Przeciwzapalna terapia tlenowa. Jak bezpiecznie korzystać z darmowego środka leczniczego
  • ISBN: 978-83-65846-51-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 308;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;

  Nowa wiedza na temat terapii dwutlenkiem węgla i tlenem

  To pierwsza książka na świecie, w której łączy się ze sobą terapię dwutlenkiem węgla i tlenem. Przynosi nowe spostrzeżenie w zakresie rozumienia wspólnych korzeni chorób powodowanych przez niedobory zarówno tlenu, jak i dwutlenku węgla. Rosyjski lekarz, Konstantyn Butejko, zwrócił uwagę na znaczenie dwutlenku węgla dla metabolizmu ciała oraz tego, jak jego niedobory mogą powodować choroby przewlekłe. Nauczyciele jogi na całym świecie pracują, aby pomóc uczniom w oddychaniu, ponieważ rozumieją, że oddychanie to klucz do zdrowia, odprężenia i medytacji. Udowodniono, że praktykowanie jogi oraz ćwiczeń związanych z głębokim oddychaniem wpływa na podniesienie poziomu CO2. Autor analizuje obecnie stosowane metody leczenia przy wykorzystaniu hiperbarycznych komór tlenowych oraz nowe tlenoterapie, które można z łatwością zastosować w domu.

  Lecznicze właściwości tlenu

  Ta książka została przygotowana, aby zapewnić każdemu zrozumienie leczniczych właściwości tlenu. W części pierwszej można zapoznać się z podstawowymi wiadomościami na temat tlenu i tlenoterapii oraz wielowymiarową rolą, którą odgrywa przy wspieraniu i podtrzymywaniu życiodajnych funkcji organizmu. Autor opisuje, skąd bierze się niski poziom tlenu oraz dlaczego jest on związany z niemal wszystkimi poważnymi chorobami. Wyjaśnia także, w jaki sposób stany zapalne niszczą tkanki oraz jak tlen, razem z dwutlenkiem węgla, sodą i magnezem, może odwrócić ten proces.

  Techniki oddechowe oraz sposoby leczenia tlenem dla długowieczności i poprawy libido

  Druga część książki stanowi podstawę do nauki właściwych technik oddychania, które można wspierać odpowiednimi urządzeniami. Mogą one przeciwdziałać starzeniu komórek oraz wpłynąć na poprawę życia seksualnego. Działają również przeciwstresowo, poprawiają krążenie oraz przyspieszają metabolizm. Bogata w tlen krew dotlenia wszystkie narządy. A to zaledwie początek oferowanych przez nie korzyści…

  Jak terapie tlenowe pomagają w walce z rakiem i nie tylko

  W części trzeciej opisuje sposób, w jaki współcześni lekarze postrzegają oraz leczą raka. Pozwoli to także lepiej rozumieć przyczyny powstawania nowotworów oraz metody zapobiegania im. Omówione zostały wspólne, kluczowe czynniki powodujące stany zapalne, będące ukrytą przyczyną zmian nowotworowych. Tlen zmniejsza ryzyko śmierci z powodu raka jak również prawdopodobieństwo wystąpienia innych chorób takich jak choroba Parkinsona, Alzheimera oraz schorzenia układu krążenia. Autor skupia się także na chorobie GERD (refluksowa choroba przełyku). Tlen również wspiera gojenie się ran, niweluje skutki udarów, problemy skórne, a nawet autyzm i cukrzycę.

  Jak wykorzystać bezkosztowy ale bezcenny dla zdrowia tlen

  Dzięki wsparciu tlenu ludzki organizm jest w stanie samodzielnie rozwiązać większość problemów ze zdrowiem. Przeciwzapalna terapia tlenowa przekazuje światowi medycyny najbardziej alternatywną formę leczenia każdemu, kto tylko jest w stanie ćwiczyć na rowerze stacjonarnym, bieżni lub trampolinie. Stanowi tym samym najważniejsze zadanie, które należy wykonać, żeby zapobiec chorobom oraz odzyskać dobre samopoczucie.

  Terapie tlenowe dla zdrowia, młodości i długowieczności

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ