, ale dla całej odporności organizmu. Autorka książki podkreśla, jak ważny jest detoks i oczyszczanie organizmu, zwłaszcza oczyszczanie jelit. Dlatego osobom cierpiącym z powodu chorób autoimmunologicznych zaleca również bezglutenową dietę przeciwzapalną, a także systematyczne usuwanie toksyn z najbliższego otoczenia. Nie bez znaczenia jest również walka ze stresem, który może spotęgować występujące w organizmie infekcje.

Zaufaj specjalistce od medycyny funkcjonalnej – lekarce i pacjentce

Dr Amy Myers specjalizuje się w medycynie funkcjonalnej. Bazując na jej zasadach, opracowała autorską metodę, dzięki której zapobiegniesz powstawaniu chorób autoimmunologicznych lub cofniesz ich skutki. Należą do nich m.in. alergie, nadwaga, astma, schorzenia układu krążenia, stany zapalne, zespół jelita drażliwego, bóle głowy. Co ciekawe, twórczyni metody Myers jest nie tylko doświadczonym lekarzem, ale też sama zmagała się z chorobą autoimmunologiczną. Teraz i ty możesz wygrać z dokuczliwymi objawami chorób tarczycy czy stwardnienia rozsianego.

Potrafisz wykorzystać dietę w walce z chorobami autoimmunologicznymi?

Zaufałeś metodzie Myers, ale brakuje ci wiedzy i czasu na wymyślenie posiłków na kolejne dni? Autorka książki spieszy ci z pomocą. Przygotowała specjalny 30-dniowy program, który zawiera plan posiłków i gotowe przepisy, które możesz wykorzystać w diecie bezglutenowej. Wszystkie zostały one opracowane z myślą o zwalczaniu objawów chorób autoimmunologicznych. Dzięki temu łatwiej zniesiesz przejście na dietę, a szybko nowy styl życia stanie się nawykiem. Stosując zasady zdrowego odżywiania, możesz też skusić się na eksperymenty kulinarne, korzystając z podanej w książce listy spożywczych zamienników. Twój układ trawienny odczuje olbrzymią ulgę. Przekonaj się, jak prosta terapia detoksu i oczyszczanie jelit zmieni nie tylko twoje zdrowie i samopoczucie, ale i całe życie.

Zdrowie od podstaw!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ