Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Jak uniknąć współczesnych chorób

  • ISBN: 978-83-8272-695-4;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 472;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Jak zadbać o wątrobę i rozpoznać objawy kamieni żółciowych, by uniknąć wielu poważnych chorób

Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że kamienie żółciowe odpowiadają za wiele schorzeń. Przyczyniają się do chorób układów – pokarmowego, krążenia i oddechowego. Wywołują też zaburzenia układu nerwowego i moczowego. Mogą także powodować bóle stawów czy problemy skórne. Wbrew pozorom można je znaleźć nie tylko w woreczku żółciowym, ale też w wątrobie. Zanim jednak doprowadzą do choroby, gromadzące się kamienie żółciowe wysyłają ostrzeżenia. Przybierają one postać między innymi zmian w wyglądzie skóry, nosa, oczu, jamy ustnej czy paznokci. Większość z nich można dostrzec samemu. Trzeba tylko wiedzieć, na co zwracać uwagę. Nie tylko da się samodzielnie zdiagnozować objawy kamieni żółciowych. Można również pozbyć się ich samemu w naturalny sposób. Jak to zrobić? Wskazówek dostarcza Autor tego międzynarodowego bestselleru. Dzięki tej książce nauczysz się prawidłowo rozpoznawać objawy kamieni żółciowych. Dowiesz się także, jak zadbać o wątrobę.

Kamienie żółciowe – objawy i przyczyny

W tej rozszerzonej wersji swojego największego dzieła Andreas Moritz ujawnia skutki obecności kamieni żółciowych w wątrobie. Szczegółowo opisuje ich wpływ na zdrowie i skalę zagrożenia. Dużo miejsca poświęca również przyczynom tego typu dolegliwości. Analizuje wpływ diety, stylu życia, ale też leków, a nawet szczepionek. Niestety, kamienie żółciowe pozostają niewidoczne w promieniach rentgenowskich, ultradźwiękach i tomografii komputerowej. Dlatego ich diagnostyka jest utrudniona. W związku z tym Autor opisuje najpopularniejsze oznaki wskazujące na ich obecność. Radzi, na co zwracać uwagę, by zawczasu dostrzec kłopoty związane z kamieniami żółciowymi. Niekiedy są one banalne. Jednak w porę dostrzeżone i prawidłowo zanalizowane mogą uchronić przed poważnymi chorobami. Czy wiesz, na co wskazują brązowe plamy na skórze? Albo jaki związek z cholesterolem mają przebarwienia na tęczówce oka? Te i inne oznaki Autor dokładnie wyjaśnia w swojej książce. Dzięki niej sam rozpoznasz, że masz kamienie żółciowe. Z kolei wdrażając zaprezentowany tu program, będziesz cieszył się zdrową wątrobą przez długie lata.

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego – prosty program uzdrawiający

Książka przybliża program, którego celem jest zdrowa wątroba. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa oczyszczanie wątroby. Autor krok po kroku wyjaśnia, na czym polega skuteczne oczyszczanie organizmu. Służy ono nie tylko usuwaniu toksyn z organizmu, ale też poprawie funkcjonowania wszystkich narządów. Dzięki tej publikacji zaplanujesz i wybierzesz najlepszy czas na oczyszczanie wątroby, by wzmocnić jego pozytywne efekty. Jednocześnie otrzymasz wiele praktycznych wskazówek. Będziesz wiedział, czy odrobaczanie przed oczyszczaniem wątroby to dobry pomysł. Czy warto je połączyć z głodówką. Poznasz też główne problemy towarzyszące usuwaniu toksyn z organizmu i nauczysz się je samodzielnie rozwiązywać. Przykładowo, otrzymasz odpowiedź na pytanie, jak duże kamienie żółciowe przechodzą bezpiecznie przez wąskie drogi żółciowe.

Jak wesprzeć proces oczyszczania organizmu dietą oczyszczającą

Ważnym elementem dbałości o zdrowie wątroby i woreczka żółciowego jest dieta oczyszczająca. W książce znajduje się wiele wskazówek na temat zalecanych produktów i tych, których należy unikać. Szczególny nacisk położony został na pokarmy i napoje wywołujące ataki kamicy żółciowej. Równocześnie Autor obala liczne mity narosłe wokół kwestii zdrowego odżywiania. Dotyczą one na przykład spożycia białka i diet niskokalorycznych. Opierając się na wynikach badań naukowych, wyjaśnia ich związki z usuwaniem toksyn z organizmu. Pokazuje również wpływ na organizm niedoborów witaminy B12, a także sztucznych słodzików i metali ciężkich. Jako uzupełnienie diety oczyszczającej Autor proponuje specjalne herbatki oczyszczające nerki i wątrobę według własnego przepisu.

Co zrobić, żeby cieszyć się zdrową wątrobą?

Książka ta pozwala zrozumieć funkcjonowanie wątroby i zachodzące w niej złożone procesy. Daje odpowiedź na pytanie, co tak naprawdę powoduje powstawanie kamieni żółciowych w wątrobie i woreczku żółciowym. Wyjaśnia również, dlaczego są one przyczyną wielu chorób, nie tylko chorób układu pokarmowego. Dostarcza czytelnikowi wszechstronnej wiedzy, potrzebnej do rozpoznania objawów kamieni żółciowych. Prezentuje także sposoby na bezbolesne i w pełni bezpiecznie ich usunięcie. Wzbogacona grafikami publikacja zawiera również wskazówki dotyczące zapobiegania powstawaniu nowych kamieni. Wiedząc dzięki tej książce, jak zadbać o wątrobę, można samodzielnie wdrożyć skuteczną terapię uzdrawiającą i poprawić jakość życia.

Lekarze są zgodni – ta książka to hit!

„To coś więcej niż książka – to potężne narzędzie samouzdrawiania. W czasach, gdy zrezygnowaliśmy z własnej wrodzonej mądrości naszego ciała, Andreas Moritz oferuje proste, naprawdę działające lekarstwo, pozwalające na uzdrowienie siebie. Jest proste, tanie i łatwe do wykonania. Wyzdrowienie, jakie miało miejsce u moich pacjentów i u mnie, zmieniło nasze życie”.

– Gene L. Pascucci, doktor chirurgii stomatologicznej

„Zaintrygowało mnie, gdy dowiedziałam się o oczyszczaniu wątroby od przyjaciółki, ale przez kilka miesięcy odkładałam to na później. Od kilkunastu lat dręczona problemami zdrowotnymi, w końcu się odważyłam, ale nie spodziewałam się spektakularnych rezultatów. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu następnego dnia wydaliłam około sześciuset kamieni żółciowych w różnych rozmiarach i kolorach, a ulga była natychmiastowa. Byłam spokojniejsza, czułam się znacznie mniej drażliwa i miałam niesamowitą jasność myślenia. Obecnie jestem po pięciu oczyszczaniach organizmu”.

– dr Diane Philips, lekarz

Nie ryzykuj – oczyść wątrobę już dziś!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ