Psychologia pozytywna – 100 prostych technik na każdą okazję

Ćwiczenia wyobraźni i eksperymenty myślowe, dzięki którym poradzisz sobie ze stresem, nadmiernymi wymaganiami, nabierzesz pewności siebie i zrozumiesz swoje potrzeby

 • ISBN: 978-83-8272-587-2;
 • Cena katalogowa: 49.40 zł;
 • Ilość stron: 288;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
20
0

Psychologia pozytywna – twój klucz do osiągnięcia zamierzonych celów

Często czujesz się zestresowany i przytłoczony? W twojej głowie kłębią się nieprzyjemne uczucia i myśli? Chciałbyś nauczyć się spokojniej radzić sobie ze strachem i niepewnością? Działać z większą pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i celowością? Czujesz, że podupadasz na zdrowiu? A może po prostu pragniesz lepszej jakości życia i lekkości w swojej codzienności? To jest możliwe tu i teraz! Wystarczy, że zaczniesz właściwie postrzegać swoje uczucia i potrzeby. Wyznaczać właściwe cele. Jak to zrobić? Tego nauczysz się z tej niezwykłej książki. Psychologia pozytywna to twój klucz do osiągnięcia zamierzonych celów, a co za tym idzie – zmiany jakości twojego życia.

Odkryj 100 różnych skutecznych technik na każdą życiową sytuację

Wraz z lekturą już pierwszych stron tego poradnika przekonasz się, że to nie jest kolejna nudna książka o samopomocy. Autor, doświadczony psychoterapeuta obdarzony dodatkowo talentem swobodnego pióra, przedstawia aż 100 różnych technik i ćwiczeń psychologii pozytywnej na każdą życiową sytuację, zamiast ogólnej, podstawowej porady. Choć oparte na naukowych metodach, techniki te opisane są w zrozumiały, lekki i zabawny sposób. Po to, abyś po lekturze tego poradnika z łatwością mógł wykorzystać je w codziennym życiu. Znajdziesz w nim nie tylko proste eksperymenty myślowe i ćwiczenia wyobraźni. Ale również przykłady z życia codziennego, z którymi łatwo będzie ci się utożsamić.

Wyjątkowy poradnik napisany lekkim i zrozumiałym językiem, okraszony sporą dawką humoru

Książka pokazuje wiele przydatnych narzędzi, dzięki którym zaczniesz lepiej postrzegać swoje uczucia i potrzeby. Otrzymasz skuteczne sposoby na stres, napięcie i nadmierne wymagania. Ćwiczenia zaproponowane przez Autora pomogą ci zyskać większą pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Dzięki psychologii pozytywnej odzyskasz spokój i swobodę w codziennym życiu. Nie będą ci już towarzyszyć ruminacje, czyli obsesyjne myśli, odpędzisz niepokój, stany lękowe i pozbędziesz się przytłaczających objawów depresji. Co sprawia, że ten poradnik jest naprawdę wyjątkowy? To, że prezentowane przez Autora ćwiczenia z psychologii pozytywnej opatrzone są humorystycznymi metaforami, ćwiczeniami wyobraźni, pomocnymi eksperymentami myślowymi oraz anegdotami z prawdziwych życiowych sytuacji i doświadczeń. Mogą one stać się również twoją motywacją na ścieżce rozwoju osobistego.

Zrozum swoje uczucia, odrzuć strach, myśl konstruktywnie, opanuj emocje – możesz to mieć od zaraz!

Książka oferuje zróżnicowany repertuar prezentowanych technik. Oznacza to, że będziesz dysponował bogatym zestawem metod i zyskasz dostęp do odpowiedniego narzędzia psychologii pozytywnej w każdej sytuacji życiowej. Dzięki tej książce odkryjesz takie techniki i metody, które mogą uczynić twoje życie łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym praktycznie od zaraz. Otrzymasz nieocenione wsparcie w podejmowaniu decyzji, zrozumieniu swoich uczuć, przekonasz się, na czym tak naprawdę polega konstruktywne myślenie i co to są „musowe” myśli. Jeśli twoja codzienność wypełniona jest strachem bądź niepewnością, nauczysz się radzić sobie z tymi emocjami i doceniać to, co pozytywne. Czy wiesz, że pewnego siebie zachowania można się nauczyć? Sprawdzone i skuteczne metody opisane w tej książce pomocą się zyskać większą pewność siebie w każdej sytuacji.

Psychologia pozytywna – ta książka pomoże ci w:

 • odkryciu siebie i poznaniu swoich potrzeb,
 • pokonaniu niepokoju, stanów lękowych i objawów depresji,
 • łatwiejszym podejmowaniu nawet najtrudniejszych decyzji,
 • radzeniu sobie z obsesyjnymi myślami, strachem i nadmiernymi wymaganiami,
 • doskonaleniu umiejętności relaksacji,
 • zwiększeniu pewności siebie i samoakceptacji,
 • wyznaczaniu właściwych celów,
 • odnalezieniu motywacji na drodze rozwoju osobistego,
 • wzmocnieniu zdrowia poprzez odkrycie skutecznych sposobów na stres,
 • i wiele więcej!

Psychologia pozytywna – pozytywne życie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ