Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji

Bez leków i terapii

  • ISBN: 978-83-8272-240-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Obudź wrodzony potencjał samouzdrawiania

Narastający stres, lęki, często też depresja. Kto z nas tego nie odczuwał? Żyjemy szybko, coraz trudniej nam zadbać o swój dobry stan psychiczny. Aby złagodzić objawy lęku i depresji, miliony ludzi sięgają po leki, decydują się na drogą psychoterapię. Czy jest jakaś alternatywa? Czy samemu można zwalczyć depresję? Okazuje się, że tak! Jak dowodzą najnowsze badania naukowe, istnieją metody, które są bardziej skuteczne, a chorzy znów mogą cieszyć się życiem, zapomnieć o lęku i stresie. Klucz do sukcesu jest w nas samych! Ta książka poprowadzi Cię przez najnowsze techniki samoleczenia, dzięki którym uwolnisz wrodzony potencjał do samouzdrawiania, który drzemie w każdym z nas.

Sprawdzone, skuteczne naturalne metody leczenia

Dr David Servan-Schreiber to znany i wielokrotnie nagradzany psychiatra i neurobiolog. Kształcił się na czołowych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Francji, wiedzę swoją zdobywał również pod okiem tybetańskich i indiańskich uzdrowicieli. W tej książce Autor przedstawia siedem naturalnych metod leczenia depresji, których skuteczność została potwierdzona naukowo. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Przynoszą błyskawiczne rezultaty i – co najważniejsze – prowadzą do długotrwałej poprawy samopoczucia.

Przeprogramuj swój mózg

To pierwszy krok do pełni zdrowia. Dzięki tej książce dowiesz się:
– czym jest trening rytmu serca,
– jak stosować metodę EMDR, czyli odwrażliwienia i przeprogramowania za pomocą ruchu gałek ocznych,
– jaki jest Twój zegar biologiczny,
– jak akupunktura wpływa na Twoje zdrowie,
– dlaczego kwasy tłuszczowe nazywamy paliwem dla mózgu,
– jak zbudować i utrzymać udaną relację z najbliższymi,
– dlaczego zwierzęta są doskonałym lekiem na depresję.

Jeśli nie chcesz łykać kolejnych pigułek na poprawę samopoczucia, psychoterapia nie przynosi oczekiwanych efektów, bo nie czujesz ulgi, sięgnij po tę książkę. Autor proponuje Ci alternatywne metody leczenia skutków stresu, lęku, depresji i innych problemów emocjonalnych.

Sam pokonaj choroby duszy

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ