Słowiańskie metody oczyszczania organizmu

Medycyna ludowa na pozbycie się pasożytów, metali ciężkich, oczyszczenie wątroby, nerek, limfy i krwi

  • ISBN: 978-83-8272-621-3;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Czy jesteś zanieczyszczony? Oczyszczanie organizmu z pasożytów – domowe sposoby

Przyjrzyj się zewnętrznemu wyglądowi swoich włosów, skóry, paznokci, zębów i dziąseł. Jak oceniasz ich stan? Zauważasz zaburzenia czy zmiany? Czy dopada cię zmęczenie koło południa, które jednak z czasem przechodzi w postać chroniczną. Wciąż pojawiające się i ustępujące bóle głowy, wahania nastroju i bóle ciała wyraźnie świadczą o zanieczyszczeniu twojego organizmu. Objawy zanieczyszczenia u każdego mogą się różnić. Jedni mają zaburzenia układu nerwowego i doświadczają przy tym na przykład depresji. U innych pojawiają się bóle stawów, dolegliwości kręgosłupa, skrócenia ścięgien, utrata masy kostnej. Jeszcze inni mają w związku z tym problemy z takimi narządami, jak na przykład wątroba, pęcherzyk żółciowy czy nerki. Są wreszcie i tacy, którzy doświadczają choroby w postaci nowotworu. Każdy z tych objawów świadczy o blokadach wywołanych przez zbędne produkty przemiany materii. Im więcej tych objawów zauważysz u siebie, tym bardziej zanieczyszczony jest twój organizm. Ta książka pomoże ci w oczyszczaniu jelit i nerek. Poznasz również terapie naturalne na oczyszczanie wątroby i domowe sposoby na oczyszczanie organizmu z pasożytów.

Oczyszczanie okrężnicy – podstawowa zasad oczyszczania

Systematyczne oczyszczanie ciała wymaga zachowanie właściwej kolejności. Zanim będziesz mógł oczyścić nerki, wątrobę i chłonkę, pierwsze w kolejności będzie oczyszczanie okrężnicy. Eliminacja zbędnych produktów przemiany materii i zgodna z naturą gospodarka kwasowo-zasadowa przyczyniają się do tego, że organizm oczyszcza się, odpuszcza i uwalnia. Poprzez oczyszczenie na wszystkich płaszczyznach i wyprowadzenie toksyn z organizmu można uwolnić się od chorób i lęków. System organizmu regeneruje się i odmładza tak, że znów jesteś pełny energii i pomysłów. Najważniejsze jednak jest to, żebyś wybrał odpowiednią dla siebie terapię naturalną. W tej książce znajdziesz wiele sprawdzonych i skutecznych terapii medycyny naturalnej.

Oczyszczanie nerek, wątroby, pęcherzyka żółciowego i jelit

Jelita można traktować jak nasz drugi mózg. Jelita są też narządem hormonalnym, gdzie wytwarzane są liczne substancje przekaźnikowe, takie jak hormony płciowe, kortyzon, hormon szczęścia i tak dalej. Kiedy produkcja hormonów w jelicie zostaje zakłócona przez problemy trawienne, powstaje niedobór serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Może to prowadzić do depresji i migreny. Nawet niepłodność można wiązać z pracą układu pokarmowego. Pamiętaj, że produkcja hormonów w jelicie bezpośrednio zależy od odżywiania. Dlatego opisane w tej książce metody oczyszczania jelit, nerek, okrężnicy są sprawdzone, a przede wszystkim skuteczne. Znajdziesz też metodę oczyszczania organizmu z pasożytów – domowe sposoby, które z pewnością poprawią twoje zdrowie i wzmocnią odporność.

Oczyszczanie organizmu z metali ciężkich i oczyszczanie organizmu z pasożytów – domowe sposoby

Wewnętrzne zanieczyszczenie to złogi substancji w organizmie, których nie może on już rozpuścić i usunąć. Powstają przeważnie z powodu szkodliwego sposobu odżywiania. Mogą to być na przykład niezdrowe produkty spożywcze czy zbyt obfite jedzenie. Należy również uważać na niestrawne połączenia produktów, zbyt krótkie przerwy między posiłkami, a nawet na popijanie podczas jedzenia. Również zbyt późne posiłki znacząco przyczyniają się do tego, że organizm nie może już uporać się ze szkodliwymi substancjami i usuwać ich. Autorka w tej książce szczegółowo opisuje błędy w odżywianiu. Podaje zasady, o których prawdopodobnie wcześniej nawet nie słyszałeś.

W tej książce znajdziesz:

– test na sprawdzenie, czy jesteś zanieczyszczony, zakwaszony,

– test na obecność pasożytów, grzybów, metali ciężkich w twoim organizmie,

– naturalne metody pielęgnacji zębów,

– program na pozbycie się pasożytów,

– zioła na oczyszczanie wątroby,

– terapie i środki na oczyszczanie limfy, krwi, płuc, naczyń krwionośnych,

– inne sekretne przepisy na oczyszczenie organizmu i odzyskanie zdrowia.

Zresetuj swoje ciało i odzyskaj zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ