kamienie nerkowe – książki

Zastanawiasz się, jak powstają kamienie nerkowe? Są one efektem odkładania się złogów w nerkach lub pęcherzu moczowym. Skrystalizowane minerały i ich sole wytrącają się w moczu, a ich nadmiar prowadzi do kamicy nerkowej. Sprzyjają temu niektóre choroby m.in. dna moczowa, schorzenia układu pokarmowego czy osteoporoza. Niekiedy kamienie nerkowe nie powodują żadnych objawów. Ale bywa i tak, że towarzyszą im nagłe, bardzo silne bóle. Czasami potrafią one trwać nawet kilkanaście godzin. W takiej sytuacji mamy do czynienia z atakiem tzw. kolki nerkowej. Dlatego systematyczne leczenie kamicy nerkowej ma na celu przede wszystkim usunięcie istniejących w organizmie kamieni nerkowych. Jednocześnie powinno ono skutecznie zapobiec powstawaniu nowych.

Światowe autorytety w dziedzinie medycyny konwencjonalnej i alternatywnej dzielą się w swoich książkach profesjonalną wiedzą na temat chorób pęcherza, nerek i dróg moczowych. Dzięki nim poznasz najskuteczniejsze sposoby oczyszczania nerek i usuwania kamieni nerkowych. Przy okazji dowiesz się, co wywołuje tego typu dolegliwości i jak należy im zapobiegać przy pomocy naturalnych metod.

Medycyna holistyczna t5 Nerki i pecherz dr Rosina Sonnenschmidt
Nerki i pęcherz – medycyna holistyczna tom V
Oczyszczanie, filtracja, wytwarzanie hormonów i witaminy D

Autorka opisuje kompleksową terapię naturopatyczną nerek i pęcherza, która obejmuje porady dietetyczne, leki roślinne, niezwykle skuteczne ozonowane oleje roślinne (rizole) oraz odkwaszanie organizmu. Zadbaj o swoje nerki a oczyścisz cały organizm.

oczyszczanie nerek
Oczyszczanie nerek
Prosty, bezpieczny i skuteczny sposób detoksykacji organizmu

    Każdego dnia nasze organizmy są narażone na działanie wielu toksyn. Część z nich znajduje się w naszym otoczeniu i pożywieniu, zaś inne powstają wewnątrz naszych ciał wskutek przemian metabolicznych. Jak poradzić sobie z nimi? Odpowiedzi na to pytanie w swojej książce udziela Lauren Felts. Autorka na własnym przykładzie przekonała się, jak ważne jest oczyszczanie nerek. Dopiero po jego dokonaniu pozbyła się dolegliwości nękających ją od dłuższego czasu. Teraz dzieli się z Tobą bezpiecznymi, sprawdzonymi i niezwykle skutecznymi metodami detoksykacji.

    ZAPISZ SIĘ