Przeciwzapalna terapia tlenowa

Jak bezpiecznie korzystać z darmowego środka leczniczego

  • ISBN: 978-83-8272-239-0;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 304;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Przełomowy krok w terapii tlenowej i dwutlenkiem węgla

Tlen jest niewidoczny, ale potężny i życiodajny. Im więcej dowiadujemy się o jego leczniczych właściwościach, tym bardziej poznajemy tkwiący w nim niewiarygodny potencjał eliminowania wielu poważnych schorzeń, w tym nowotworów i chorób neurodegeneracyjnych. Autor tej książki nie tylko podkreśla korzyści, jakie daje terapia tlenowa, ale po raz pierwszy opisuje łączoną terapię dwutlenkiem węgla i tlenem. To niesie nowe spojrzenie na wspólne źródła chorób powodowanych przez niedobory zarówno tlenu, jak i dwutlenku węgla.

Joga to nie tylko sposób na stres, ale także na podniesienie poziomu tlenu w organizmie

Rosyjski lekarz, Konstantyn Butejko, zwrócił uwagę na znaczenie dwutlenku węgla dla metabolizmu ciała oraz na to, dlaczego jego niedobory w organizmie mogą powodować choroby przewlekłe. Z kolei nauczyciele jogi duży nacisk kładą poprawne oddychanie, ponieważ rozumieją, że ćwiczenia oddechowe to klucz do zdrowia, odprężenia i medytacji. Udowodniono, że praktykowanie jogi oraz ćwiczeń związanych z głębokim oddychaniem wpływa na podniesienie poziomu CO2. W tej książce Autor analizuje obecnie stosowane metody leczenia przy wykorzystaniu hiperbarycznych komór tlenowych oraz nowe terapie tlenowe, które można z łatwością zastosować w warunkach domowych.

Moc O2, czyli jakie są lecznicze właściwości tlenu

Dr Mark Sircus pisze tak, zapewnić każdemu czytelnikowi zrozumienie leczniczych właściwości tlenu. W pierwszej części można zapoznać się z podstawowymi wiadomościami na temat tlenu i tlenoterapii. Przedstawiona zostaje także jego wielowymiarowa rola, którą tlen odgrywa przy wspieraniu i podtrzymywaniu życiodajnych funkcji organizmu. Autor opisuje, skąd bierze się niski poziom tlenu oraz dlaczego jest on związany z niemal wszystkimi poważnymi chorobami. Wyjaśnia także, w jaki sposób stany zapalne niszczą tkanki oraz jak tlen, razem z dwutlenkiem węgla, sodą i magnezem, może odwrócić ten proces.

Ćwiczenia oddechowe oraz sposoby leczenia tlenem dla długowieczności i poprawy libido

Druga część książki daje doskonałą podstawę do nauki właściwych technik oddychania. Mogą one przeciwdziałać starzeniu się komórek, a także wpłynąć na poprawę życia seksualnego. Są świetnym sposobem na stres i zakwaszenie organizmu. Jakie jeszcze korzyści niesie prawidłowe oddychanie? Bogata w tlen krew dotlenia wszystkie narządy. Osoby zadające sobie pytanie, jak przyspieszyć metabolizm, powinny zacząć od głębokiego oddechu. Tlen jest pomocny nawet w odchudzaniu! A to zaledwie początek oferowanych przez terapie tlenowe korzyści…

Jak terapia tlenowa pomaga w walce z rakiem i nie tylko

W części trzeciej dr Sircus opisuje sposób, w jaki współcześni lekarze postrzegają oraz leczą nowotwory. Pozwoli to także lepiej rozumieć przyczyny powstawania raka oraz metody zapobiegania nowotworom. Omówione zostały wspólne, kluczowe czynniki powodujące stany zapalne i zakwaszenie organizmu, będące ukrytą przyczyną zmian nowotworowych. Czy wiesz, że tlen zmniejsza ryzyko śmierci z powodu raka, jak również prawdopodobieństwo wystąpienia innych chorób, tym chorób neurodegeneracyjnych i schorzeń układu krążenia? Tlen wspiera również gojenie się ran, niweluje skutki udarów, pozwala zachować zdrową skórę.

Terapia tlenowa – to nic nie kosztuje!

Dzięki wsparciu tlenu ludzki organizm jest w stanie samodzielnie rozwiązać większość problemów ze zdrowiem. Jak więc wykorzystać ten bezcenny dla naszego organizmu pierwiastek? Przeciwzapalna terapia tlenem to dla świata medycyny najbardziej alternatywna forma leczenia. Może z niej skorzystać każdy, kto jest w stanie ćwiczyć na rowerze stacjonarnym, bieżni lub trampolinie. Stanowi tym samym najważniejsze zadanie, które należy wykonać, żeby zapobiec chorobom oraz odzyskać dobre samopoczucie. Teraz i ty możesz z niej skorzystać!

Terapia tlenowa dla zdrowia, młodości i długowieczności

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ