oczyszczanie nerek – książki

Systematyczne oczyszczanie nerek jest koniecznym warunkiem ich prawidłowego funkcjonowania. Bez tego skuteczne usuwanie toksyn z organizmu byłoby znacznie utrudnione. Kiedy nerki potrzebują oczyszczenia, pojawia się m.in. obrzęk wokół oczu, opuchlizna rąk i nóg, kłopoty z oddawaniem moczu, chroniczne zmęczenie. W takiej sytuacji rodzi się pytanie – jak oczyścić nerki? Do tego celu można użyć np. ziół o działaniu moczopędnym. Zastosowanie naturalnych metod daje dobre efekty. Przy tym nie powoduje skutków ubocznych. Dbając o swoje nerki, zapobiegniesz kamicy nerkowej i podniesiesz poziom sił witalnych.

Lektura książek autorstwa światowej sławy specjalistów w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i alternatywnej dostarczy Ci wiedzy, jak powinno wyglądać prawidłowe oczyszczanie nerek przy użyciu ziół. Przy okazji dowiesz się, dlaczego joga może w wartościowy sposób wspierać proces detoksykacji. Z książek nauczysz się również oceniać poziom zanieczyszczenia swojego organizmu toksynami.

Medycyna holistyczna t5 Nerki i pecherz dr Rosina Sonnenschmidt
Nerki i pęcherz – medycyna holistyczna tom V
Oczyszczanie, filtracja, wytwarzanie hormonów i witaminy D

Autorka opisuje kompleksową terapię naturopatyczną nerek i pęcherza, która obejmuje porady dietetyczne, leki roślinne, niezwykle skuteczne ozonowane oleje roślinne (rizole) oraz odkwaszanie organizmu. Zadbaj o swoje nerki a oczyścisz cały organizm.

Naturalny detoks
Jak oczyścić organizm, poprawić zdrowie, zapobiegać schorzeniom i odwrócić proces starzenia

Autor prezentuje proste metody oczyszczania organizmu i dzięki nim będziesz mógł samodzielnie zastosować głodówkę, terapię tlenową, detoksykację za pomocą ćwiczeń, terapię cieplną, oczyszczanie organów (jelita grubego, nerek, wątroby), detoksykację ziołami, oczyszczanie umysłu. Zdrowie poprzez detoksykację.

oczyszczanie nerek
Oczyszczanie nerek
Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu

Każdego dnia nasze organizmy są narażone na działanie wielu toksyn. Część z nich znajduje się w naszym otoczeniu i pożywieniu, zaś inne powstają wewnątrz naszych ciał wskutek przemian metabolicznych. Jak poradzić sobie z nimi? Odpowiedzi na to pytanie w swojej książce udziela Lauren Felts. Autorka na własnym przykładzie przekonała się, jak ważne jest oczyszczanie nerek. Dopiero po jego dokonaniu pozbyła się dolegliwości nękających ją od dłuższego czasu. Teraz dzieli się z Tobą bezpiecznymi, sprawdzonymi i niezwykle skutecznymi metodami detoksykacji.

ZAPISZ SIĘ