DMSO naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego

  • ISBN: 978-83-8272-353-3;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: VII - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

DMSO naturalny środek przeciwzapalny?

DMSO (dimetylosulfotlenek) to naturalny środek przeciwzapalny. Brzmi tajemniczo? Jeśli nie zetknąłeś się jeszcze z tym niezwykłym naturalnym środkiem przeciwzapalnym, koniecznie powinieneś nadrobić tę zaległość. Informacje na temat DMSO przez wiele lat krążyły jedynie w wąskim gronie specjalistów i lekarzy medycyny alternatywnej. Obecnie wykorzystanie DMSO jako naturalnego środka do celów leczniczych zyskuje coraz większą popularność nie tylko wśród zadeklarowanych zwolenników terapii naturalnych. DMSO to preparat wzmacniający organizm oraz suplement diety, który wspiera zdrowie. Likwiduje on stany zapalne, ale też łagodzi ból i wspiera proces gojenia się ran. Jest w stanie pokonać bakterie, wirusy i pasożyty. To zaledwie początek długiej listy zalet DMSO naturalnego środka przeciwzapalnego. Dzięki tej książce poznasz właściwości lecznicze oraz wszechstronne obszary jego zastosowania. Dowiesz się jak może ci pomóc w odzyskaniu zdrowia i na jaki choroby potwierdzono jego skuteczność.

DMSO (dimetylosulfotlenek) naturalny środek, który możesz stosować w różnej postaci

Jeśli jesteś zwolennikiem medycyny alternatywnej, na pewno docenisz DMSO naturalny środek. Działa on przeciwzapalnie i ma postać bezwonnego, transparentnego płynu. Powinieneś wiedzieć, że pozyskuje się go z drewna. Przy tym zaskoczy Cię zapewne ilość i różnorodność jego właściwości leczniczych. Docenili je zarówno lekarze, jak i pacjenci stosujący ten niezwykły środek przeciwzapalny. Na liście atutów DMSO naturalnego środka wysokie miejsce zajmuje również fakt, że możesz go przyjmować na wiele sposobów – w postaci maści, żelów i plastrów, jako rozcieńczoną mieszankę przeznaczoną do picia, a nawet w formie zastrzyków i infuzji. W tej książce znajdziesz zasady bezpiecznego stosowania DMSO. Poznasz też inne naturalne środki, takie jak MMS i MSM, które wesprą twoje zdrowie.

Masz zwierzaka? On również może skorzystać z DMSO naturalnego środka

Masz psa lub kota? Jesteś hodowcą koni? Wiedz, że za pomocą naturalnego środka DMSO możesz także wesprzeć zdrowie swoich zwierzaków. W zasadzie dawkowanie i sposób podawania tego naturalnego środka przeciwzapalnego są podobne jak u ludzi (oczywiście, uwzględniając odpowiednie różnice w masie ciała). Zewnętrznie stosowany daje dobre efekty w przypadku leczenia stawów, ran, opuchnięć czy przeciążeń. Z kolei infuzje sprawdzają się, gdy chcemy skorzystać z właściwości regeneracyjnych DMSO, na przykład po przeprowadzonych operacjach. Na swoich pupilach możesz też stosować siarkę MMS i MSM.

Wypróbuj terapię naturalną DMSO – szybkie efekty, brak skutków ubocznych

W książce znajdziesz solidną porcję wiedzy, dzięki której w świadomy sposób będziesz mógł wykorzystać niezwykłe właściwości lecznicze DMSO. Warto, żeby po ten naturalny środek przeciwzapalny sięgnęli nie tylko zwolennicy medycyny alternatywnej czy terapii naturalnych, ale też wszyscy poszukujący skutecznych sposobów na wiele powszechnie występujących chorób i dolegliwości. Z łatwością pokonasz ból i złagodzisz choroby kobiece. Szybko i bez efektów ubocznych przywrócisz zdrowie swojemu organizmowi! DMSO może być również sposobem na stres, ponieważ niweluje jego skutki.

DMSO naturalny środek:

– hamuje stany zapalne,

– jest idealnym wsparciem przy chorobach kobiecych,
– działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy,

– usuwa pasożyty z organizmu,

– wiąże uszkadzające komórki wolne rodniki,  wspomaga system immunologiczny,
– wspomaga leczenia artretyzmu, zespołu Downa, Parkinsona czy stwardnienia rozsianego,
– łagodzi objawy chorób psychicznych,
– przyspiesza gojenie ran siniaków, stłuczeń, zwichnięć,
– wspiera terapie stosowane przy wielu typach nowotworów, w tym włókniakach czy guzach mózgu.

DMSO – twój sposób na zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ