Bąkowe tabu

Dlaczego wzdęć nie wolno lekceważyć i jak się pozbyć gazów

  • ISBN: 978-83-8168-009-7;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 264;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
1

Jak pozbyć się gazów – skuteczne porady, dzięki którym pozbędziesz się problemów żołądkowych

Czy zastanawiałeś się, jak pozbyć się gazów raz a dobrze? Jak przekonuje Autor, każdy z nas ma problemy ze wzdęciami i gazami. Nie lubimy jednak o tym mówić. Czym bardziej zaawansowane społeczeństwo, tym chętniej robi się z tego temat tabu. Powoduje to, że wiele osób nie uświadamia sobie, że mają do czynienia z poważnym problemem. W dzisiejszym zabieganym świecie mało kto przywiązuję uwagę do oczyszczania organizmu. Toksyny skumulowane w naszych ciałach odpowiadają za szereg różnych schorzeń i chorób. Niestety wzdęcia i gazy w dużej mierze są skutkiem nadmiernego zanieczyszczenia naszych jelit i organów. Ta książka ma szansę uświadomić ci, że problemu z nadmiernymi wiatrami nie musisz się wstydzić. Autor publikacji wnikliwie odpisuje działanie układu trawiennego, najważniejszych organów, diety i nastawienia psychicznego wobec problemów gastrycznych. Dowiesz się, jak skutecznie zadbać o jelita. Dzięki niej pozbędziesz się problemów żołądkowych i odzyskasz zdrowe jelita.

Doskonała publikacja, dzięki której nauczysz się, jak pozbyć się gazów

Dzięki dystansowi Autora każdy będzie w stanie wypracować zdrowe podejście do funkcji za jakie odpowiedzialny jest układ trawienny. Zamiast rumienić się na dźwięk bądź zapach gazów, skupisz się na ich przyczynie i ją rozwiążesz. Uświadomisz sobie, jak ważne sygnały ci one wysyłają i jak wiele ryzykujesz bagatelizując te bezcenne podpowiedzi. Czy wyobrażasz sobie, że nie idziesz zaleczyć bolącego zęba lub nie tamujesz krwotoku? Tak samo spojrzysz teraz na problemy żołądkowe. Dowiesz się dlaczego oczyszczanie jelit i lewatywy są kluczowe do pozbycia się tego wstydliwego problemu. Zadbaj o swoje zdrowie i poczuj się komfortowo.

Wzdęcia są kluczem, aby zrozumieć układ trawienny

Autor wyjaśnia jak przebiega proces trawienia w ludzkim ciele. Skupia się nie tylko na żołądku, ale również Autor wyjaśnia jak przebiega proces trawienia w ludzkim ciele. Skupia się nie tylko na żołądku, ale również na innych, równie ważnych miejscach. Z jego książki dowiesz się, za co odpowiada wątroba, trzustka czy pęcherzyk żółciowy. Nauczysz się samodzielnie diagnozować zaburzenia ich działania i im zapobiegać. Poznasz również sposoby na oczyszczanie wątroby oraz proces powstawania gazów jelitowych. Odpowiesz na pytanie, dlaczego wszyscy puszczamy bąki, których nie należy się wstydzić. Nauczysz się, jak zadbać o jelita, aby problem „wiatrów” ustał na dobre. Dowiesz się także, kiedy „wiatry” powinny być uważane za problem i czemu depresyjnie pierdzi się lepiej.

Odpowiednia dieta, dzięki której oczyścisz jelita i rozwiążesz problemy żołądkowe

Poznasz produkty wpływające na obniżenie emisji gazów z twojego ciała oraz te, które zdecydowanie należałoby wykluczyć ze swojego jadłospisu. Poznasz definicję zdrowego trawienia według Michała Anioła oraz Zasadę Pareto w odniesieniu do wiatrów. Nauczysz się zastępować bądź minimalizować wiatropędne pokarmy i poznasz fasolkę, którą możesz jeść bez obaw. Dowiesz się, czym są substancje balastowe i nauczysz się rozróżniać typy błonnika. Autor rzuca nowe światło również na skrobię, celiakię, mleko i uświadamia, że nie zawsze owoce są zdrowe. Inaczej spojrzysz na słodziki, zamienniki cukru, napoje, palenie, a nawet niektóre zapachy. Zastosujesz zarówno prebiotyki, jak i probiotyki. Oczyścisz jelita i przywrócisz im zdrowie.

Jak pozbyć się gazów, aby nie zaburzały twoich codziennych aktywności

Książka koncentruje się również na stylu życia. Dowiesz się z niej, jak ważny wpływ na wzdęcia ma twoja psychika oraz stres. Nauczysz się relaksować dzięki odpowiednim technikom oddychania. Zastosujesz trzyminutowe ćwiczenia oddechowe. Pozwolą one na uspokojenie nerwów i zachowanie czystego umysłu. Prześpisz własne wzdęcia, a także poznasz wagę zachowań żywieniowych, w tym punktualności. Zastosujesz najlepsze przyprawy, suplementy, zioła i lewatywy.

Przepis na zdrowe jelita i układ trawienny

Korzystając ze sprawdzonych przez Autora przepisów przygotujesz specjały – zarówno słodkie i owocowe, jak i wytrawne. Poznasz owsiankę na zmniejszenie gazów, pudding kokosowy z nasionami chia i pyszne zupy. Wykorzystasz w kuchni kiszonki, kimchi, wodę imbirową czy sos miso. Wszystko to będzie nie tylko smaczne. Przede wszystkim te produkty pozwolą ci przywrócić równowagę w przewodzie pokarmowym i pozbyć cuchnącego problemu. Dzięki tym przepisom oczyszczanie wątroby i jelit będzie jeszcze bardziej efektywne. Poczujesz się lekko i sprawisz, że na dobre pożegnasz się z gazami.

Skuteczne porady, dzięki którym pożegnasz gazy na dobre!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ