Wylecz choroby autoimmunologiczne – książka kucharska

Jedzenie dostępne bez recepty, które pomaga zapobiegać i eliminować stany zapalne

  • ISBN: 978-83-8168-829-1;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Czy znasz najpopularniejsze mity o chorobach autoimmunologicznych?

Choroby autoimmunologiczne są nieodwracalne, a chorzy skazani są na kiepską jakość życia. Objawy chorób autoagresywnych nie znikną bez zastosowania silnych leków. Poprawa trawienia i stanu zdrowia jelit nie ma wpływu na rozwój choroby autoimmunologicznej czy neurodegeneracyjnej. Przejście na przeciwzapalną dietę bezglutenową nie przyniesie cierpiącemu na choroby Parkinsona lub Alzheimera czy stwardnienie rozsiane żadnych korzyści. Choroby autoimmunologiczne mają podłoże genetyczne, więc czynniki środowiskowe nie mają znaczenia. Twój układ immunologiczny jest, jaki jest, i nie możesz go usprawnić. Jeśli zdiagnozowano u ciebie którąkolwiek z chorób autoagresywnych, pewnie nieraz słyszałeś już te stwierdzenia. To najpopularniejsze mity dotyczące chorób autoimmunologicznych i ich leczenia. Dlatego najwyższa pora, abyś skończył z mitami i poznał całą prawdę!

Choroby autoimmunologiczne i ich leczenie – podstawą jest dieta!

Zaburzenia hormonalne, refluks, alergie, wysypki, depresja, przewlekłe zmęczenie, różnego rodzaju bóle, nadmierne przybieranie na wadze. To tylko ułamek uciążliwych dolegliwości, z jakimi borykają się osoby ze zdiagnozowaną chorobą autoimmunologiczną. Współczesna medycyna nie zawsze znajduje optymalne rozwiązanie w kwestii leczenia chorób autoimmunologicznych. Jednym z zasadniczych błędów jest leczenie objawów pacjenta, a nie szukanie ich pierwotnej przyczyny. Autorka tej książki uświadamia, że rozwiązanie jednak istnieje. W związku z tym w tej nieocenionej książce pokazuje, jak przeprowadzić detoks i oczyszczanie organizmu. A tym samym uzdrowić ciało i odwrócić objawy. Oczywiście, wszystko to dzięki prostej diecie, która jest nieoceniona w leczeniu chorób autoimmunologicznych czy neurodegeneracyjnych!

Choroby autoimmunologiczne a dieta – czas na książkę kucharską bestsellerowej autorki

Zaproponowana i pieczołowicie przygotowana przez Autorkę książka kucharska stanowi doskonałe uzupełnienie treści zawartych w jej rewolucyjnym bestsellerze Możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne. Wystarczy, że zastosujesz się do czterech prostych zasad, wybierając w kuchni m.in. przeciwzapalną dietę bezglutenową. Książka kucharska dr Amy Myers jest oczekiwaną odpowiedzią na twoje pytania o to, co jeść przy chorobach autoimmunologicznych i jak zaplanować jadłospis. Wypełniona jest ponad 150 przepisami na odżywcze, łatwe do przygotowania codzienne dania, które pozwolą ci pozbyć się stanów zapalnych i zaburzeń autoimmunologicznych czy hormonalnych, w tym choroby Gravesa-Basedowa, łuszczycy, fibromialgii, tocznia, celiakii, zapalenia tarczycy Hashimoto i stwardnienia rozsianego, złagodzić objawy chorób Parkinsona czy Alzheimera.

Pozbądź się wielu dokuczliwych objawów samodzielnie!

Ponieważ nasze jedzenie i środowisko stają się bardziej toksyczne, zdrowie milionów ludzi zostało osłabione. Jeśli jesteś w ich gronie, opracowana przez lekarkę książka kucharska dostarczy ci ponad 150 przepisów na pyszne dania bez zbóż. Z pewnością receptury przygotowane są tak, aby pomóc w zapobieganiu i odwracaniu pełnego spektrum chorób autoimmunologicznych, w tym alergii, stanów zapalnych, otyłości, astmy, chorób układu krążenia. A także zespołu jelita drażliwego, przewlekłych bólów głowy, zmęczenia czy zapalenia jelita grubego. Bezsprzecznie zdrowa dieta jest najlepszą terapią na pozbycie się chorób autoimmunologicznych, w tym Hashimoto i innych chorób tarczycy, a teraz nareszcie dowiesz się, co powinieneś jeść.

Ten międzynarodowy bestseller pozwoli ci również:

– wybrać odpowiednie produkty do swojej kuchni i spiżarni,
– przygotować swój jadłospis w oparciu o proste przepisy uzdrawiające choroby autoimmunologiczne,
– wyleczyć niepozorne, a bardzo groźne infekcje,
– zapanować nad stresem bez czasochłonnych terapii,
– poznać związek schorzeń autoimmunologicznych z infekcjami bakteryjnymi,
– okiełznać toksyny,
– zrezygnować z tego, co ci szkodzi,
– uzdrowić jelita.

Smacznie i zdrowo? To możliwe!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ