Możesz wyleczyć choroby tarczycy

Samodzielna diagnostyka i program przywracający zdrowie

  • ISBN: 978-83-8168-880-2;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 444;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
1

Zauważ znaki ostrzegawcze zanim będzie za późno!

Jesteś ciągle zmęczony? Twój umysł spowija mgła? Nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów albo opanować drżenia ciała? Walczysz z bezsennością, atakami paniki? Męczą cię nawracające stany zapalne? Lekarze uważają, że twoje wyniki są prawidłowe, a ty powinieneś jeść mniej i więcej ćwiczyć? Jeśli dręczą cię którekolwiek z powyższych dolegliwości, powinieneś przeczytać tę książkę. To nic, że twój lekarz lekceważy to, co mu mówisz. Doktor Amy Myers, która doskonale zna choroby tarczycy i inne schorzenia autoimmunologiczne, cię wysłucha. Doskonale wie, jak frustrujące, przygnębiające i wyczerpujące jest słuchanie diagnoz mówiących, że wszystko z tobą w porządku, podczas gdy sam masz poczucie, że to nieprawda. Jak wykazują badania, większość osób traci zdrowie tylko dlatego, że zbyt późno zauważa, że coś jest nie w porządku. Dzięki książce dr Amy Myers ty oraz twoi bliscy możecie uniknąć tego losu.

Choroby tarczycy głównym winowajcą? Masz szansę wyleczenie!

Czy wiesz, że twoje objawy mogą być tak naprawdę spowodowane zaburzeniami tarczycy? To choroby tarczycy stanowią ukrytą przyczynę wielu problemów zdrowotnych, które mogą poważnie obniżyć jakość twojego życia. Zaburzenia tarczycy, takie jak choroba Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, dotyczą co piątego Polaka, a połowa chorych nie jest tego świadoma. To niepokojące! Medycyna konwencjonalna często nie potrafi ich właściwie zdiagnozować. A wiesz, co jest w tym najgorsze? Większość lekarzy nie zleci ci badań i terapii w tym kierunku, o ile sam o to nie poprosisz. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce! Z tą książką ci się uda!

Możesz pomóc sobie i… lekarzowi

Doktor Amy Myers sama cierpiała kiedyś z powodu nietrafionej diagnozy. Ona, jak nikt inny, wie, co czujesz. Sprawdziła, jak można wybrnąć z tej sytuacji. Teraz oddaje w twoje ręce klucz do odzyskania zdrowia i dobrego samopoczucia. To kompendium wiedzy o leczeniu chorób tarczycy, które należą do grupy schorzeń autoimmunologicznych. Dzięki przedstawionym w książce informacjom dowiesz się, jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę, o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki. Przekonasz się, jak łatwo pozbyć się męczących objawów choroby, jak na przykład przewlekłe stany zapalne, po zastosowaniu zdrowego ożywiania, diety na choroby tarczycy i odpowiednich suplementów diety. Podstawą jest również łatwy do przeprowadzenia detoks i oczyszczanie organizmu.

Choroby tarczycy – czy znasz domowe sposoby leczenia?

Dodatkowym atutem tej kompleksowej publikacji jest opracowany przez Autorkę program, który pozwoli ci określić właściwy typ i dawkę hormonu tarczycy, jaką powinieneś przyjmować. Poznasz rolę jelit, diety pomocnej w chorobach tarczycy, toksyn i stresu w powstawaniu i rozwoju zaburzeń funkcjonowania tego ważnego gruczołu. Otrzymasz także kompletny czterotygodniowy plan umożliwiający przywrócenie zdrowia i cofający objawy, które nękały cię od dłuższego czasu. Autorka krok po kroku wytłumaczy ci, na czym polega terapia oczyszczania organizmu i detoksu. Wszystko to zostało uzupełnione praktycznymi poradami dotyczącymi diety i zdrowego odżywiania, a także suplementów diety, prostych ćwiczeń, zarządzania stresem i właściwego snu.

Zamiast objawów, lecz przyczyny!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ