Skuteczne terapie usuwania toksyn z organizmu

Jak oczyścić organizm z zatrucia pleśnią, pozbyć się nadwrażliwości na chemikalia oraz pokonać boreliozę i jej koinfekcje

 • ISBN: 978-83-8168-881-9 ;
 • Cena katalogowa: 89.80 zł;
 • Ilość stron: 384;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 16,5 x 24 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2021;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Twoje dolegliwości to nie psychosomatyka, a objawy długotrwałego stanu zapalnego

Ciągle jesteś zmęczony? Gorzej widzisz? Trudno ci się skoncentrować? Często boli cię głowa, mięśnie i stawy? Nie możesz uwolnić się od uczucia niepokoju i przygnębienia? Miewasz biegunki i mdłości, dzwoni ci w uszach, odczuwasz mrowienia w kręgosłupie? Podejrzewasz u siebie alergie nawet na najpopularniejsze leki, suplementy diety, kosmetyki czy środki czystości? Bliscy nie wierzą w twoje objawy i próbują cię przekonać, że to psychosomatyka. I że objawy tkwią jedynie w twojej głowie. Jeśli lekarze rozkładają bezradnie ręce, nie wiedząc już, jak cię leczyć, koniecznie przeczytaj tę książkę! Dr Neil Nathan pomoże ci zrozumieć, że symptomy, z którymi od lat się borykasz, są prawdziwe. Z pewnością nie potrzebujesz pomocy psychiatry! Podczas gdy to mogą być objawy groźnych chorób przewlekłych i autoimmunologicznych, które można i da się wyleczyć! Szansą jest usuwanie toksyn z organizmu.

Jesteśmy zatruwani przez środowisko. Czy możliwe jest skuteczne usuwanie toksyn z organizmu?

Bezsprzecznie ciągle jesteśmy narażeni na działanie różnego rodzaju metali ciężkich, zanieczyszczeń chemicznych i promieniowania. Martwimy się skutkami, jakie mogą wywołać organizmy genetycznie modyfikowane (GMO) i sztuczne dodatki do żywności. Dawniej medycyna zajmowała się przypadkami nagłych problemów zdrowotnych spowodowanych infekcjami czy urazami ciała. Dziś personel medyczny opiekuje się głównie pacjentami z chorobami przewlekłymi i autoimmunologicznymi. Bez wątpienia takie schorzenia mają podłoże zarówno genetyczne, jak i środowiskowe.

Ta książka omawia diagnozowanie i leczenie pacjentów, których dotknęły infekcje o toksycznym podłożu, z ekstremalnymi nadwrażliwościami. Autor, który jest lekarzem z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem, dowodzi, że takie przypadki występują o wiele częściej niż się to przyznaje w świecie medycznym. Swoją książkę oparł na doświadczeniach w opiece nad tysiącami pacjentów z boreliozą i mykotoksykozą (zatruciem toksynami pleśni). A także z zespołem aktywacji komórek tucznych, bartonelozą (chorobą wywołaną bakteriami rodzaju Bartonella), porfiriami i innymi schorzeniami. Dlatego teraz dzieli się wiedzą z czytelnikami, chorymi i ich lekarzami.

Pacjenci nadmiernie wrażliwi i toksyczni? Ratunkiem dla zdrowia jest oczyszczanie organizmu

Wrażliwość odnosi się do nadmiernego pobudzenia układu nerwowego lub hiperreaktywnej odpowiedzi na jakikolwiek bodziec. Może to być dźwięk, światło, dotyk, pokarm, substancja chemiczna, zapach, a nawet… pole elektromagnetyczne. Dlatego pacjenci, których Autor określa jako „toksycznych”, chorują, ponieważ w ich organizmach doszło do nagromadzenia toksyn. Produkują je bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty i inne czynniki zakaźne. Z pewnością u podstaw wszystkich tych stanów leży przewlekły stan zapalny. Informacje i dane naukowe zgromadzone przez Autora pomogą ci zrozumieć przyczyny chorób, dolegliwości, alergii. Dzięki jego jasnym wskazówkom dowiesz się, jak oczyścić organizm i na czym polega usuwanie toksyn z organizmu. Proponowane przez niego terapie są jasno opisane. Autor dołącza informację o sprawdzonych suplementach diety i preparatach wzmacniających organizm, które pomogą ci w odzyskaniu zdrowia.

W tej przełomowej książce o usuwaniu toksyn z organizmu znajdziesz:

 • informacje o tym, jak w organizmie rozwijają się ekstremalna wrażliwość i toksyczność oraz czym się różnią;
 • szczegółowe opisy, sposoby diagnozy i metody leczenia przyczyn skrajnej wrażliwości i toksyczności;
 • omówienie procesu, który wyjaśnia, w jaki sposób organizm blokuje się w walce z zagrożeniem;
 • prosty plan „ponownego uruchomienia” organizmu, system po systemie, który przerwie chorobę i umożliwi rozpoczęcie leczenia;
 • wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem;
 • przykłady suplementów diety i preparatów wzmacniających organizm,
 • historie pacjentów, którzy odzyskali zdrowie.

Twoja szansa na pełne odzyskanie zdrowia!

 

Patroni:

 • fit.pl
ZAPISZ SIĘ