Joga w medycynie energetycznej

Naucz się pracować z własną energią i odzyskaj zdrowie

  • ISBN: 978-83-8168-667-9;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Joga energetyczna – odzyskaj harmonię na każdym poziomie

W niniejszej książce Autorka łączy medycynę energetyczną z praktyką jogi energetycznej opartej na tantrze, która daje ogromne możliwości. Terapie naturalne oraz joga energetyczna zawarte w tej książce mogą stać się Twoją osobistą receptą na uzdrowienie, które umożliwi Ci lepsze życie, a także samouzdrawianie wówczas, gdy dotykają cię choroby czy dolegliwości. Jeśli Twoja codzienność jest pełna wyzwań i przeszkód, zarówno fizycznych, mentalnych, emocjonalnych, jak i duchowych, możesz skorzystać z tej książki, aby znaleźć sposób na przekształcenie tych niedogodności tak, że staną się one częścią zdrowej i zrównoważonej całości. Codzienna praktyka jogi energetycznej pomoże ci przywrócić równowagę w ciele i życiu. Z pomocą tej książki zdołasz osiągnąć harmonię.

Terapie naturalne medycyny energetycznej, które uzdrawiają ciało i duszę

Ciało potrafi dokonać cudownego uzdrowienia, jeśli jego systemy pozostają w równowadze. W tej książce znajdziesz trzydziestominutową praktykę EMjogi (jogi energetycznej), która obejmuje główne pozycje i techniki oczyszczania energii. Pomogą Ci one doprowadzić ciało i umysł do stanu harmonii. Jeśli chcesz pozbyć się konkretnego problemu, możesz przejść do jednej z praktyk związanych z Pięcioma Przemianami. Na podstawie terapii naturalnych zawartych w tej książce z pewnością opracujesz właściwą dla siebie technikę. Możesz wybierać spośród asan, ćwiczeń oddechowych, zaleceń dotyczących jedzenia, metod pielęgnacji ciała, prowadzenia dziennika, tematów do przemyślenia i wyśnienia, wdzięczności i opukiwania. Swoją unikalną technikę stworzysz na podstawie rezultatu, który pragniesz osiągnąć. W razie potrzeby będziesz mógł także wprowadzić w niej własne zmiany. Ta wyjątkowa publikacja pomoże ci odkryć swoje potrzeby i dopasować techniki uzdrawiające do swoich potrzeb.

Praca z energią – jak oczyścić organizm i energię?

W niniejszej książce znajdziesz wiele metod pracy z energią, których stosowanie polega nie tylko na praktykowaniu asan. Są one oznaczone symbolem Rx i stanowią dodatkowe praktyki pracy z energią wspierające Cię w procesie leczenia i oczyszczania organizmu. Wypróbuj je, niech staną się częścią Twojej osobistej EMjogicznej recepty. Pierwszym krokiem jest nauka bezpośredniej pracy z własną energią. Jest to o wiele łatwiejsze i bardziej przystępne niż można sobie wyobrazić. Twoja energia jest jak odcisk palca – druga taka nie istnieje. Oznacza to, że sposób, w jaki dokonujesz samoleczenia, zmieniasz się i wzrastasz jako człowiek, także jest właściwy wyłącznie dla Ciebie. Stosując opisane w książce techniki relaksacyjne i energetyczne, rozpoczniesz proces uzdrawiania i oczyszczania organizmu.

Jak Twój umysł wpływa na Twoje ciało?

Dzięki tej książce nauczysz się pielęgnować ciało i równocześnie być strukturą energetyczną. Poznasz także sztukę poruszania się w ciągle zmieniającym się świecie tak, aby nie zaliczać upadków. Umiejętne radzenie sobie z przeciwnościami jest niezbędne do zachowania zdrowia ciała i ducha. W jodze nieustannie jednoczymy przeciwieństwa: yin i yang, rozszerzanie się i kurczenie, duszę indywidualną i wieczną. Ponieważ jesteśmy strukturami zarówno fizycznymi, jak i energetycznymi, musimy potrafić wprowadzać zmiany na obu tych poziomach. Kiedy nauczysz się pracować z energią w ruchu i na poziomie umysłu oraz stosować ćwiczenia oddechowe, będziesz potrafił odzyskać siły i rozwijać się bez względu na to, co stanie na Twojej drodze. Ta książka może ci to ułatwić.

EMjoga – praktyki medycyny energetycznej

To wspaniały przewodnik, który pomoże ci odkryć podstawowe przyczyny fizycznych, emocjonalnych i psychicznych dolegliwości zdrowotnych – a także uzyskać dostęp do skarbnicy potężnych praktyk, służących przyspieszaniu procesu samouzdrawiania.

W tym łatwym do wykorzystania poradniku znajdziesz:
– proste instrukcje do nauki wyczuwania i diagnozowania subtelnej energii twojego ciała,
– tabele referencyjne, które pomogą ci znaleźć najbardziej efektywną praktykę dla Twojego problemu zdrowotnego,
– wiele technik EMjogi, automasaż abhyanga, nasya, oczyszczanie czakr, masaż tantryczny, Pięć Przemian,
– techniki energetyczne w połączeniu z jogą oraz ćwiczenia oddechowe i oczyszczanie organizmu,
– wskazówki dotyczące utrzymywania dobrego stanu zdrowia i równowagi na i poza matą do jogi.

Joga energetyczna – idealna równowaga w życiu

ZAPISZ SIĘ