Masaż twarzy bańkami

Natychmiastowy efekt liftingu

  • ISBN: 978-83-8272-453-0;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 152;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Jeden skuteczny sposób na piękny wygląd – masaż twarzy bańkami

Dotyka to prawie wszystkich kobiet, a nawet mężczyzn. W pewnym momencie zauważamy zmiany w wyglądzie i rzadko kiedy jesteśmy na nie gotowi. Zmarszczki, matowa skóra, ciężkie powieki, obrzęk – twarz opada i zmianie ulegają jej kontury. Zauważamy, jak skraca się szyja, pojawia się drugi podbródek, ramiona przesuwają się w górę i coraz częściej czujemy napięcie w twarzy, dyskomfort w szyi i ciężkość ciała. Zaczynamy unikać lustra. Zupełnie niepotrzebnie. Autorska metoda opisana w tej książce, czyli masaż twarzy bańkami, pozwoli ci to zmienić, i to samodzielnie.

Światowej sławy ekspertka i autorska metoda Faceday podpowie, jak uelastycznić twarz

Autorka, Elena Karkukly jest założycielką i główną trenerką klubu naturalnego przywracania młodości Faceday. Wykłada w Moskwie i innych miastach Rosji oraz we Francji, Niemczech i innych krajach. W tej publikacji opisuje autorską metodę masażu twarzy, który oparty jest na osteopatii. Posiada dyplom Rosyjskiego Stowarzyszenia Medycyny Tradycyjnej. Jest założycielką Międzynarodowej Akademii Facefitnessu i od wielu lat stosuje swoją metodę nie tylko na modelkach, gwiazdach, prezenterach telewizyjnych, aktorach, znanych politykach czy dyrektorach korporacji. Teraz staje się ona dostępna również dla ciebie.

Jak zachować młodą, promienną twarz w każdym wieku – stosuj masaż twarzy bańkami

Wiek, w którym następują widoczne zmiany na twarzy u każdego może być inny. U niektórych zmiany związane z wiekiem pojawiają się już po 25. roku życia, a u innych dopiero po 40. To może pogorszyć twój nastrój i pozbawić wiary w siebie. Zaczniesz się niepokoić i szukać sposobów na spowolnienie i ukrycie tych procesów. Niektóre kobiety godzą się z brutalną prawdą o życiu, ale wiele jest gotowych na wszystko, żeby przeciwstawić się naturze i wyglądać młodo. Jednak nawet najpopularniejsze radykalne i drogie sposoby przywrócenia młodego wyglądu dają tylko tymczasowy efekt. Za pomocą operacji, zastrzyków lub zabiegów, zmiany zachodzące w naszym organizmie wcale nie zostaną zatrzymane ani spowolnione. Czasami jest to tak trudne do zaakceptowania, że kobiety przestają patrzeć na siebie w lustrze i fotografować się, wstydzą się swojego wyglądu i każdego dnia odczuwają z tego powodu dyskomfort. Ty nie musisz do nich należeć. Sama decyduj, jak chcesz wyglądać.

Jakie korzyści da Ci próżniowy masaż twarzy?

Każdy masaż i każde ćwiczenie przynosi korzyści i sprawia, że Twoje tkanki stają się zdrowsze, a Ty piękniejesz. Już nie musisz siedzieć z założonymi rękami, wzdychając i denerwując się za każdym razem, kiedy widzisz się w lustrze. Zrobisz to, co robią już tysiące kobiet na całym świecie – zastosuj próżniowy masaż bańkami.
Z tej publikacji dowiesz się jak:
– wybrać odpowiednie bańki,
– samodzielnie wykonywać masaż twarzy bańkami,
– wykonać masaż limfatyczny,
– rozluźnić mięśnie twarzy,
– naturalnie powiększyć usta,
– odzyskać elastyczność skóry,
– pozbyć się zmarszczek, nie tylko mimicznych,
– wygładzić bruzdy nosowo-wargowe,
– pozbyć się drugiego podbródka.

Masaż twarzy bańkami – natychmiastowy efekt liftingu

Masaż bańkami stanie się twoim tajnym, sekretnym narzędziem odzyskiwania piękna i młodości! Opisany w tej publikacji facefitness to unikalna metoda, pozwalająca znacznie odwlec w czasie oznaki starzenia się. Celem jest odmładzający efekt.

Pozytywne efekty gimnastyki twarzy są następujące:
– podniesiesz owal twarzy, wyrównasz jej kontury i objętość, zmniejszysz i wygładzisz załamania, bruzdy, a przede wszystkim pozbędziesz się problemów z asymetrią twarzy.
– poprawisz cyrkulację krwi i limfy. Uaktywnisz transport substancji odżywczych i budulca do komórek wszystkich warstw: skóry, tkanki podskórnej, a w szczególności do mięśni i kości. Wygładzisz zmarszczki, przywrócisz elastyczność i sprężystość skóry, zmniejszysz ból głowy, poprawisz jakości snu.
– osiągniesz efekt pozbycia się obrzęków i unormujesz pracę organów wewnętrznych: woreczka żółciowego, wątroby, nerek, jelit i skóry.
– poprawisz jakości skóry. Efekt masażu twarzy jest na niej widoczny niemal od razu.
– piękna twarz pomoże Ci odzyskać pewność siebie, przebojowość i radość.

Idealna cera w każdym wieku

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ