Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji

Bez leków i terapii

  • ISBN: 978-83-8272-240-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Obudź wrodzony potencjał samouzdrawiania – pokonaj objawy depresji

Narastający stres, lęki, często też depresja – to z nas tego nie odczuwał? Żyjemy szybko, coraz trudniej nam zadbać o swój dobry stan psychiczny. Aby złagodzić objawy depresji i leku, miliony ludzi sięgają po leki, decydują się na drogą psychoterapię. Czy jest jakaś alternatywa? Czy samodzielnie można zwalczyć depresję? Okazuje się, że tak! Jak dowodzą najnowsze badania naukowe, istnieją metody, które są bardziej skuteczne, a chorzy znów mogą cieszyć się życiem, zapomnieć o lęku i stresie. Klucz do sukcesu jest w nas samych! Ta książka poprowadzi cię przez najnowsze techniki samoleczenia, dzięki którym uwolnisz wrodzony potencjał do samouzdrawiania, który drzemie w każdym z nas.

Sprawdzone, skuteczne naturalne metody leczenia depresji

Dr David Servan-Schreiber to znany i wielokrotnie nagradzany psychiatra i neurobiolog. Kształcił się na czołowych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Francji, wiedzę swoją zdobywał również pod okiem tybetańskich i indiańskich uzdrowicieli. W tej książce Autor przedstawia siedem naturalnych metod leczenia depresji. Ich skuteczność została potwierdzona naukowo. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Przede wszystkim mogą one przynieść błyskawiczne rezultaty i – co najważniejsze – prowadzą do długotrwałej poprawy samopoczucia. W tej książce znajdziesz proste rozwiązania problemów z lękiem i depresją.

Przeprogramuj swój mózg i pozbądź się objawów depresji

To pierwszy krok do pełni zdrowia. Dzięki tej książce dowiesz się:
– czym jest trening rytmu serca,
– jak stosować metodę EMDR, czyli odwrażliwienia i przeprogramowania za pomocą ruchu gałek ocznych,
– jaki jest twój zegar biologiczny,
– jak akupunktura wpływa na Twoje zdrowie,
– dlaczego kwasy tłuszczowe nazywamy paliwem dla mózgu,
– jak zbudować i utrzymać udaną relację z najbliższymi,
– dlaczego zwierzęta są doskonałym lekiem na depresję.

Jeśli nie chcesz łykać kolejnych pigułek na poprawę samopoczucia, a psychoterapia nie przynosi oczekiwanych efektów, sięgnij po tę książkę. Autor proponuje ci alternatywne metody leczenia skutków stresu, lęku, depresji i innych problemów emocjonalnych. Możesz je samodzielnie stosować i każdego dnia czuć się coraz lepiej.

Sam pokonaj choroby duszy i objawy depresji

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ