oczyszczanie nerek – książki

Systematyczne oczyszczanie nerek jest koniecznym warunkiem ich prawidłowego funkcjonowania. Bez tego skuteczne usuwanie toksyn z organizmu byłoby znacznie utrudnione. Kiedy nerki potrzebują oczyszczenia, pojawia się m.in. obrzęk wokół oczu, opuchlizna rąk i nóg, kłopoty z oddawaniem moczu, chroniczne zmęczenie. W takiej sytuacji rodzi się pytanie – jak oczyścić nerki? Do tego celu można użyć np. ziół o działaniu moczopędnym. Zastosowanie naturalnych metod daje dobre efekty. Przy tym nie powoduje skutków ubocznych. Dbając o swoje nerki, zapobiegniesz kamicy nerkowej i podniesiesz poziom sił witalnych.

Lektura książek autorstwa światowej sławy specjalistów w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i alternatywnej dostarczy Ci wiedzy, jak powinno wyglądać prawidłowe oczyszczanie nerek przy użyciu ziół. Przy okazji dowiesz się, dlaczego joga może w wartościowy sposób wspierać proces detoksykacji. Z książek nauczysz się również oceniać poziom zanieczyszczenia swojego organizmu toksynami.

Masaz narzadow wewnetrznych Jana Iger
Masaż narządów wewnętrznych
Skuteczne metody uzdrawiania poprzez ćwiczenia, masaże, kąpiele, zioła, minerały

Medycyna naturalna zyskuje na popularności. W tej książce znajdziesz dokładny opis technik masażu narządów wewnętrznych. To głównie od nich zależy zdrowie całego organizmu. Wedruski masaż narządów wspiera oczyszczanie organizmu, jelit, nerek i wątroby. Poznasz również terapie naturalne i ćwiczenia oddechowe poprawiające zdrowie. Z tą książką pozbędziesz się wielu dolegliwości i pokonasz ból. Zgłębisz również zasady stawiania baniek, stosowania głodówek i pracy z energią. Techniki masażu brzucha oraz pięciowymiarowy masaż narządów wewnętrznych wzmocnią twoje zdrowie.

Oczyszczanie watroby i nerek Aleksej Sadov
Oczyszczanie wątroby i nerek – naukowe i ludowe metody
Odzyskaj zdrowie, siły witalne, młodość, kreatywność i dobre samopoczucie

Jak sprawdzić, czy twój organizm potrzebuje oczyszczenia? Dzięki tej książce będzie to proste. Poznasz objawy, które wskazują, że czas oczyścić wątrobę i nerki z toksyn. Znajdziesz je na swoim ciele w postaci plamek, skrzywień czy odczuwanego bólu. Zdrowa wątroba oznacza wzmocnienie odporności i pozbycie się chorób układu pokarmowego. Poznasz domowe sposoby na oczyszczanie wątroby i nerek. Dowiesz się, jakie zioła na wątrobę przygotować i które zioła na nerki pić. W usuwaniu toksyn z organizmu może pomóc ci również dieta oczyszczająca opisana w tej książce.

Medycyna holistyczna t5 Nerki i pecherz dr Rosina Sonnenschmidt
Nerki i pęcherz – medycyna holistyczna tom V
Oczyszczanie, filtracja, wytwarzanie hormonów i witaminy D

Autorka opisuje kompleksową terapię naturopatyczną nerek i pęcherza, która obejmuje porady dietetyczne, leki roślinne, niezwykle skuteczne ozonowane oleje roślinne (rizole) oraz odkwaszanie organizmu. Zadbaj o swoje nerki a oczyścisz cały organizm.

oczyszczanie nerek
Oczyszczanie nerek
Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu

    Każdego dnia nasze organizmy są narażone na działanie wielu toksyn. Część z nich znajduje się w naszym otoczeniu i pożywieniu, zaś inne powstają wewnątrz naszych ciał wskutek przemian metabolicznych. Jak poradzić sobie z nimi? Odpowiedzi na to pytanie w swojej książce udziela Lauren Felts. Autorka na własnym przykładzie przekonała się, jak ważne jest oczyszczanie nerek. Dopiero po jego dokonaniu pozbyła się dolegliwości nękających ją od dłuższego czasu. Teraz dzieli się z Tobą bezpiecznymi, sprawdzonymi i niezwykle skutecznymi metodami detoksykacji.

    ZAPISZ SIĘ